FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.678
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FC Barcelona

Frenkie u zadnjih mjesec dana preporođen. To je taj igrač koji je žario i palio u Ajaxu. Baš pravi moderni veznjak, u svemu je dobar.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Dembele je tolko brz da mu noge samo rade bez razmisljanja i onda zapne. Treba popravit te teske dodire kod laznjaka, primanja lopta i slicno.

VISCA BARCA
13 godina
offline
FC Barcelona

Kod Dembelea se vidi čisti talent u nogama ali ne razmišlja dovoljno brzo. Ulazi u neke duele u koje nebi trebao, troši se kad ne treba i kad treba. Ali sve u svemu opet je puno bolje kad imaš njega nego igrati bez krila. Daje drugu dimenziju igri. Kad njega nema uopće nismo opasni sa krila i ekipe nam samo zaključaju sredinu terena i moš se j*bat.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Nekako mislim da ce izgubit, bilo to na penalima ili u produzetcima. Izgleda ko da nisu sposobni dat jos jedan gol.

VISCA BARCA
13 godina
offline
FC Barcelona

Ter Stegen najveci gospodin 

VISCA BARCA
13 godina
offline
FC Barcelona

Ekipa pokazuje želju i borbu i to mi je drago. Loši smo bili u završnici, par čistih šansi neiskorišteno. Ter Stegen bi trebao biti jedan od kapetana po meni.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

A koliko mi je neopisivo drago sto je Puig pucao zadnji penal 

VISCA BARCA
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jadni li smo ako nam je griezmann okosnica nakon sto Messi ode. Ovaj penal pokazuje kako je mal igrac , kad treba okreniti utakmnicu. Takoder i oni promasaji prije.

 

Araujo i Ter Stegen beton, Mingueza isto odličan. 

 

Sve u svemu, bez Messija ako ode dogodine, jao se nama. 

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Jedna od dosadnijih utakmica ikad...

VISCA BARCA
13 godina
offline
FC Barcelona

Kad igra Lenglet protivnik automatski počinje utakmicu sa golom više. Nogometno pravilo broj 1.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Kad igra Lenglet protivnik automatski počinje utakmicu sa golom više. Nogometno pravilo broj 1.

 Lenglet je katastrofa, ali bome je i Alba sjebao ovo. Covjek se sagnuo na loptu koja je išla u peterac.

VISCA BARCA
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
G.O.A.T.

 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
JohnnyBlaze kaže...
G.O.A.T.

 

 A vidi realovaca al iskaču iz rupica mišjih. Ovaj isti Athletic vas je naguzio nekidan. Idi se liječit.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Igraci Bilbaa su odigrali utakmicu kao sto je igrao Atletico prije par godina. Samo fizicki jako, kontre i borba. Nema potrebe komentirati ni Albu ni Lengleta ni nikoga, katastrofa. Cestitke Bilbau.

VISCA BARCA
14 godina
offline
FC Barcelona

Realno, Barca nije igrala bajno, al' Biblao je ovo dobio iskljucivo zahvaljujuci sucu.

14 godina
offline
FC Barcelona

Bar nešto pozitivno danas, da je kapetan morao zalijepiti zidarsku onom bradatom smradu ogavnom. Bravo!

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Proklet bio dan kada je ovaj Lenglet doveden. Taj covijek je odnio par trofeja Barceloni u 2 godine sa svojom obranom. Proklet bio. 

 

Alba mali stakor, jos place u svlacionici od Anfielda. 

 

Zadnju sansu da Messi kao kapetan uzme trofej u dresu Barcelone, 2 retarda navedena gore su sve pokvarila. Takoder i bivsa uprava koja i dalje vodi klub.

 

Sve vam najgore zelim.

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Nije sudac kriv što Lenglet i Alba nisu za 3. županijsku ligu. Pogledajte Albu koji su to propusti kod oba gola. Pa to igrač iz 3. županijske si ne smije dozvoliti. Mila majko što će nam PSG napraviti, bojim se i pomisliti...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kakva skupina prosjecnih igraca koji su toliko limitirani i vec dosegli svoj maksimum i sad ih treba gledati do kraja ugovora.

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
JohnnyBlaze kaže...
G.O.A.T.

 

 Tvoji ispali od trećeligaša iz kupa sa igračem više 

Vjerojatno najveća blamaža ikad.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Vodoinstalater je dao gol za pobjedu... I OK, bit će po portalima

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/nevidjena-sramota-real-madrida-treceligas-s-igracem-manje-izbacio-kraljevski-klub---636726.html?itm_source=HomeTopRow&itm_medium=Dnevnik&itm_campaign=Naslovnica

ali što radi PR, to je nevjerojatno... da se radi o Barceloni, tjednima bi se pljuvalo.

BTW, zašto je RM tema propala? Bilo bi lijepo čitati komentare tamo sada.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Vodoinstalater je dao gol za pobjedu... I OK, bit će po portalima

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/nevidjena-sramota-real-madrida-treceligas-s-igracem-manje-izbacio-kraljevski-klub---636726.html?itm_source=HomeTopRow&itm_medium=Dnevnik&itm_campaign=Naslovnica

ali što radi PR, to je nevjerojatno... da se radi o Barceloni, tjednima bi se pljuvalo.

BTW, zašto je RM tema propala? Bilo bi lijepo čitati komentare tamo sada.

Veći je gušt  čitati vaš zid, kada vam krene po nizbrdo kola! 
Uh, uzeti tacnu pite krompiruše i sa mesom, litru i pol jogurta i dok se sve ne svrši, rokati na veliko, i blaženo se osmjehivati! 
Kao da vama cvate cveće u preduzeće, prvi ste u prvenstvu, imate otvoren put u Ligi Prvaka, ma vrijeme za sanjarenje! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Veći je gušt  čitati vaš zid, kada vam krene po nizbrdo kola! 
Uh, uzeti tacnu pite krompiruše i sa mesom, litru i pol jogurta i dok se sve ne svrši, rokati na veliko, i blaženo se osmjehivati! 
Kao da vama cvate cveće u preduzeće, prvi ste u prvenstvu, imate otvoren put u Ligi Prvaka, ma vrijeme za sanjarenje! 

 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...
ATJLučko kaže...

Veći je gušt  čitati vaš zid, kada vam krene po nizbrdo kola! 
Uh, uzeti tacnu pite krompiruše i sa mesom, litru i pol jogurta i dok se sve ne svrši, rokati na veliko, i blaženo se osmjehivati! 
Kao da vama cvate cveće u preduzeće, prvi ste u prvenstvu, imate otvoren put u Ligi Prvaka, ma vrijeme za sanjarenje! 

 

 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Veći je gušt  čitati vaš zid, kada vam krene po nizbrdo kola! 
Uh, uzeti tacnu pite krompiruše i sa mesom, litru i pol jogurta i dok se sve ne svrši, rokati na veliko, i blaženo se osmjehivati! 
Kao da vama cvate cveće u preduzeće, prvi ste u prvenstvu, imate otvoren put u Ligi Prvaka, ma vrijeme za sanjarenje! 

 Nikad nisam komentirao nijednog realovca koji zaluta u temu i trolla bezveze nit pisao nesto u vasoj temi, ali svi ste toliko iskompleksirani da je to strasno. Pitam se je li to bilo mozda do odgoja i je li vam falilo malo paznje kad ste bili mali pa sad nadoknadujete na forumu? Ako ti je gust u zivotu pozorno pratiti drugi klub kojeg mrzis zato jer ima losije razdoblje, veselis se njihovom gubljenju i nekim komentarima ljudi na forumu onda stvarno imas super zivot. Umjesto da malo probudis temu reala i potaknes sve svoje iskompleksirane miseve koji se zovu navijacima da se ukljuce i dijele misljenja o utakmici, igri i sto vec drugo. Imas vise od 50 godina, a provociras i lijecis svoje psihicke probleme na forumu kao da si neki 12-ogodisnjak.

VISCA BARCA
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Vodoinstalater je dao gol za pobjedu... I OK, bit će po portalima

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/nevidjena-sramota-real-madrida-treceligas-s-igracem-manje-izbacio-kraljevski-klub---636726.html?itm_source=HomeTopRow&itm_medium=Dnevnik&itm_campaign=Naslovnica

ali što radi PR, to je nevjerojatno... da se radi o Barceloni, tjednima bi se pljuvalo.

BTW, zašto je RM tema propala? Bilo bi lijepo čitati komentare tamo sada.

Jack Black kaže...
ATJLučko kaže...

Veći je gušt  čitati vaš zid, kada vam krene po nizbrdo kola! 
Uh, uzeti tacnu pite krompiruše i sa mesom, litru i pol jogurta i dok se sve ne svrši, rokati na veliko, i blaženo se osmjehivati! 
Kao da vama cvate cveće u preduzeće, prvi ste u prvenstvu, imate otvoren put u Ligi Prvaka, ma vrijeme za sanjarenje! 

 Nikad nisam komentirao nijednog realovca koji zaluta u temu i trolla bezveze nit pisao nesto u vasoj temi, ali svi ste toliko iskompleksirani da je to strasno. Pitam se je li to bilo mozda do odgoja i je li vam falilo malo paznje kad ste bili mali pa sad nadoknadujete na forumu? Ako ti je gust u zivotu pozorno pratiti drugi klub kojeg mrzis zato jer ima losije razdoblje, veselis se njihovom gubljenju i nekim komentarima ljudi na forumu onda stvarno imas super zivot. Umjesto da malo probudis temu reala i potaknes sve svoje iskompleksirane miseve koji se zovu navijacima da se ukljuce i dijele misljenja o utakmici, igri i sto vec drugo. Imas vise od 50 godina, a provociras i lijecis svoje psihicke probleme na forumu kao da si neki 12-ogodisnjak.

Kolega, cijenjeni kolega Jack Black, dajte se malo skulirajte, bude vam tlak previše skočiti! 

Uvjerem sam da ste uočili da sam opetovano povezao post kolege mrzech-a, samo da vam pokušam ukazati na jedan detalj, koji prouzrokuje drugi detalj; 

prvi detalj; on je počeo bez razloga, kada je ikada bilo kod njega, pljuvati po utakmici suparnika u prvenstvu i ostalim takmičenjima, zar ne?! 

drugi detalj, niste se njemu obratili da je iskompleksiran, možda je do odgoja, ili mu je falilo malo pažnje, kao i vama isto tako?! 

Upravo ste pogodili, provociram, podjebavam, cinično prozivam, ali nikada, skorom nikada ne potegnem prvi, tek kada budem se osjetio pozvanim spustiti jednu strelicu prema onom tko pokušava biti najvećibiserko! 

 

Ako vi ne kužite moj sarkazam, vic, blagu provokaciju, pojebavanje, ma ja to radim svima, prije svega navijačima Evertona, pa nadalje. 

To što iznad quotani kolega mrzli je stvarno agent provoqateur, dok postoji njega i njegovih komentara, i ja ću jednakom mjerom otrovno provokativno odgovarati! 

Ja u duši imam puno manje godina, i naimjeravam još toliko najmanje živjeti, a u duši uvijek biti mlad/ić, a tek u srcu i glavi! 

Preporučam i vama da se opustite, bolje ćete spavati i svakako dulje živjeti, živili vi kolega meni! 

 

U principu, makar je na forumu dosta nogometnih tema, ne vidim da imam ako pet kolega forumaša sa kojima mogu navijački razgovarati. 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
mrzech kaže...

Vodoinstalater je dao gol za pobjedu... I OK, bit će po portalima

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/nevidjena-sramota-real-madrida-treceligas-s-igracem-manje-izbacio-kraljevski-klub---636726.html?itm_source=HomeTopRow&itm_medium=Dnevnik&itm_campaign=Naslovnica

ali što radi PR, to je nevjerojatno... da se radi o Barceloni, tjednima bi se pljuvalo.

BTW, zašto je RM tema propala? Bilo bi lijepo čitati komentare tamo sada.

Veći je gušt  čitati vaš zid, kada vam krene po nizbrdo kola! 
Uh, uzeti tacnu pite krompiruše i sa mesom, litru i pol jogurta i dok se sve ne svrši, rokati na veliko, i blaženo se osmjehivati! 
Kao da vama cvate cveće u preduzeće, prvi ste u prvenstvu, imate otvoren put u Ligi Prvaka, ma vrijeme za sanjarenje! 

 Ti zbilja nemaš srama pisati ovakve gluposti na dan kad vam je Real priredio vjerojatno najveću sramotu u povijesti španjolskog nogometa 

 

Trećeligaš sa igračem manje uvalio gol za pobjedu. A vi se tu naslađujete kad Barca izgubi od prvoligaša ili ispadne iz LP.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
ATJLučko kaže...
mrzech kaže...

Vodoinstalater je dao gol za pobjedu... I OK, bit će po portalima

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/nevidjena-sramota-real-madrida-treceligas-s-igracem-manje-izbacio-kraljevski-klub---636726.html?itm_source=HomeTopRow&itm_medium=Dnevnik&itm_campaign=Naslovnica

ali što radi PR, to je nevjerojatno... da se radi o Barceloni, tjednima bi se pljuvalo.

BTW, zašto je RM tema propala? Bilo bi lijepo čitati komentare tamo sada.

Veći je gušt  čitati vaš zid, kada vam krene po nizbrdo kola! 
Uh, uzeti tacnu pite krompiruše i sa mesom, litru i pol jogurta i dok se sve ne svrši, rokati na veliko, i blaženo se osmjehivati! 
Kao da vama cvate cveće u preduzeće, prvi ste u prvenstvu, imate otvoren put u Ligi Prvaka, ma vrijeme za sanjarenje! 

 Ti zbilja nemaš srama pisati ovakve gluposti na dan kad vam je Real priredio vjerojatno najveću sramotu u povijesti španjolskog nogometa 

 

Trećeligaš sa igračem manje uvalio gol za pobjedu. A vi se tu naslađujete kad Barca izgubi od prvoligaša ili ispadne iz LP.

Kolega, daj si zemi koji Normabel, molim te lijepo 

 

Ne vidim zbog čega se toliko uzbuđuješ, vjerojatno puniš kontrolere za PS5 pa ima malo viška vremena, jer u situaciji kada klub igra očajno, loše, tako tako, dobro ili odlično, mi smo samo simpatizeri, koji shvaćamo sve to malo emotivnije, ili još više emotivnije. 

To što je Reala prebio trećeligaš NIJE MOJ PROBLEM, ma koliko ja bio njegov/njihov navijač. 

To što je Reala prebio trećeligaš TEK JA MOGU SPRDATI, jer krivac je uvijek prvi, tko, pa trener, pa svi igrači koji su igrali. 

U ovih nekoliko godina, bez obzira na sve, ja sam pisao da mi Zinedane smrdi kao trener, pa sa dolaskom nekih novih mladaca, topi se onaj žar koji ste vi recimo imali sa jednim Puyolom, jer je čovjek bio zvijer u svakom pogledu, ma bilo ih je u Barceloni povelik broj. 

Ti i ja ćemo se još duuuugo "svaditi" bez obzira na sve, sve dok stavljaš ljubav ispred razuma, jer dečki igraju za sebe i novac, a navijači "igraju" za sentiment. 

 

Na kraju krajeva, teških je situacija bilo, biva i biti će, pitanje je samo, kome je gore kada izgubi "moj" klub, tko više pati, tuguje ?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Barcelona

Ma da, nije tvoj problem ni sramota kad se Real sramoti, ali zato uredno već godinu i pol nama tu ponavljaš kako je Barcelona izgubila od Liverpoola. Onda je to odjednom sramota nas simpatizera Barcelone.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ma da, nije tvoj problem ni sramota kad se Real sramoti, ali zato uredno već godinu i pol nama tu ponavljaš kako je Barcelona izgubila od Liverpoola. Onda je to odjednom sramota nas simpatizera Barcelone.

U kojoj sam ja danas situaciji to spomenuo ?! 

 

Pa vidiš da niti sada explicite ne spominjem, jedini koji to povlači iz konteksta u kontekst si ti 

ATJ Lučko
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice