Pokrivenost signalom

poruka: 4
|
čitano: 29.772
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pokrivenost signalom

Nisam htio otvarati novu temu, al vidim da ih iovako manjka u Tomato podforumu!

Znaci, radi sve vise i vise nezgoda s T-HTom, mislim se prebaciti na tomato radi Zicer tarife. Ima sve sta trebam i povoljni su mi!

Zanima me i najvise brine pokrivenost signalom?

Dali tomato zaista koristi VIPov signal? Pretpostavljam da ce VIPovi korisnici imati privilegiju i imat bolji signal od Tomato krosnika, ili sam u krivu?!

Uglavnom, cesto putujem. Zanima me dal cu imati signala bar u rangu sada (SIMPA korisnik) ili ce biti (puno) losije/bolje?

 

p.s.- koristio sam do sada gotovo sve mreze. Al u zadnjih 2 godine; t mobile/simpa i tele 2...

Tele 2 signal negdje bolji od Tcoma ( u ZG), al po raznoraznim selima kuda prolazim signal je katastrofa!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pokrivenost signalom

Tomato je VIPov i koristi VIPov signal tako da nebi trebao imati problema sa signalom jer je pokrivenost dobra.

Nema razlike između VIP i Tomato korisnika, imat ćeš signal u rangu VIPovog signala. U mojoj selendari (zapad Zagrebačke županije/ granica sa Slovenijom) jedino VIP i Tomato imaju dobar, identičan signal. Ostale mreže nemaju signala ili ih probija Slovenski signal.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
14 godina
offline
Re: Pokrivenost signalom
Jos unazad par godina, kada sam koristio VIP - bio je skuplji, a losije pokriven od T-HTa.
Sad kolko citam, VIP je okrenuo situaciju i u HR je bolje pokriven?!
Znaci, prelaskom na tomato mogu ocekivat signal u rangu onog kojeg imam na simpi sada, cak i bolji?
13 godina
offline
Pokrivenost signalom

Na Tomatu sam već 3 godine i dosad se nisam susreo sa niti jednim problemom u vezi signala.

 

Znači na mjestima gdje Tele2 i HT nisu mogli primit whatsapp poruku, ja sam uredno Instagram učitava.

 

Samo Tele2 izbjegavaj. Svaki put kad se neko požali na signal od ekipe, u 98% slučajeva to bude Tele2.

Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice