Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.971
|
čitano: 3.245.774
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
moderator
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ministar kaže...

nema.. to je ako imaš MaxTV To Go uz MaxTV s kojim možeš gledati iste programe kao i na TV-u

 Jbg onda.

I ja uz to sve imam samo 6 od 10 programa na MaxTvToGo...

 

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 16:42 (pirat).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
pirat kaže...
ministar kaže...

nema.. to je ako imaš MaxTV To Go uz MaxTV s kojim možeš gledati iste programe kao i na TV-u

 Jbg onda.

I ja uz to sve imam samo 6 od 10 programa na MaxTvToGo...

 

Objasnio sam već negdje. United Grupa će da pojede sve na Balkanu. Eno neki dan su kupili i neku bugarsku Novu gdje je geldanost te televizije u Prime terminima iznad 80 i kusur %.
F1 (time i F2, i F3 i Formula E) te Moto GP, Moto 2 i moto 3 i Moto E biti će na Sport Klubu (prva tri). osim toga i Porše kup i DTM i Nascar i još par oktanskih sportova
Meni jedino žao što nema F1 kao sezone 2018-te kada se mogla gledati kroz 4 različita Feeda.. tj. 4 različita ugla.

Pazite samo pri potpisivanju dvogodišnjih ugovora kod konkurencije da ne bi sutra bilo ja bih na Telemach Croatia, a ono.. ne mereee.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Budem morao neku kombinaciju napraviti sa A1 TV za van, ali prvo moram saznati na kojem kanalu će biti prijenos.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Prijenos Formule 1 » F1.pulsmedia.hr

Novi nositelj prava za Hrvatsku od 2021. godine je Sport Klub. Detaljnije informacije o prijenosu na domaćim kanalima očekujemo kroz narednih nekoliko dana.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

taman kad mi iskon stavio arenu umjesto sport kluba, f1 se prebaci na SK...ma nek se gone

da li tko zna da li u sportskom paketu iskona (gdje su arena 3 4 5 6 itd) ima i SK?

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...

Prijenos Formule 1 » F1.pulsmedia.hr

Novi nositelj prava za Hrvatsku od 2021. godine je Sport Klub. Detaljnije informacije o prijenosu na domaćim kanalima očekujemo kroz narednih nekoliko dana.

 Neznam zasto ali Sport Klub mi ima daleko losiju sliku od Arene,sad oce bit tako i sa F1....!?

AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Envy kaže...

Prijenos Formule 1 » F1.pulsmedia.hr

Novi nositelj prava za Hrvatsku od 2021. godine je Sport Klub. Detaljnije informacije o prijenosu na domaćim kanalima očekujemo kroz narednih nekoliko dana.

 Neznam zasto ali Sport Klub mi ima daleko losiju sliku od Arene,sad oce bit tako i sa F1....!?

 SK u 4K prenosi F1. Neznam kako je to loše?! Te nema prokleti reklama. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Envy kaže...

Prijenos Formule 1 » F1.pulsmedia.hr

Novi nositelj prava za Hrvatsku od 2021. godine je Sport Klub. Detaljnije informacije o prijenosu na domaćim kanalima očekujemo kroz narednih nekoliko dana.

 Neznam zasto ali Sport Klub mi ima daleko losiju sliku od Arene,sad oce bit tako i sa F1....!?

Imam i Arene i SK i Eurosport ne znam više da ništa nije u 1080.
 

x18x05x kaže...
volegradele kaže...
Envy kaže...

Prijenos Formule 1 » F1.pulsmedia.hr

Novi nositelj prava za Hrvatsku od 2021. godine je Sport Klub. Detaljnije informacije o prijenosu na domaćim kanalima očekujemo kroz narednih nekoliko dana.

 Neznam zasto ali Sport Klub mi ima daleko losiju sliku od Arene,sad oce bit tako i sa F1....!?

 SK u 4K prenosi F1. Neznam kako je to loše?! Te nema prokleti reklama. 

Da. i vjerojatno ide opet nekoliko streamova paralelno. Plus statistike u vidu prozirnog GUI-a o 4K da i ne govorim... onaj mali prozorčić kada netko pretiče sada je potpuno gledljiv na 4K 65" TV-u... dobra stvar je još kada su treninzi (a sve prenose) i kada na ekranu piše Volume Up+++ (tako nekako) komentatori zašute a još ako imaš dobre zvučnike odvrneš čisto rai ugođaja.

I najvažnije.. nema reklama kada Show počne i već sam rekao.. za mene je ove godine najbolji Entartainment koji se može gledati na TV-u.

A tu je i F2, F3, DTM, Poše cup, Nascar, Moto GP, Moto 2, Moto 3.. itd.

Uglavnom. Telemach koji je u HR kupio Tele2 će čitava 3 mjeseca rebrandirati cijeli Tele2, a o internetu da i ne govorim.. mislim da će biti minimum 200 mbps (BiH je toliko trenutno). Pogotovo ako prelazite sa druge mreže obavezno se dogovarajte sa njima.. da se u isti paket kroz Aneks ugovora ubaciti dosta toga, samo im kažete kao Ostatt ću ja ovdje gdje jesam pa da vidite onda kako se prave ugovori. ili nisam zadovoljan programskom šemom da se svašta izganjati.. Filmski Kanali a EON aplikacija i EON STB su vrhunski.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
volegradele kaže...
Envy kaže...

Prijenos Formule 1 » F1.pulsmedia.hr

Novi nositelj prava za Hrvatsku od 2021. godine je Sport Klub. Detaljnije informacije o prijenosu na domaćim kanalima očekujemo kroz narednih nekoliko dana.

 Neznam zasto ali Sport Klub mi ima daleko losiju sliku od Arene,sad oce bit tako i sa F1....!?

 SK u 4K prenosi F1. Neznam kako je to loše?! Te nema prokleti reklama. 

 Di to prenosi,ne razumim F1 je od sljedece godine,ima SK HD programe i kad gledam utakmice to je ajme kvaliteta..npr za razliku kad gledam Talijane na Areni!

AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
x18x05x kaže...
volegradele kaže...
Envy kaže...

Prijenos Formule 1 » F1.pulsmedia.hr

Novi nositelj prava za Hrvatsku od 2021. godine je Sport Klub. Detaljnije informacije o prijenosu na domaćim kanalima očekujemo kroz narednih nekoliko dana.

 Neznam zasto ali Sport Klub mi ima daleko losiju sliku od Arene,sad oce bit tako i sa F1....!?

 SK u 4K prenosi F1. Neznam kako je to loše?! Te nema prokleti reklama. 

 Di to prenosi,ne razumim F1 je od sljedece godine,ima SK HD programe i kad gledam utakmice to je ajme kvaliteta..npr za razliku kad gledam Talijane na Areni!

 IPTV, ilegalni naravno. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

vi koji serete o reklamama na areni, jeste ikad gledali na austrijskom rtlu? na areni sve skupa mozda 3min reklama po utrci, a na rtlu 40 min. ne pretjerujem, reklame im traju po 6-7-8 min i to 5-6x tijekom trke...

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

vi koji serete o reklamama na areni, jeste ikad gledali na austrijskom rtlu? na areni sve skupa mozda 3min reklama po utrci, a na rtlu 40 min. ne pretjerujem, reklame im traju po 6-7-8 min i to 5-6x tijekom trke...

 Možda je tebi teško za shvatit, al ako nešto plaćam neću da gledam reklame. 

 A nastup ti je za shit.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

a gdje molim te ima besplatno i bez reklama? ili na placanje i bez reklama? a da nije f1 tv koji kosta ko sv. petra kajgana i koji trokira svakih par minuta?

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

a gdje molim te ima besplatno i bez reklama? ili na placanje i bez reklama? a da nije f1 tv koji kosta ko sv. petra kajgana i koji trokira svakih par minuta?

 

Osim prve dvije utrke (zbog čega su korisnici dobili gratis produženje pretplate par mjeseci), nije trokirao nikada prošle sezone. A bio je na popustu (oko 50 eura godina) pred početak sezone.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

kupio sam ga prosle sezone i trokirao je u vecini slucajeva, davali su prvih par utrka refundove, poslije su me odjebali

 

samo arena. tocka. bez filozofija. i sad mi debili idu micat na SK

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

a gdje molim te ima besplatno i bez reklama? ili na placanje i bez reklama? a da nije f1 tv koji kosta ko sv. petra kajgana i koji trokira svakih par minuta?

 Sportklub SR i SK 4K. I nema besplatno osim preko stream, nađe se na reddit-u.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

F1TV bi bio odlican da nema razlicite delay-e po streamu.Ja sam si upalio main feed + uz to 1 onboard kameru i Track Info i nis od toga nije bilo sinkronizirano.Ak to rijese,uzimam bez razmisljanja.

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

a gdje molim te ima besplatno i bez reklama? ili na placanje i bez reklama? a da nije f1 tv koji kosta ko sv. petra kajgana i koji trokira svakih par minuta?

 M4 Sport HD (mađarski kanal). Gledati se može preko DVB-T prijamnika (naravno oni koji su u dometu signala. Emisije prije i poslije prijenosa, sve full HD, možeš ugasiti komentatore tijekom prijenosa i imati samo zvuk same utrke, poruka iz boksa itd.

 

Milina.

12 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja sam ove godine gledao preko streamova na totalsportek (prenose samo sub i ned) ili sportsurge (prenose sva tri dana).
Uvijek ima dosta streamova i najčešće mi radi prvi ponuđeni link na 1080p (FULL HD).

Računalo spojeno na tv-u, upalim, bacim na full screen i do kraja utrke/prijenosa ne diram ništa i sve radi.

 

Nadam se da nitko neće zamjeriti što sam preporučio ilegalne streamove, ali eto, vidim da se dosta ljudi muči sa pronalaskom dobrog streama.

Watercooled CPU. Pošalji PP, ako te nešto zanima. Sponsored by Noiseblocker.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
RuskeGTT kaže...

a gdje molim te ima besplatno i bez reklama? ili na placanje i bez reklama? a da nije f1 tv koji kosta ko sv. petra kajgana i koji trokira svakih par minuta?

 Sportklub SR i SK 4K. I nema besplatno osim preko stream, nađe se na reddit-u.

https://morningstreams.com/login
samo ti treba invite

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

S tim da se za Morningstreams može jednokratno donirati 10 funti nekoj dobrotvornoj organizaciji (može se pitati na njihovom Discordu koje podržavaju) i dobijete invite.

 

Imaju i zagonetke - dosta teške - koje u sebi sadržavaju invite kod.

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ili im platiš 20€ i dobiješ pro verziju dok god budu postojali. Imaju sve mogućnosti kao i F1TV, nema reklama i uz to dobiješ još NHL, NBA, NFL, MLB i Motosport TV, (+F2, F3, Porshe SuperCup ove nisam isprobao da li rade), i sve utrke kroz povijest. Kvaliteta streama ovisi direktno o tvojoj vezi. Uplatio sam im prošle godine 20€ i gledao sve utrke prošle i ove godine preko njih, bez ikakvih problema. Biraš stream kod utrke, da li ćeš gledati glavni prijenos ili kameru iz svakog bolida ili sve skupa ako imaš dovoljnu brzu vezu.

 

PS: zaboravio da možeš gledati i na androidu i iOS

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2021 0:14 (formula1live).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Stream kod njih je Ace ili ??

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Stream kod njih je Ace ili ??

 da

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

kad sam gledao preko njih, dok nije bilo invajtova, trokiralo je kao mrtva kokos. jos uvijek smatram na je arenin prijenos miljama daleko. SK neznam kakav ce biti, a ni necu znati, jer ga iskon ne nudi. a radi f1 mi se ne mjenja provajdera...

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kada im platiš, ne gledaš više preko ace streamove, nego imaju direktni link za gledanje streama, tako da nema više trokiranja (bar kod mene u ove dvije godine nije bilo nikakvih problema,a imam nekvalitetni pokućni od tele2 s brzinama od 3-20 Mb/s).

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Isto sam gledao kod njih prije invite-ova,  loša kvaliteta, i non stop prekida. Ovu sezonu gledao na f1livegp.me solidan stream sky sportsa uk, nekad je znao zaštekat kod interviewa poslije utrke. I dok pokreneš stream i staviš u fullscreen otvori barem 5 reklama, ali nakon toga ništa ne diram i nema prekida do kraja utrke.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Kada im platiš, ne gledaš više preko ace streamove, nego imaju direktni link za gledanje streama, tako da nema više trokiranja (bar kod mene u ove dvije godine nije bilo nikakvih problema,a imam nekvalitetni pokućni od tele2 s brzinama od 3-20 Mb/s).

 Platiš 20€ ili onaj Sky od 10€?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne sjećam se više točno, ali bila je opcije donirati direktno njima 20€ i onda ti se otključa "High Tier" korisnik

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Ne sjećam se više točno, ali bila je opcije donirati direktno njima 20€ i onda ti se otključa "High Tier" korisnik

 Ima i sad to. Al i ovo za 10 eur.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice