Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.060.902
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja sam stwvio 3g only i trenutno ne pada vise.. ali je spor internet ko čvarak
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo vratio se 4G kod mene (centar Zagreba), povuklo oko 8 MB/s, ping 30 ms. Valjda je to kraj problema danas.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Kod mene još uvijek 3G, ali solidan i bez pucanja veze. Možda je ovaj neugodan događaj samo upozorenje da se sa Šveđanima nešto loše događa. Em prodali Volvo Kinezima, em ispao 4G u cijeloj državi ...

 

Plenki, ovo uzeti u obzir kod kupnje vojnih aviona. Nemoj da poslije bude nismo znali kad krenu padati.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zanimljivo kak ih svi pljujete i kao znali ste da su losi.. Ak je tak, zasto niste ostali na tcomu/vipu da ne opterecujete dodatno ovu "shit" mrezu i ostavite zadovoljnim korisnicima brzinu?

Kaj tcom i vip nikad nisu imali problema? Pa pogledajte zid od tcoma koliko je nezadovoljnih korisnika... Ups, ne mozete jer su blokirali objave korisnika. A i ono malo komentara na njihovim objavama je to da nis ne radi. A kaj je s vipom? Svako ljeto ista prica, megabajti nestaju, onima kojima podatkovni paket drzi bez problema mjeaec dana i jos ostane nepotrosenog, u ljetu odjednom vec nakon tjedan dana od pocetka mjeseca javljaju za "potrosene" megabajte i govore da potrosnja koju mobitel pokaze "nije tocna" jer se razlikuje od njihove potrosnje po 1 gigu, nekima i vise i nemos im nis jer potrosnja na mobitelu je "samo informativna" i nemas nikakvog dokaza kad i na kaj je "potrosen" internet, nema veze kaj je ta potrosnja po mobitelu u ostatku godine tocna u 5mb i na vipu i na tele2(kad sam bio na smartu je bilo jednom samo 1mb razlike!)

Kod svakog se mogu dogoditi problemi, ovo je meni drugi put u zadnjih godinu dana problem s tele2 (prije tog se ne ne sjecam jel sam imal problema s njima, a koristim ih 10godina), prosli put je bilo jer je u sirem podrucju nestalo struje i krepali repetitori, nije bilo signala nekih 10-20 min ak se dobro sjecam, a struje kod mene vise od sat vremena.

Tak da samo mogu rec da se nadam da ce brzo rijesit. I da su se bar udostojili priznati probleme, za razliku od nekih.
 
4 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Također i meni u Osijeku proradio.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Vratio se 4G. 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

I meni se vratio 4G, ali je veza spora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Vratilo se i meni. Brzina mrvicu i bolja a ping i dalje oko 60ms.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Vratio se kod mene u Dubravi 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ping 12-15,vratio se nazad u pravo stanje

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

vratilo se brzina 33/41, ping 63

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 22:09 (danmega).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Kod mene se vratio 4G (Mosor) Ping je i dalje visok.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Proradilo prije nekih 20 minuta. Zagreb. A što reć. :(
(Novi speedtest za android)
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Podsljeme još na 3g... pristojno, reklo bi se, ali 4g nix 

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

planiram uzeti tele 2 pokućni internet...živim u blizini rugvice-dugog sela...na onoj njihovoj karti pokrivenost tamo je kao 3G,a na mobitelu mi bez pol frke hvata 4G...sad sam trenutno na iskonu pa bi me zanimalo da li se isplati uzeti internet taj pokućni ili ne. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

NE

MISCREATED
10 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
uzmi, probaj, ako nisi zadovoljan mozes vratiti unutar 5 dana bez naknada
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

rijeka radi. vratilo se. ping još uvijek na 70.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
imaiden322 kaže...
uzmi, probaj, ako nisi zadovoljan mozes vratiti unutar 5 dana bez naknada

 +1.

 

Osobno sam zadovoljan, nisam imao nekih primjedbi do sada, cca 4 mjeseca. Tu i tamo je znala brzina varirati, ali generalno preko 20 Mbit/s DL, što je kud i kamo bolje od ADSL-a. Za istu cijenu.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Može mu tih 5 dana raditi pa za pol godine, godinu ne sa porastom broja korisnika. A ako ovi neće ulagati u mrežu.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Nema ugovorne obveze, može otkazati uslugu kad želi.

 

BTW, vratija se Šime u Podsljeme 

 

 

11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

i opet nisu nista rijesili ping i dalje lose nazalost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

meni sve super i ping... yupiii sve po starome

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Hej ekipa, ali ja nisam ni znao za problem s ping om, a igram svaki dan. 

Ovo mi je sada prvi problem na Tele2 i s 3G imam bolju brzinu za više nego duplo manje novca što sam davao t-comu. 

Na t-comu sam od kada je došao adsl tj. uzeo sam ga odmah nakon smeća od ISDN-a, ali onda nam ne ISDN bio milina u odnosu na 56k.

Pretplata za t-com mi je bila cca 360 kn...telefon (koji nikada nije bio ni spojen tj. stajao mi je u kutiji), ADSL (još sam platio za veću brzinu koju mi nikada nisu isporučili te ako bi i pustili malo veću brzinu onda bi mreža pucala svakih par minuta i svakih par minuta bi morao restartati router) te MaxTV.

Nikada nisam imao brzinu veću od cca 7 Mbit, ali nikada dok tu sada i s 3G imam veći download i upload (da, zaboravio sam trošak zadnjih desetak godina od cca 120 kn za seedbox pošto je upload na t-comu kriminalno nizak ).

Jedino što t-com ima ok je MaxTV, osobno nikada nisam imao primjedbe na njega te mi je bio uistinu ok. 

Ne branim Tele2, osobno ih ne podnosim zbog neta na mobitelu pošto su im tu cijene užasno visoke te nemaju smisla, ali za ovaj net nema nekog prigovora pošto prvi puta u svojih 36 godina imam relativno normalnu brzinu neta i to takvu da ću odjaviti i Evotv pošto mi napokon Kodi radi normalno na TV-u i nemam problema sa streamingom (znači još jedan trošak manje te dobro da ni Evotv nisam uzeo na pretplatu).

Vjerujem da imam sreće pošto se izgleda nalazim na dobroj poziciji, gdje god router stavi uvijek imam pun 4G signal (samo ne danas....hahaha...), ali ako vam uistinu ne valja, isplatite ih ako možete i uzmite nešto drugo ako ste u mogućnosti jer vjerujte mi znam kako je to kada vam ovako nešto pije krv na slamku (slično sam prošao kada je VIP tek predstavio smeće Homebox te sva sreća što sam pisao tužbe i što su mi vratili sve novce i otkazali ugovor...rekli su da se nalazim na "mikrolokaciji" te da zato imam samo hsdp signal i račune preko 600kn :). Daju mi račun od 600kn, a Homebox ugašen iz mreže i struje te stoji u ladici!? :)). 

To je jedini razlog zašto sada nisam uzimao nikakav ugovor  jednostavno ne vjerujem providerima, ali znam i kako je kada doslovno nemaš izbora.

 

Evo prebacio i ja sada na 4G te sve radi ok (možda to nekim osobama nisu ok brzine, ali meni je ovo nakon t-coma preporod):

 

http://www.speedtest.net/result/7119971571

 

+ u pozadini radi Chrome s otvorenih 24 taba u jednom prozoru, 5 tabova u drugom i treći prozor sa Speedtest-om (možda ne znači ništa, ali sve radi normalno i nadam se da će tako ostati)  

 

Ping mi je u prosjeku oko 12-13, nisam imao nekih problema s njim za vrijeme igranja (Diablo, ESO i sl.....za MMORPG je ok). 

 

Naravno da padne brzina na niže i da mi počne pucati veza i sl., odmah sve isključujem i idem dalje. 

Nadam se da će doći neki zakon i za ovakav net te brzine.  

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
win32 kaže...

 

 Stari moj, imas skoro savrsenu vezu ;-)

Battlenet - TheProdigy#2234
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zemljanin kaže...
win32 kaže...

 

 Stari moj, imas skoro savrsenu vezu ;-)

 Za hrvatske prilike slobodno izostavi "skoro" 

 

Evo i na bregu se staložilo, takav ADSL mogu sanjati samo, kao i gore kolegine statistike. Kad se preselim u centar, onda bu bolje. 

http://www.speedtest.net/result/7120038850

6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Zbog nečeg mi je dugo vrtilo stranicu foruma i dvaput objavilo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 0:24 (longee).
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

kod mene se vratilo u normalu 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 0:24 (loky4i4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
longee kaže...

 

Evo i na bregu se staložilo, takav ADSL mogu sanjati samo, kao i gore kolegine statistike. Kad se preselim u centar, onda bu bolje. 

http://www.speedtest.net/result/7120038850

 Hehe pa da, nego mislim da bi ti mogo puno vise dobit DL-a jer ti je UL jako slab... probaj pojacat signal

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 0:24 (Zemljanin).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice