Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.907.050
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
pas101 kaže...

A šta ako uzmem ovo iz t-com-a moram potpiat ugovor na 24 i uzet tarifu internet+tv+telefon?

Pročitaj malo bolje: Sad se dosta produljuje u t-comu adsl  pa bolje dogovori se nekim da uzmes onaj alcatel i siguran si u garanciju bar.

 

Nađeš nekoga kome izlazi ugovor tj. obnavlja ugovor sa T-Com-om i od njega kupiš/otkupiš Alcatel tablet.

Takve korisnike bi mogao naći i u oglasnicima, kojima isti ne treba pa ga hoće povoljno prodati.

Ne trebaš ti zasnivati novi ugovor radi tableta, jedino ako si planirao koristiti neki 3u1 paket.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 13:26 (Matozan).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

pogledaj si ovdje:

 

http://www.tinydeal.com/brand-tablet-pcs-c-997_998.html

 

nisam od njih naručivao tablete, ali druge sitnice jesam i vrlo su dobri.

+ free shipping je.

12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

jel ima netko preporuku za tablet sa te stranice, čine mi se kao dobar omjer uloženo dobiveno. cijena da je do 1000kn

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

pozz

 

 

treba mi savjet , misljenje

 

dakle imam 2300 kuna 

msm si kupiti tablet a za 8 mj laptop (ovaj mi dojadio )

 

pa ako mi mozete dati neki savezt  koji da tablet uzmem , cifra je 2300kn 

 

vidio sam nexus 7 , isplati li se te ? jeli valja ?

 

i ovo sam nasao pa ako mi mozete reci nesto o tome 

http://www.links.hr/?naziv=tablet-racunalo-acer-iconia-tab-a200-xe-h8pen-006-10-1-multitouch-1gb-8gb-flash-micro-sd-wifi-bt-kamera-android&option=artikl&id_artikl=010.112.007

valja li ? 

 

eto bit cu vam zahvalan , ako nacete jos nesto  dobro max do 2,400kn mozda 2500kn pa dajte link da vidim 

 

treba mi nesto onako za igre , fejs , uobicajeno , neke aplikacije , ne mora ih sadrzavati lako ja skinem 

 

unaprijed hvala  ;)

 

u i da iz Pakraca sam , dakle Slavonija pa nesto sto moze dostavom ako ne nema veze lako ja docem po to

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Acer Iconia A200.

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Qiper kaže...

 

 

Nexus 7 je definitivno Best Buy, no ukoliko ti ne smeta 10" onda iPad 2 preko njuškala. 

 

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Ja mislim kupiti tablet s usb portom , ali neznam da li tablet s android sistemom  podržava eksternu wlan usb karticu Ralink RT3070 , jer se preko nje budem spajao na rođaka kad budem na selu 250m udaljenost. Interna wlan usb kartica mi je preslaba.

postoji li driver Ralink RT3070 za Android?

franc
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
franc_32 kaže...

Ja mislim kupiti tablet s usb portom , ali neznam da li tablet s android sistemom  podržava eksternu wlan usb karticu Ralink RT3070 , jer se preko nje budem spajao na rođaka kad budem na selu 250m udaljenost.

Pricekaj jeftinije win8 pro tablete, na njih ces moci stavljat sto hoces.

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
SupremeCommander kaže...

Pricekaj jeftinije win8 pro tablete, na njih ces moci stavljat sto hoces.

dobro budem čekao dok ne izađe neki tablet koji podržava windowse. Nadam se da bude imao i mic in i audio out . audio out je praktično za spojiti na pojačalo zbog mjuze

franc
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Moze meni neka preporuka neko ne preskupog tablet od 7inca? Mislio sam uzeti neki huawei ili nes slicno, al neznam dal da rade uzmem n7 ili ipad mini?
15 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
franc_32 kaže...
SupremeCommander kaže...

Pricekaj jeftinije win8 pro tablete, na njih ces moci stavljat sto hoces.

dobro budem čekao dok ne izađe neki tablet koji podržava windowse. Nadam se da bude imao i mic in i audio out . audio out je praktično za spojiti na pojačalo zbog mjuze

Onda očekuj da ćeš barem izdvojit cijenu prosječnog notebooka

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Znam da su ipad i nexus skuplji, al nezz dal se isplate. Svida mi se sto se kod npr. Huaweia 7 lite za relativno malo para dobije tablet sa 3g mogucnosti, ali neznam kakva je kvaliteta i podrska.
11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav, molio bi preporuku za tablet u cjenovnom rangu od 2000 do 3000kn. Uglavnom za surfanje, youtube, citanje i tu i tamo mozda pogledam koji film. Dali je sad standard 10 inca ili se i 7 isplati uzimat?Hvala na odgovoru

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Uskoro dobivam tablet iz T-Comove ponude za 8kn. Radi se o Alcatelu T10.

Zanima me ocu moci igrat igrice tipa Farmville, Hold'em poker, i takve gluposti preko Facebooka ili neke druge stranice?

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
TrentNIN kaže...

Pozdrav, molio bi preporuku za tablet u cjenovnom rangu od 2000 do 3000kn. Uglavnom za surfanje, youtube, citanje i tu i tamo mozda pogledam koji film. Dali je sad standard 10 inca ili se i 7 isplati uzimat?Hvala na odgovoru

 

Mislim da je teško definirat standard kada su u pitanju tableti, no 2012. godinu će definitivno obilježit popularizacija 7" tableta.

Popularnije opcije manjih tableta su Nexus 7,  ; iPad mini i Kindle Fire 8.9"

Kada su u pitanju 10" tableti ,imo, izbor ti se svodi na Nexus 10 ( koji bi trebao doć do Božića, te koštat oko 2800-3000kn ), ACER Iconia A200 i iPad 2. 

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Reko bih ti da se podjela svodi na 10 incne kao kucne tablete i 7 incne kao mobilne

Moja preporuka je ipad3. Imao sam nexus 7 i makar ok to radi al bezveze apsolutno jer nema igara apsolutno nikakvih

Za 3 soma uzmes ipad 3 na oglasu koji ima genijalan ekran,build quality i gro igara i aplikacija u 2048x1536 rezoluciji i sve to izgleda nevjerojatno

Nex10 je totalni promasaj po meni jer je fragmentacija androida velika,igara za android tabove opcenito nema a nex 10 je jedini s takvom rezolucijom i to je glupost... ipad je bog i batina tableta sad ovisi jel ti treba veci ili manji al moja apsolutna preporuka je ipad 3 zbog ekrana aplikacija i glatkoce

 

 

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
maks0806 kaže...

Nex10 je totalni promasaj po meni jer je fragmentacija androida velika,igara za android tabove opcenito nema a nex 10 je jedini s takvom rezolucijom i to je glupost... ipad je bog i batina tableta sad ovisi jel ti treba veci ili manji al moja apsolutna preporuka je ipad 3 zbog ekrana aplikacija i glatkoce

Gledam svoj Asus TF300 sa Jelly Bean 4.1 na stolu i baš mi se nekako smilio fragmentirani jadničak bez igara te aplikacija općenito. {#}

Baš šteta što nemam vremena ove godine niti započeti desetak većih igara koje me čekaju na tabletu, jer sam upravo ovaj vikend kupio Stacking za PC... nek 'vrag odnese GoG!

11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ma kakvi nema sanse da ikad uzmem tab android

To gubi cjenu na dnevnoj bazi,taj asus sam imo i srednja zalost,ipad je gro bolji...

To kad imam android tab sam mi doma lezi,dok ipad fkt koristim sto zbog prilagodenijeg ui sto zbog appova koji su razlog no1 za ipad

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
2 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

ja mislim da svatko treba odabrati tablet prema svojim potrebama, tj. ako netko samo želi tablet za

surfanje po netu ili za čitanje eknjiga mislim da mu netreba ipad 4 ili tako nešto (naravno to je samo moje mišljenje).

Ja sam prije nekih 4 mjeseca kupio kineski tablet za 720kn na nekoj kineskoj trgovini i nisam nimalo požalio,

kućište malo škripucka al mi to nesmeta jer ga nisam platio 4000kn (koliko para toliko muzike{#}).

ovaj tablet http://www.ainol-novo.com/ainol-novo7-elf-ii-7-inch-dual-core-1-5ghz-android-tablet.html

baterija je odlična i u komadu mogu surfati 5-6 sati sa nekim srednjim osvjetljenjem ekrana, evo i par slika, pozdrav

P.S tablet glumi galaxy s2 tako da nemam problema sa igricama {#}, paket prošao bez carine

baterija, slikano danas baterija, slikano danas
vanjski izgled vanjski izgled
"karbon" folija (mojih ruku djelo) "karbon" folija (mojih ruku djelo)
normal cpu postavka normal cpu postavka
performance cpu postavka performance cpu postavka
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Ainol tableti su super za te novce
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
maks0806 kaže...

Ma kakvi nema sanse da ikad uzmem tab android

To gubi cjenu na dnevnoj bazi,taj asus sam imo i srednja zalost,ipad je gro bolji...

To kad imam android tab sam mi doma lezi,dok ipad fkt koristim sto zbog prilagodenijeg ui sto zbog appova koji su razlog no1 za ipad

Hvala što si s nama podijelio svoja duboko intuitivna iskustva...

14 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

vidim neki dan u novinam vivax tablet 999kn, a takav identičan po karakteristikam u kini nekih 400kn i jos ak ga necarine vrijedi riskirati, uglavnom

ako se netko odluci kupovati tako tablet nek pripazi koliko dugo traje baterija jer kome treba tablet kojem baterija traje 1,5-2 sata i probajte

naći neku recenziju od nekog tko kupio tablet za koji ste zainteresirani, pozdrav{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Uzmi tabletu andol {#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}

http://d-u-d.deviantart.com
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

LP, pošto do božića moram kupiti tablet ženi pod bor, molim savjet, dvojba je između ova dva....LC power protab 3.0(2000kn) i Acer A510(2600kn)....isplati li se razlika od 600kn obzirom da još A510 nema ni ips ekran?

 

Ili možda čekati Nexus 10 ako bi došao u dućane do božića??, Hvala na savjetima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Jedno pitanje za mozgat, malo {#} {#} !!!!

 

Obzirom je sa zadnjim brojem BUG magazina došla kartica sa popustima za neke proizvode, pronašao sam i onu za HTC Flyer i popust od 500.00 kuna!

Uvjeren sam da se pitate, da pa što onda s tim, pa evo ovo!

Danas sam bio u VIP store i pronašao da uređaj koji kod njih inače košte 5499.00 kuna slobodan, ali na VIP Mobilni Internet XL uz popust dođe samo 499.00 kuna! Uz trajni nalog koji je 50% popusta 12 mjeseci i prvih 12 mjeseci je račun oko 187.00 kuna a drugu godinu oko 374.00 kuna! Ako se prijavim sa CarNet računom, manja tarifa ostaje svih 24 mjeseca!!!! Za garanciju ne znam kolika je, godinu dana ili dvije, ali je interna memorija 32GB a prima i SD kartice, najvjerojatnije do 32GB još! Uglavnom i ostale su specifikacije vrlo dobre, amo je pitanje mogu li ga updateat na veći OS od njegove verzije 2.3.3 koja je na njemu, makar ICS?? 

 

Da li pružiti ruku za ovom prlikom, čitaj tabletom ili NE {#}?!?!

 

LINK; http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/uredjaji-za-surfanje-internetom/-/data/3824 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Wiz3m4n kaže...

LP, pošto do božića moram kupiti tablet ženi pod bor, molim savjet, dvojba je između ova dva....LC power protab 3.0(2000kn) i Acer A510(2600kn)....isplati li se razlika od 600kn obzirom da još A510 nema ni ips ekran?

 

Ili možda čekati Nexus 10 ako bi došao u dućane do božića??, Hvala na savjetima.

 

Za te pare uzmi Nexus7, 2100kn za super tab sa 32gb memorije, ili kako mozes se provuci do iPada mini za 2800kn. Ja osobno neznam dali bih cekao N10 posto ja cisto sumnjam da ce biti ispod 3500kn, a meni osobno se nije previse svidio jer mi se jednostavno ne cini dovrsenim, ali to je samo moj neki osobni dojam. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
ATJLučko kaže...

Jedno pitanje za mozgat, malo {#} {#} !!!!

 

Obzirom je sa zadnjim brojem BUG magazina došla kartica sa popustima za neke proizvode, pronašao sam i onu za HTC Flyer i popust od 500.00 kuna!

Uvjeren sam da se pitate, da pa što onda s tim, pa evo ovo!

Danas sam bio u VIP store i pronašao da uređaj koji kod njih inače košte 5499.00 kuna slobodan, ali na VIP Mobilni Internet XL uz popust dođe samo 499.00 kuna! Uz trajni nalog koji je 50% popusta 12 mjeseci i prvih 12 mjeseci je račun oko 187.00 kuna a drugu godinu oko 374.00 kuna! Ako se prijavim sa CarNet računom, manja tarifa ostaje svih 24 mjeseca!!!! Za garanciju ne znam kolika je, godinu dana ili dvije, ali je interna memorija 32GB a prima i SD kartice, najvjerojatnije do 32GB još! Uglavnom i ostale su specifikacije vrlo dobre, amo je pitanje mogu li ga updateat na veći OS od njegove verzije 2.3.3 koja je na njemu, makar ICS?? 

 

Da li pružiti ruku za ovom prlikom, čitaj tabletom ili NE {#}?!?!

 

LINK; http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/uredjaji-za-surfanje-internetom/-/data/3824 

 

Nisam baš siguran kolko je isplativo kupovat tablet star 2 godine. 
K tome još nema službeni upgrade na ICS/JB. Koliko čitam niti XDA zajednica se nije nešto potrudila kada je u pitanju Flyer ( makar postoje neki krnji ICS ROM-ovi ). Mislim da se više isplati uzet neki "Samsung Galaxy Tab 2" ili zasebno daleko bolji N7 (3G- 32gb). 

 

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
gamer34 kaže...
Wiz3m4n kaže...

LP, pošto do božića moram kupiti tablet ženi pod bor, molim savjet, dvojba je između ova dva....LC power protab 3.0(2000kn) i Acer A510(2600kn)....isplati li se razlika od 600kn obzirom da još A510 nema ni ips ekran?

 

Ili možda čekati Nexus 10 ako bi došao u dućane do božića??, Hvala na savjetima.

 

Za te pare uzmi Nexus7, 2100kn za super tab sa 32gb memorije, ili kako mozes se provuci do iPada mini za 2800kn. Ja osobno neznam dali bih cekao N10 posto ja cisto sumnjam da ce biti ispod 3500kn, a meni osobno se nije previse svidio jer mi se jednostavno ne cini dovrsenim, ali to je samo moj neki osobni dojam. 

 Nexus 7 je odličan, no premali mi je za čitanje weba i knjiga/stripova tako da ostaje 9.7 ili 10 inch

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Wiz3m4n kaže...

LP, pošto do božića moram kupiti tablet ženi pod bor, molim savjet, dvojba je između ova dva....LC power protab 3.0(2000kn) i Acer A510(2600kn)....isplati li se razlika od 600kn obzirom da još A510 nema ni ips ekran?

 

Ili možda čekati Nexus 10 ako bi došao u dućane do božića??, Hvala na savjetima.

 

Imo, definitivno Acer A510, http://www.engadget.com/2012/04/30/acer-iconia-tab-a510-review/. Ukoliko dođe Nexus 10, onda rađe Nexus 10. ;)

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice