IPhone 5

poruka: 20
|
čitano: 4.609
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
IPhone 5

Slikae iPhone 5!

 

Prema glasinama ce imat A5 procesor, Sony kameru, 8 mpx ili vise, bit ce tanji, display sa diagonalom izmedju 4 i 5 inch, vecu rezoluciju, te ne bi trebao imati home button (makar se na slici vidi home button).

 

Izvor vijesti:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=189847184412713&set=a.189847181079380.48546.135090849888347&type=1

 

http://www.racunalo.com/telekomunikacije/24001-apple-iphone-5-ipak-nee-stii-ovaj-mjesec-nego-u-rujnu.html

 
1 4 hvala 1
14 godina
offline
IPhone 5

pogledaj malo bolje prvu sliku.... ima home button {#}... to je ocito fake

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
IPhone 5

Ma novi iphone će ja mislim biti identičnog izgleda, ni tanji, ni većeg ekrana ni ništa...staviti će jači procesor/grafiku, možda jaču kameru, i eventualno još koju sitincu ali sumnjam...

Stoja
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 5

Ne kuzim zakaj nejdu na vece ekrane?Ma sumjam da bude bio opet 3.5",4" je bit sigurno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IPhone 5

Ako budu išli na veći ekran, očigledno onda dizajn se drastično mora promijeniti. Zato se spominje micanje home buttoona u što čisto sumnjam jer neznam kako bi napravili da funkcionira bez njega. A ne vjerujem da će povečati dimenzije uređaja da bi povečali dijagonalu. 

 

A ono, ima još mjesec dana, strpimo se pa vidimo što će biti, ja ne vjerujem da će biti išta spektakularno, ali eto možda se i varam...{#}

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 5

Kaj ce vec bit predstavljen za mjesec dana?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 5
kach kaže...

Kaj ce vec bit predstavljen za mjesec dana?

Daa, tamo negdje 15.9 je datum ako se ne varam...Uglavnom u devetom mjesecu 100% zajedno sa izlaskom iOS-a 5,0{#}

Stoja
13 godina
neaktivan
offline
IPhone 5
Pitanje glasi, kada ću ga moci kupiti u HR?
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 5
Monopol kaže...
Pitanje glasi, kada ću ga moci kupiti u HR?

Ipad 2 je došao kod nas u prodaju nekih mjesec dana od predstavljanja...ako tako bude i sa iphonom, znači već 10/11 mjesec bi mogao biti kod nas u vipu i t-mobileu..

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 5

Bit ce smjesno ak bude opet imao 3.5" ekran haha.

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
IPhone 5

deca to bude iphone 4S

a ne iphone 5

 

 

Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 5
ivanec kaže...

deca to bude iphone 4S

a ne iphone 5

 

Kako znaš? Izvor? LINK?

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
13 godina
neaktivan
offline
IPhone 5
LoL koga briga, neka se zove Iphone 32.
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 5

kolko sam ja pročitao, izdat će dvije verzije iphonea (skuplju i jeftiniju)... skuplja bi trebala biti iPhone 5 i slabija koja će biti namjenjena prepaid korisnicima iPhone 4S

 

ali to su zasad samo nagađanja

0_o
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
IPhone 5

Meni to vise slici kao da su jos zgnjecili iPad , malo se poigrali i PS-u i eto ti izvrsnog materijala za fanboye koji svrsavaju na ovakve slike {#}

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
 
4 0 hvala 0
14 godina
online
Re: IPhone 5
ivanec kaže...

deca to bude iphone 4S

a ne iphone 5

 

 

Thank you mister Jobs.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
13 godina
neaktivan
offline
IPhone 5

Bar ce past cijena SGS2 i Sensationu :D.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 5

haha 30 dolara  {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 5
Stoja kaže...

Ako budu išli na veći ekran, očigledno onda dizajn se drastično mora promijeniti. Zato se spominje micanje home buttoona u što čisto sumnjam jer neznam kako bi napravili da funkcionira bez njega. A ne vjerujem da će povečati dimenzije uređaja da bi povečali dijagonalu. 

 

A ono, ima još mjesec dana, strpimo se pa vidimo što će biti, ja ne vjerujem da će biti išta spektakularno, ali eto možda se i varam...{#}

Ma moze se to srediti...Dupli click na sredinu ekrana xD

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice