Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.045
|
čitano: 705.787
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
15 godina
online
Real Madrid C.F.

Haleluja!

Tigar Krezumica
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Dugo ne vidjeh da Barcelona onoliko lopti izgubi na svojoj polovici. To bi bilo previše i za prvu županijsku ligu, a kamoli na ovoj razini.

Mislim, dakle half adder
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Casemiro je odigrao jednu od najboljih utakmica opcenito, Messiju nije dao disati .

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ajd bar neki razlog za veselje ove godine. Ne mogu baš reći da sam optimističan što se nastavka sezone tiče jer i dalje pobjeđujemo na silu, ali ni Barca ne izgleda ko da će dobiti baš sve do kraja.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Slažem se da Benzema mora malo van, al mislim da Mariano zaslužuje priliku ispred Jovića.

Danas svi više manje solidni. Dok po meni, Valverde, Kroos i Courtois su najkonstantniji i uvijek na razini zadatka tokom sezone

tito vampir! Bog I Hrvati!
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Eh da je i City sad rijesiti

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

 

CR je uživao na tribinama. Otkako je otišao iz Madrida on i Mesi imaju isti broj golova u derbijima, 0.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Zna li netko zašto mi se ova tema ne pojavljuje u omiljenima iako mi je i dalje postavljena za omiljenu?

 

edit*

Neki bug vjv, evo sad je kak treba..

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2020 0:49 (LeskiRM).
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Di ste realovci, gleda itko prvu post korona tekmu?

Solidna igra zasad, u teoriji bi trebalo sve biti riješeno u prvom poluvremenu. Jači smo za Hazarda i Asensia u nastavku sezone, ako ne bude ozljeda možda se može do titule.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

nisam gledao, pogledao highlighst i to je to

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Odlična tekma jučer. Hazard se polako vraća igrama zbog kojih je kupljen. Asensio se vratio s golom i asistencijom u 20-ak minuta igre. Akcija za zadnji ide u izbor za gol sezone. Svih 90 minuta je bilo trke i prave želje za pobjedom. Možda malo i previše s obzirom na ludi raspored, ali u ovom trenu imamo stvarno odličan izbor igrača.

Valencia nije bila loša i tko zna kako bi tekma ispala da nas VAR nije spasio, ali bili smo bolji u svakom pogledu.

Šteta da smo toliko bodova prosuli prije stanke, ali ako se i ne uzme trofej, budućnost izgleda dosta svijetlo u ovom trenutku.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
moderator
offline
Real Madrid C.F.

Pet kola do kraja na +4

...
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Jako bitna tri boda jučer, možda i presudna. Je da je Getafe zaslužio više, ali to je nogomet.

Villareal je sad ključna tekma i nama i Barci.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Opa, prošli smo i Bilbao neokrznuti. U Barca temi standardno plakanje o suđenju. Još nek danas kiksaju i jedna ruka je na trofeju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Budi Realan, ni taknuo ga nije, čisti start na loptu!
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Danas možda i ključnih 90 minuta. Treba uzeti sva tri boda i onda se protiv Villareala koji stiže već u četvrtak može i odmoriti pokoji igrač. Leganes u zadnjem kolu bi mogao biti problem ako će im ta tekma igrati ulogu za ostanak u ligi kao što sad izgleda.

 

Nije mi skroz jasno zašto smo prodali Hakimija jer koliko sam pratio jako dobro je igrao u BVB. A mi kad je Carvajal ozlijeđen nemamo nikakvo rješenje za RB. Prošlu tekmu je igrao Lucas Vasquez i pukom srećom nismo primili par komada s te strane. Ukoliko u transfer nije uključena mogućnost prvokupa u budućnosti, ne znam koliko smo se s tim proslavili. Ajd, 40m nije mali iznos, ali opet.

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Zato što je tražio igranje u prvom sastavu

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
15 minuta, vodimo 2:0. Nije loše.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Još jedno kolo i možemo osigurati naslov prvaka. Ili naša pobjeda ili kiks barce i to je to

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Prvaci!

Mislim, dakle half adder
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Gledao sam samo prvo poluvrijeme, jako dobro smo izgledali.

Odradili smo svoj dio i zasluženo uzeli naslov. Možemo li iznenaditi City, teško, ali sve dalje je sad bonus.

Nadam se da Modrić ostaje do kraja ugovora, a možda i malo dulje, ako će igrati ovako. Vraća se Oddegard, možda i Ceballos. Dobili smo Valverdea i Mendya. Curtois je na top razini, obrana općenito dobro izgleda. Hazard s full pripremama i zdrav je i dalje u top 10 na svijetu. Dosta dobro to izgleda na papiru. Jedino što nismo riješili pitanje druge špice. Teško se probiti kraj Benzeme u ovoj formi. Vidjet ćemo ostaju li Jović i Diaz.

Barca je u padu popriličnom, što nije dobro za španjolski nogomet. Treba i njima nekakvi reset.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid C.F.
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ajd našli smo si žrtvu napokon. Šteta da nismo utrpali još 3-4 komada.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ma jadni ste i vi kao i mi. Samo smo mi još jadniji... Iduće kolo ćete već popušit od neke trećerazredne ekipe i tako u krug. 

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Lako moguće, ali teško da će itko osim nas i vas konkurirati za naslov.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Real Madrid C.F.

 Luka je odigrao fenomenalno. Čekamo pacijente sa druge teme.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 19:37 (cvaja997).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Uvijek je lakše igrati protiv otvorenih momčadi, pogotovo koje imaju propusnu obranu. Run 'n gun...
Mislim, dakle half adder
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Danas je na rasporedu utakmica protiv Intera. Pobjeda je pod must

Hala Madrid

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Dobro je krenulo. Asistencija Hakimija, gol Benzeme
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
sstrmi kaže...

Danas je na rasporedu utakmica protiv Intera. Pobjeda je pod must

Hala Madrid

 Odlično i završilo

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice