Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.973
|
čitano: 3.245.906
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dmanz kaže...

Gdje je hype? Počelo je.. 

 Gledam Ferrari i sve vise mi se cini da su testovi prikazivali njihovo realno stanje, a to znaci ni blizu vrha. Vettel izgleda kao da se muci s bolidom

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...
dmanz kaže...

Gdje je hype? Počelo je.. 

 Gledam Ferrari i sve vise mi se cini da su testovi prikazivali njihovo realno stanje, a to znaci ni blizu vrha. Vettel izgleda kao da se muci s bolidom

 Slažem se, makar ne treba pretjerano suditi po današnjim vremenima, sutra će biti sve jasnije.

 

Racing point izgleda dobro

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...
dmanz kaže...

Gdje je hype? Počelo je.. 

 Gledam Ferrari i sve vise mi se cini da su testovi prikazivali njihovo realno stanje, a to znaci ni blizu vrha. Vettel izgleda kao da se muci s bolidom

 

Ferrari vec stanca isprike a i update im dolazi u Mađarskoj.

 

Mečka ko i protklih 6 jebenih godina liga za sebe.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pa to nema nigdi,ja se nadam posto su prosle bili top na testiranjima da kriju asa u rukavu...kad ce vise crveni na tron??!!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Pa to nema nigdi,ja se nadam posto su prosle bili top na testiranjima da kriju asa u rukavu...kad ce vise crveni na tron??!!

 

Kad otpuste slampave talijane i opet zaposle njemce i britance 

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

gdje pogledati kvalitetan stream, bez trokiranja, u postenoj rezoluciji? osim f1tv kojeg necu uplacivati ove godine

postoji li jos morningstreams? negdje nesto drugo? ima li jos kodova za ace stream?

16 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Morningstreams još uvijek postoji i radi. Jučer sam gledao practice 2 bez većih bufferiranja.

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima neko invite za morningstreams?

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari opet nista, lose i bez nekog napretka. Sumnjam u kvalifikacije, vjerujem da ce biti Mercedes - RB ili RP - Ferrari. 

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
clutch kaže...

Ima neko invite za morningstreams?

 +1

 

Prošle godine sam ulovio F1tv na 50% popusta, puna cijena mi se baš i ne plaća...

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Zena uzme za 5€ mjesecno IPTV i gledam gdje hocu... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mercedes uzima pol, možda im se može pridružit Verstapen na drugom ili trećm mjestu. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo neki streamovi:

https://sportsurge.net/#/streamlist/1139

 

Ja trenutno gledam ovaj, za sad radi dobro.

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa možete platiti morningstreamu 25€ (valjda je cijena ista) za uživo streamanje dok god će to raditi. Ja sam mu platio makar sam imao invite prošle godine na početku sezone i još uvijek radi.

 

Za te novce dobijete vaš stream, ne ace kodovi kao sada. Stream se prilagođava tvojoj internetskoj vezi, makar možeš i sam odrediti kvalitetu po kojoj želiš pratiti stream, birati jedan od pet jezika na kojem želite pratiti (sky je tu ako vas zanima) kao i mogućnost titlova. Prošlu cijelu sezonu sam gledao bez i jednog bufferinga makar imam slab mobilni intenet. Imate sve pogodnosti kao i kod komercijalnih prijenosa, znači možete gledati bilo koju utrku iz arhive, pauzirati stream koji će se nastaviti kada želite, pratiti sve uživo, treninge, kvalifikaciju i utrke. Možete gledati glavni prijenos ili pratiti kameru iz bilo kojeg bolida, kameru iz pitlane-a, podatkovni prijenos, sve uživo i prošle godine je sve radilo savršeno. 

 

Plus, kao dodatak, možete kroz cijelu sezonu pratiti uživo sve utakmice NHL-a, NBA-a, NFL-a i dodatni program MotorsportTV. Sve je radilo kada sam htio gledati. Normalno, te utakmice su kod nas po noći. Uz to možete gledati na bilo kojem uređaju s browserom.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Možemo slobodno reci da bude Mečka 1/2/3 na svih 8 utrka jer ostatak grida izgleda smijesno naspram njih.

 

Najveci luzeri ko i uvijek je Ferrari, ne razumijem kak su uspijeli toliko nazadovati u odnosu na 2018/19 godinu 

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovaj Ferrari... i onda oni pricaju o Indycaru zbog smanjenja budzeta, a sa 400 mil. $ ne mogu proci u Q1. Momentalni otkaz Binottu, iako bi ga on sam trebao dati.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari, vidimo se u 2022 :(

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

S obzirom da se ekipa nije trebala brinuti da li će imati novce, čovjek se zapita što to rade "inženjeri" u ferrariu. Sigurno nisu malo plaćeni za taj posao, a ako su nespososbni nešto napraviti, neka dobe otkaz i neka se zaposle ljudi koji će imati nekakvo znanje i viziju. gubiti sekundu za vodećima je prepuno za bilo koju ekipu u f1, a kamoli ne za ferrari

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Krvoprolice Mercedesa 

Di2 & EPS FTW!
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

Krvoprolice Mercedesa 

 Ma fučkaš sve redom, bitno da je Kimi i dalje za volanom ili na stazi u akciji.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovaj Ferrari treba prodati VW-u i zabraniti im sudjelovanje u ikakvom motosportu. Nek rade SUV-ove sa TDI mašinama i lijepe propete konjiće na te tenkove. Pa da ova agonija bude kompletna.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Gledao na areni 2, iskon tv ju ubacio nedavno...sta ste pricali da su krcati reklama? Ako su bile 2 reklame, izmedu Q-ova...

A o ferrariju necu rec nista...sramota

15 godina
moderator
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

Gledao na areni 2, iskon tv ju ubacio nedavno...sta ste pricali da su krcati reklama? Ako su bile 2 reklame, izmedu Q-ova...

A o ferrariju necu rec nista...sramota

 Nema puno reklama kad prenose kvalifikacije,al zato sutra u utrci će razvaliti s reklamama.

سمندری ڈاکو
9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Za vrijeme utrke od 10 krugova gledaš 8.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Je, u utrci bude u pravilu svakih 10 krugova reklame od par minuta

9 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A što se tiče Arene... slušam Blažićka i popizdim kad krene brkati desetinke, stotinke i tisućinke... jednostavno imam osjećaj da lupi što mu prvo padne na pamet... i onda su tu te reklame...

S druge strane Sky na F1tv je prestrašan što se tiče fanboizma prema mercu i tumačenju pravila i opravdavanju pojedinih postupaka... tako da ako si za merc preporučam F1tv, a za casual gledanje je i arena OK

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Očekivao sam da će Ferrari biti nešto slabiji, ali ovo je baš katastrofa. Jednostavno za ovako šta nema opravdanja. S druge strane, drago mi je zbog Norrisa i McLarena, držim fige da ostvare sutra dobar rezultat. 

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mislim da sam jucer procitao podatak o razlici u brzini na pravcima u odnosu na proslu sezonu, ferrari je prosle godine bio prvi, a ove godine sesnaesti po brzini na pravcima... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2020 8:10 (deepshitcro).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Tko bude pobjednik?

4 Hamilton
2 Verstappen
0 Lando Norris
6 Bottas
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...

A što se tiče Arene... slušam Blažićka i popizdim kad krene brkati desetinke, stotinke i tisućinke... jednostavno imam osjećaj da lupi što mu prvo padne na pamet... i onda su tu te reklame...

S druge strane Sky na F1tv je prestrašan što se tiče fanboizma prema mercu i tumačenju pravila i opravdavanju pojedinih postupaka... tako da ako si za merc preporučam F1tv, a za casual gledanje je i arena OK

 pratim f1 od 1994 od svoje 9te godine...nikad kao zadnjih godina nisam bio "ugasen" po pitanju prijenosa, budenja u 3-4 ujutro, pracenja FP Q pre-race i slicno...prosle god sam si uplatio f1tv i osim trke i q (a nekad samo trka) nisam gledao nissta drugo, pa ove godine si nisam uplatio...i dok sam gledao trke, mozda sa 5x saltao na one opcije di vidis 2 vozaca istovremeno...dakle mislim da bi samo bacio novac da opet si uplatim. tako da ce arena biti dovoljna, u slucaju da ne, prije cu uplatiti 25 eur (ako je tako kako kazete) morningstreamsu...ali da prasicko zajebe, zajebe...evo jucer isto par puta...

deepshitcro kaže...
Mislim da sam jucer procitao podatak o razlici u brzini na pravcima u odnosu na proslu sezonu, ferrari je prosle godine bio prvi, a ove godine sesnaesti po brzini na pravcima... :D

ako sam dobro skuzio isli su na suprotni razvoj bolida, da bude brzi u zavoju sa vise downforcea, a sporiji na ravnome, ali dzabe kad su sporiji u globalu...katastrofa. nadam se da ce u madarskoj nesto promjeniti...inace opet procesija, srecom pa sezona nece trajati 8mj, nego 4-5

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice