FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.319.705
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FC Barcelona

Tko je gubitnik ? 

 

barcelona ne može nikoga dobiti u Europi  . Ja navijam za Dinamo.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tascam kaže...

Tko je gubitnik ? 

 

barcelona ne može nikoga dobiti u Europi  . Ja navijam za Dinamo.

 Veće ironije odavno nisam vidio

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tascam kaže...

Tko je gubitnik ? 

 

barcelona ne može nikoga dobiti u Europi  . Ja navijam za Dinamo.

 Ideš ti na blokić, sa stablom se ne raspravlja.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.3.2023 20:05 (x18x05x).
2 godine
offline
FC Barcelona

Xavijeva Barcelona igra kao Grcka 2004. Raphinha je jedino brazilsko krilo u povijesti koje je sporo i nema dribling. Zasto on stalno izvodi prekide kada ne moze uopce podici loptu? 

Hoce li Xavi platiti iz svog dzepa 130 mil za Ferrana i Raphinhu, ipak ih je on doveo. Njih dvojica nisu nista bolji igraci od Abdea ili Adame. Depay je potjeran samo zato sto nije Spanjolac, a bolji je od svih navedenih igraca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2023 17:39 (Plameni Jazavac).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Koliko ga sereš samo majko isusova. Da netko ne gleda rezultate i ne zna što se događa, na temelju tvojih postova rekao bi čovjek da se borimo za opstanak.

U međuvremenu najbolja ekipa svemira i šire opet kiksala i sad je +9. Bitno da kod nas ništa ne valja.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2023 0:32 (antimadridista).
14 godina
offline
FC Barcelona

Ali kako smo uspjeli ispasti od onog sramotnog Uniteda... eh

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Ali kako smo uspjeli ispasti od onog sramotnog Uniteda... eh

 Samo 7 komada su primili.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Ali kako smo uspjeli ispasti od onog sramotnog Uniteda... eh

 Kako je Liverpool uspio od ovog Reala primiti 5, a mi ih trpamo bez pola ekipe? To je nogomet jebiga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Kupljene karte za El Clasico 19.3 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Kupljene karte za El Clasico 19.3 

 Sretno!

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
FC Barcelona

Sada na sve strane se priča o skandalu sa sucima. Ovo postaje ozbiljno i vjv neizbježna kazna za Barcu. Mnogi traže da se Barca izbaci iz lige, što je malo previše ali ako se dokaže krivnja onda oduzeti bodove i to dosta njih. Kao što je Juventus kažnjen. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
6 godina
offline
FC Barcelona

Ma kakvi bodovi, nedaj Bože. Rađe novac, zabrana igranja pred svojim navijačima... Ovako "navijači" više od kluba neće Realu dat mira do kraja svemira.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Svi znamo tko su bili Bartomeu i Rosell, nema se tu puno toga dodati. Nanijeli su klubu neizmjernu štetu i bez ovoga, a ovo je samo šlag na tortu. Da sutra pročitam da su krepali obojica proslavio bi dobrano.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.3.2023 19:39 (antimadridista).
14 godina
offline
FC Barcelona

Žalosno što se dopustilo. Mnogi su mislili da promjenom njih dva bude sve zaboravljeno i stavljeno pod tepih. Kada ono tek sada dolazi ono najgore očito. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
10 godina
offline
FC Barcelona

od toga svega neće biti ništa jer se takvo nešto nije dogodilo i ne postoje nikakvi dokazi koji bi pokazali suprotno.

 

Smradovi od bivsih predsjednika se očito svim silama pokušavaju izvući iz ovog sranja kojeg su sami zakuhali pa i klub povlače po mulju

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.3.2023 21:53 (Del_Boy97).
2 godine
offline
FC Barcelona

Tako je to kad igras bunker od prve minute

6 godina
offline
FC Barcelona

Ne kužim, rezultat je tu. Tako se igra, pametno. Prvenstva se osvajaju na malim utakmicama.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Plameni Jazavac kaže...

Tako je to kad igras bunker od prve minute

 Joj daj ne kenjaj više u pm naporan si. Lewandowski promaši zicer za 1-0, nakon toga povedmo 1-0 zasluženo. I to je "bunker od prve minute"? Utakmica se krenula zatvarati od 70. minute. Ako bi ti radije gledao kako pod Koemanom, Setienom i Valverdeom primamo porcije od smiješnih klubova, onda ti svaka čast ali ja biram osvajanje lige.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

3 pobjede u zadnja tri susreta protiv Reala. 100ta pobjeda protiv njih.

Osvajanje lige je sve bliže. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Plameni Jazavac kaže...

Tako je to kad igras bunker od prve minute

 Joj daj ne kenjaj više u pm naporan si. Lewandowski promaši zicer za 1-0, nakon toga povedmo 1-0 zasluženo. I to je "bunker od prve minute"? Utakmica se krenula zatvarati od 70. minute. Ako bi ti radije gledao kako pod Koemanom, Setienom i Valverdeom primamo porcije od smiješnih klubova, onda ti svaka čast ali ja biram osvajanje lige.

 Šta ti nisi bio kupio karte za ovu utakmicu? Bome brzo si napustio pun stadion i uspio kolegi odgovoriti. Ne znam zašto si lagao?

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...
Plameni Jazavac kaže...

Tako je to kad igras bunker od prve minute

 Joj daj ne kenjaj više u pm naporan si. Lewandowski promaši zicer za 1-0, nakon toga povedmo 1-0 zasluženo. I to je "bunker od prve minute"? Utakmica se krenula zatvarati od 70. minute. Ako bi ti radije gledao kako pod Koemanom, Setienom i Valverdeom primamo porcije od smiješnih klubova, onda ti svaka čast ali ja biram osvajanje lige.

 Šta ti nisi bio kupio karte za ovu utakmicu? Bome brzo si napustio pun stadion i uspio kolegi odgovoriti. Ne znam zašto si lagao?

 Jel ti kužiš koliko je stara poruka na koju odgovaraš? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Još sam pod dojmom. Bio sam na dosta utakmica Barcelone dosad ali ova je bila najbolja. I što se tiče atmosfere i onoga što se događalo na terenu. Takav delirij kao kod drugog gola nisam doživio na Camp Nou. Da te grle totalni stranci u deliriju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...
Plameni Jazavac kaže...

Tako je to kad igras bunker od prve minute

 Joj daj ne kenjaj više u pm naporan si. Lewandowski promaši zicer za 1-0, nakon toga povedmo 1-0 zasluženo. I to je "bunker od prve minute"? Utakmica se krenula zatvarati od 70. minute. Ako bi ti radije gledao kako pod Koemanom, Setienom i Valverdeom primamo porcije od smiješnih klubova, onda ti svaka čast ali ja biram osvajanje lige.

 Šta ti nisi bio kupio karte za ovu utakmicu? Bome brzo si napustio pun stadion i uspio kolegi odgovoriti. Ne znam zašto si lagao?

 Jel ti kužiš koliko je stara poruka na koju odgovaraš? 

 Poruka na koju odgovaram je bila napisana nekoliko sati prije odgovora. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Poruka na koju si odgovorio je bila napisana 12.3. O čemu ti pričaš? Jesi normalan?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...
Plameni Jazavac kaže...

Tako je to kad igras bunker od prve minute

 Joj daj ne kenjaj više u pm naporan si. Lewandowski promaši zicer za 1-0, nakon toga povedmo 1-0 zasluženo. I to je "bunker od prve minute"? Utakmica se krenula zatvarati od 70. minute. Ako bi ti radije gledao kako pod Koemanom, Setienom i Valverdeom primamo porcije od smiješnih klubova, onda ti svaka čast ali ja biram osvajanje lige.

 Šta ti nisi bio kupio karte za ovu utakmicu? Bome brzo si napustio pun stadion i uspio kolegi odgovoriti. Ne znam zašto si lagao?

 Jel ti kužiš koliko je stara poruka na koju odgovaraš? 

 Poruka na koju odgovaram je bila napisana nekoliko sati prije odgovora. 

 Nekoliko sati prije odgovora a datum 12.3.2023. Hahahahah

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Još sam pod dojmom. Bio sam na dosta utakmica Barcelone dosad ali ova je bila najbolja. I što se tiče atmosfere i onoga što se događalo na terenu. Takav delirij kao kod drugog gola nisam doživio na Camp Nou. Da te grle totalni stranci u deliriju.

 Zašto lažeš, ti nisi vidio camp nou. Ne koristi slike sa interneta, kopiraj adresu slika pa pretraži u google, shvatiti ćeš što si napravio. Čemu laži? 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Poruka na koju si odgovorio je bila napisana 12.3. O čemu ti pričaš? Jesi normalan?

 Da, kupio si tobože karte za el clasico na koji nisi otišao. 😁 Na to sam se osvrnuo, no citirao sam tvoju poruku od jučer kada sam o tome govorio, gledaj malo bolje.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...
Poruka na koju si odgovorio je bila napisana 12.3. O čemu ti pričaš? Jesi normalan?

 Da, kupio si tobože karte za el clasico na koji nisi otišao. 😁 Na to sam se osvrnuo, no citirao sam tvoju poruku od jučer kada sam o tome govorio, gledaj malo bolje.

 Citirao si poruku koju je on napisao 12.3.2023 a El Clasico se igrao jučer 19.3.2023, jesi ti poremećen ili se praviš poremećen? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 11:31 (BeLLicus).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ništa što ti pišeš nema nikakvog smisla. Jednostavno si retardiran i nema ti pomoći.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Ništa što ti pišeš nema nikakvog smisla. Jednostavno si retardiran i nema ti pomoći.

 Kada dođem doma napravim video počevši snimanje iz ove teme da ti dokažem i pokažem kako se provjeri odakle su izvorne slike i s kojeg portala si ih skinuo. Da znaš za ubuduće, ne volim kad netko laže, samo to. Pa da vidimo tko je retardiran, pokrij se ušima. Čekaj me ovdje, šaljem video uskoro, na poslu sam trenutno. Pusa

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice