Go Pro 9 Iskustva i preporuke?

poruka: 5
|
čitano: 6.320
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Go Pro 9 Iskustva i preporuke?

Pozdrav ekipa, trenutno gledam ponudu akcijskih kamera, te mi je novi GoPro 9 pao za oko. Trenutno je u Linksu na akciji za 3,399kn dok je GoPro 8 za nekih 500 kn jeftiniji, ali se na oglasniku nađe i još boljih cijena.

 

Pa ovako, zanima me da li je netko imo iskustva s novim GoPro i da li se isplati nadoplatiti tih 500+kn u odnosu na Go PRo 8. Imao sam priliku snimati sa 7, i stvarno imam sve najbolje za reć za kameru. 

 

Naime, kameru bih isključivo koristio za bike tripove po Hrvatskoj i okolici.

 

Hvala unaprijed.

Waiting for world to open again.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Go Pro 9 Iskustva i preporuke?

Na gopro eu imaš  Gopro 9 bundle, tj. dobiješ sd karticu 64gb+ extra bateriju za 380€ + besplatna dostava.

Iako je možda bolje pričekat božić i novu godinu, jer prošli tjedan su uz gore navedeno davali još dva dodatka za iste pare, a možda daju i neki bundle i za seriju 8.

A koja je bolja pogledaj malo review na youtubu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Go Pro 9 Iskustva i preporuke?

Wow, hvala ti! Nisam uopće gledao iz EU uzet pošto to preko obrta uzimam pa sam 'primoran' u HR uzimat. Ali svakako odličan deal.

 

Ti osobno koristiš GoPro?

Waiting for world to open again.
14 godina
offline
Re: Go Pro 9 Iskustva i preporuke?

Kupio u Chipoteci na akciji za crni petak, ali od kada je došla stoji u kutiji, tako da ti ne mogu ništa pametno reči.

Ako moraš kuptit kod nas onda malo prati sljedećih 15-20 dana kakve će akcije biti,

3 godine
neaktivan
offline
Go Pro 9 Iskustva i preporuke?

Hajde nadam se dok dođu bolje temeprature i sunčano vrijeme da će i Go Pro krenut u akciju. 

 

Hvala na savjetu! 

Waiting for world to open again.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice