Pdf edit

poruka: 4
|
čitano: 4.230
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
PDF edit
Imam hrpu pdf dokumenata bogatih grafovima i slikama iz kojih bih trebao izvući tekst i grafove tako da to mogu editirati i prevesti ( tekst je na njemačkom). Treba mi to za napisati nekakav seminar.Pokušao sam to konvertirati u word, ali to nije sličilo na išta! Za početak, bilo bi dobro kad bi postojao neki program s kojim bih mogao izvući samo tekst da ga mogu prevesti. Zbog čega se to ne može jednostavno konvertirati u word dokument da slike budu najobičniji jpg-ovi, a tekst da bude tekst pa da jednostavno izbacim ono što mi ne treba i editiram ono što mi treba? Mršti se
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pdf edit

Probaj Foxit Reader, u njemu možeš označiti text pa ga kopirati. Ako hoćeš brže Abby Fine Reader 9.0 i onda lijepo iz PDFa u DOC.

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pdf edit

Ako imaš Adobe Acrobat Pro tekst se može selektirati te kopirati u word. Isti je slučaj sa grafovima fotografijama unutar pdf dokumenta. Acrobat Reader samo čita dokument... Inače pdf format možeš otvoriti i u programu poput CorelDraw ili Illustrator, gdje importiraš tekst kao tekst a ne krivulje (curves).

Antec 900, P5K Deluxe, Core 2 Quad 2.4, 4gb (DDR3 800Mhz) RAM, Nvidia 8800gtx, 640gb HDD, Dell 2007WFP, Vista Ultimate
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2008 22:55 (PICART).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pdf edit

ABBYY FineReader 9.0 Professional

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice