Microsoft Store problem

poruka: 15
|
čitano: 4.401
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Microsoft Store problem

Kupio Forza Horizon 4 i ne mogu ga instalirati preko storea. Skužim onda da ne mogu apsolutno ništa instalirati preko storea. Klik na install, odaberem particiju i ne dogodi se ništa.

Pa sam probao po savjetima sa neta, npr. https://flightsimulator.zendesk.com/hc/en-us/articles/4402187356690-Microsoft-Store-Cannot-install-or-update-Gaming-Services ali to ništa ne rješava.

Sad čak ni ne mogu kliknuti install jer kad pređem kursorom preko gumba dobijem onaj znak da se ne može.

Pa onda skužim da ne mogu ni windowse updateati.

Koji vrag?

Jel zna netko što napraviti?

Ili kako da instaliram taj kupljeni FH4 mimo storea, *ebo ih store...

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Microsoft Store problem

aj ti napiši di si ti kupio fh4 mimo storea... jer ako si uzeo preko onih ruskih stranica nisi kupio igru nego mogućnost djeljenja acc... ili si uzeo preko steama?

14 godina
offline
Re: Microsoft Store problem
Crocopzmaj12 kaže...

aj ti napiši di si ti kupio fh4 mimo storea... jer ako si uzeo preko onih ruskih stranica nisi kupio igru nego mogućnost djeljenja acc... ili si uzeo preko steama?

 Nisam piratsku igru instalirao najmanje deset godina. Kupljeno na microsoftovoj stranici. U storeu piše da je kupljena. Btw, to je prva koju sam na pc-u kupio sa microsoftove stranice. Ostalo je origin, steam, epic...

I nije da mi nikad store nije radio. Instalirao sam zadnji put nešto prije par mjeseci. Nije bilo problema.

Pitam jel ima mogućnosti igru instalirati mimo storea ali čini mi se da nema. 

A za ovaj problem vidim da ima puno ljudi ali samo rijetki se žale da im ništa nije pomoglo.

 

 

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Microsoft Store problem

Sve metode probao ali uspjelo je tek nakon reinstalacije windowsa... 

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft Store problem
imao sam isti problem, riješio ga kroz par comandi u cmd-u...problem je što nisi dostupan kroz microsoftove servere i zato ti nije radilo...nekome radi cak download al kad ide igrat multiplayer ne moze se joinat ni na jedan server dok ne sredi da je joinable(nesto tipa ko portforward)...al aj super ak je pomogao reinstall
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: Microsoft Store problem
dado16 kaže...
imao sam isti problem, riješio ga kroz par comandi u cmd-u...problem je što nisi dostupan kroz microsoftove servere i zato ti nije radilo...nekome radi cak download al kad ide igrat multiplayer ne moze se joinat ni na jedan server dok ne sredi da je joinable(nesto tipa ko portforward)...al aj super ak je pomogao reinstall

 Nedostupan jer u HR nije sluzbeno podrzan xbox servis ili?

Koje komande?

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Microsoft Store problem
Ezio kaže...
dado16 kaže...
imao sam isti problem, riješio ga kroz par comandi u cmd-u...problem je što nisi dostupan kroz microsoftove servere i zato ti nije radilo...nekome radi cak download al kad ide igrat multiplayer ne moze se joinat ni na jedan server dok ne sredi da je joinable(nesto tipa ko portforward)...al aj super ak je pomogao reinstall

 Nedostupan jer u HR nije sluzbeno podrzan xbox servis ili?

Koje komande?

 ne, nema veze sa tim...npr ne smije ti biti veza privatna nego javna(ili suprotno) i ne metric u settingsu...e sad komanda kak je išla... evo link

 

na kraju nije komanda nego malo prčkanja...al znam da sam i komandom nešt riješavao ali ovaj link mi je pomogao i da skida normalno i da mogu normalno igrat multiplayer

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2021 17:10 (dado16).
14 godina
offline
Re: Microsoft Store problem
dado16 kaže...
Ezio kaže...
dado16 kaže...
imao sam isti problem, riješio ga kroz par comandi u cmd-u...problem je što nisi dostupan kroz microsoftove servere i zato ti nije radilo...nekome radi cak download al kad ide igrat multiplayer ne moze se joinat ni na jedan server dok ne sredi da je joinable(nesto tipa ko portforward)...al aj super ak je pomogao reinstall

 Nedostupan jer u HR nije sluzbeno podrzan xbox servis ili?

Koje komande?

 ne, nema veze sa tim...npr ne smije ti biti veza privatna nego javna(ili suprotno) i ne metric u settingsu...e sad komanda kak je išla... evo link

 

na kraju nije komanda nego malo prčkanja...al znam da sam i komandom nešt riješavao ali ovaj link mi je pomogao i da skida normalno i da mogu normalno igrat multiplayer

 Na ovu metodu nisam naletio. Bum probao ako se ponovi problem. Definitivno brže nego reinstalacija.

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Microsoft Store problem
btw, jeftinije ti je imati xbox pass pretplatu di mozes igrat tonu igara ukljucujuci bilo koju forzu cak i novu kad izade, nego je kupit...pa cisto da znas
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: Microsoft Store problem
dado16 kaže...
btw, jeftinije ti je imati xbox pass pretplatu di mozes igrat tonu igara ukljucujuci bilo koju forzu cak i novu kad izade, nego je kupit...pa cisto da znas

 Mislio sam uzeti xbox pass ali onda sam negdje pročitao da toga službeno kod nas nema, pa treba fejkati adresu. 

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Microsoft Store problem
Ezio kaže...
dado16 kaže...
btw, jeftinije ti je imati xbox pass pretplatu di mozes igrat tonu igara ukljucujuci bilo koju forzu cak i novu kad izade, nego je kupit...pa cisto da znas

 Mislio sam uzeti xbox pass ali onda sam negdje pročitao da toga službeno kod nas nema, pa treba fejkati adresu. 

 samo country stavis united kingdom i to je to.... isplati se

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Microsoft Store problem

Opet problem sa storeom, tj. xbox appom. Zadnji put mise riješilo reinstalacijom windowsa. To je bilo na windowsima 10. Onda sam napravio upgrade na win 11 i sve je radilo bez problema. Pa sam kupio veci ssd i napravio clean install win11. I sad više ništa ne mogu downloadati preko game passa. Error 0x00000001.

Apsolutno nijedna metoda ne pomaže. Probao sam  sve moguće korake po uputama i ništa. Mislim da ću otkazati  game pass. Vidim da se stvarno hrpa ljudi žali na taj error kod downloada a microsoft kao da ništa ne poduzima.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft Store problem
pa ne stavlja se 11 dokle god ne bude fixana do jaja....ovak nema smisla, uvijek ce biti gresaka
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: Microsoft Store problem

ali radilo mi je prvi put. A ovi koji se žale da im ne radi xbox app koriste i 10ku i 11cu.

Kontaktirao bih support ali sumnjam da će htjeti pomoći obzirom da nisam u podržanoj regiji. A i da jesam, vidim po forumima da od supporta nikakve pomoći nema. 

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Microsoft Store problem
imao sam problema isto sa tim errorima, al tolko toga sam bio napravio da ni neznam sta mi je nakraju popravilo....svakako azuriraj ako ima nekih novih updateova itd
battletag:MasnaKrvavic#2275
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice