FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Suarez MOTM gol i 3 asista a covijek ni sam nezna kako je to uspio.

 

Semedo je od ljeta na transfer listi...Nadam se da ce i Suarez skupa sa njim.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Standarna prica na forumu.

Obisna skrabotina novinara za kojeg nikad niau culi se uzima kao apsolutna istina, a kad Messi i Guardiola javno pohvale trenera, kao i De Jong nedavno onda se izmislja stotinu teorija zavjera zasto su oni to rekli iako to ne misle.

 

Smijesno.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Standarna prica na forumu.

Obisna skrabotina novinara za kojeg nikad niau culi se uzima kao apsolutna istina, a kad Messi i Guardiola javno pohvale trenera, kao i De Jong nedavno onda se izmislja stotinu teorija zavjera zasto su oni to rekli iako to ne misle.

 

Smijesno.

 Ti treba da svatiš da sve ove pobjede nisu zasluge od trenera. Njegova misija je da uništi što više ovu Barcu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Standarna prica na forumu.

Obisna skrabotina novinara za kojeg nikad niau culi se uzima kao apsolutna istina, a kad Messi i Guardiola javno pohvale trenera, kao i De Jong nedavno onda se izmislja stotinu teorija zavjera zasto su oni to rekli iako to ne misle.

 

Smijesno.

 Ti misliš da ljudi nisu zafovoljni samo tu na forumu? U srijedu sam bio na utakmici i ekipa je izviždana nekoliko puta, što ne pamtim kad se dogodilo zadnji put na Clasicu. Nitko nije zadovoljan igrom. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

Standarna prica na forumu.

Obisna skrabotina novinara za kojeg nikad niau culi se uzima kao apsolutna istina, a kad Messi i Guardiola javno pohvale trenera, kao i De Jong nedavno onda se izmislja stotinu teorija zavjera zasto su oni to rekli iako to ne misle.

 

Smijesno.

 Ti misliš da ljudi nisu zafovoljni samo tu na forumu? U srijedu sam bio na utakmici i ekipa je izviždana nekoliko puta, što ne pamtim kad se dogodilo zadnji put na Clasicu. Nitko nije zadovoljan igrom. 

 Ne znam sto mi to govoris. Nisam ni ja zadovoljan.

 

Govorio sam o potpuno zlonamjernom i nelogicnom zakljucivanju. 

 

Cuj nije htio da dovedu de jonga. Pa klasicni fake news koji vi uzimate zdravo za gotovo samo zato sto vam odgovara. A druge relevantne informacije zanemarujete jer vam nisu u korist

10 godina
offline
FC Barcelona

I ja isto ne vjerujem da Valverde nije htio De Jonga jer da ga nije htio ne bi De Jong imao najvise odigranih minuta u ekipi poslije Ter Stegena jer svi znamo kakav je Valverde ako on nekoga ne voli taj igrac nikad nece ni igrati(Malcolm) a to sto De Jong ne igra na svojoj prirodnoj poziciji to je sasvim neka druga prica za koju mi najvjerojatnije necemo nikad saznati

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Htio nosonja ili ne De Jonga, ali kako objašnjavate što ga je uveo danas 10 min prije kraja? Najbolji mladi veznjak Europe, a u Barci odličan? I on se sprda s njim? Kako to objasniti? Pa ovdje ladno ima 5,6 igrača za "marš u tri PM! Suarez King of the match???? Meni je super kad se Alenja zaleti i svog čistog suigrača snažnom loptom maši za 5 m, ničim izazvan? Ne znam, ali bez Lea mi smo na 4,5 mjestu?

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

 

A i ovog Rakitića mi je pun k*rac. Moze on i tisuću puta biti Hrvat, al njegovo je vrijeme prošlo i treba to tjerati u tri p*čke materine.

 Ti si očito Srbin pa imaš takav stav. Razumljivo.

 Da, jer kritiziranje bilo čega što je naše automatski znači da si Srbin.

 

Očito moram govoriti i da je Ivo Sanader junačina i poštenjačina i uredno glasati za HDZ na svakim izborima. U protivnom sam Srbin.

 Naravno, Hrvati prije svega!  Moramo se ugledati na našu predsjednicu. Zar nisi vidio sa kakvim žarom i blagošću ona kaže : moj Lukica??? Zato ako Rakitić 98% lopti ziceraški vrati u nazad pa se odgega kao da ima oba umjetna kuka, mi onda trebamo aplaudirati i reći : šta je mrzitelji, kako Raketa vraća loptu, ha? Što sad kažete, Srbende nijedne? 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

 

A i ovog Rakitića mi je pun k*rac. Moze on i tisuću puta biti Hrvat, al njegovo je vrijeme prošlo i treba to tjerati u tri p*čke materine.

 Ti si očito Srbin pa imaš takav stav. Razumljivo.

 Da, jer kritiziranje bilo čega što je naše automatski znači da si Srbin.

 

Očito moram govoriti i da je Ivo Sanader junačina i poštenjačina i uredno glasati za HDZ na svakim izborima. U protivnom sam Srbin.

 Naravno, Hrvati prije svega!  Moramo se ugledati na našu predsjednicu. Zar nisi vidio sa kakvim žarom i blagošću ona kaže : moj Lukica??? Zato ako Rakitić 98% lopti ziceraški vrati u nazad pa se odgega kao da ima oba umjetna kuka, mi onda trebamo aplaudirati i reći : šta je mrzitelji, kako Raketa vraća loptu, ha? Što sad kažete, Srbende nijedne? 

 Pa barem ne dijeli lopte protivnicima kao Busquets. Znam da je Busquets legenda kluba i veliko mu hvala ali ove sezone nikako nije na razini Barcelone i po meni Rakitic bi trebao igrati umjesto njega jer otkad se Raketa vratio i igra nam se poboljsala

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sve ovo ide do djavola.

 

Fudbal je postao na tv ko zvezde granda, ja imam talenat. 

 

kad neko odigra vrhunski, izvlaci mu se neka statistika, pa ako nije dao gol i asistenciju onda je karina. od de jonga neki ocekuju da igra ko de brujne

 

milion uglova, milion kamera... nigdje tu covjeka nema. 

 

veliki nesrazmjer vlada danas između onoga što jeste fudbal i onoga što se prikaziva u medijima. 

 

zasto je danas obilježeno šest trofeja iz 2009?

 

Zato što je sasvim moguće da se to više nikada u historiji kluba ne ponovi, al doslovno nikada. 

 

A neki bi svake godine, pa se Messi navodi kao argument da to bude tako. Kao da je to igrica...

 

Budite sretni sto Barca osvaja trofeje još uvijek, nijeda klub u historiji nikada nije ovakav trofejan niz imao. Od 2004 godine čini mi se samo dvije sezone bez trofeja. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...

 Pa barem ne dijeli lopte protivnicima kao Busquets. Znam da je Busquets legenda kluba i veliko mu hvala ali ove sezone nikako nije na razini Barcelone i po meni Rakitic bi trebao igrati umjesto njega jer otkad se Raketa vratio i igra nam se poboljsala

 Busquets barem uzima rizik sa dodavanjima. Bila je jedna situacija na Clasicu koja se vrhunski vidjela sa tribine. Lenglet dodaje Rakitiću i pokazuje mu otvoren pas naprijed za Messija. A ovaj niti ne podigne glavu nego automatski vrati Lengletu. Uz vidljivo širenje ruku i frustraciju Messija. Najlakše je dodavati prvom do sebe, ne uzimati nikakve rizike. Tako nitko nikada neće pogriješiti. Ali tako se ne dolazi do protivničkih 16 i ne stvaraju se šanse.

 

Real nas je pojeo u sredini terena, i to na domaćem terenu. Ne znam o kakvom ti poboljšanju sa Rakitićem pričaš.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
The_K kaže...

 Pa barem ne dijeli lopte protivnicima kao Busquets. Znam da je Busquets legenda kluba i veliko mu hvala ali ove sezone nikako nije na razini Barcelone i po meni Rakitic bi trebao igrati umjesto njega jer otkad se Raketa vratio i igra nam se poboljsala

 Busquets barem uzima rizik sa dodavanjima. Bila je jedna situacija na Clasicu koja se vrhunski vidjela sa tribine. Lenglet dodaje Rakitiću i pokazuje mu otvoren pas naprijed za Messija. A ovaj niti ne podigne glavu nego automatski vrati Lengletu. Uz vidljivo širenje ruku i frustraciju Messija. Najlakše je dodavati prvom do sebe, ne uzimati nikakve rizike. Tako nitko nikada neće pogriješiti. Ali tako se ne dolazi do protivničkih 16 i ne stvaraju se šanse.

 

Real nas je pojeo u sredini terena, i to na domaćem terenu. Ne znam o kakvom ti poboljšanju sa Rakitićem pričaš.

 Jeli mozes to potvrditi sa videozapisom jer koliko se sjecam tekme real je non stop vrsio presing i nije se bas imalo vremena da se stane na loptu i pregleda cijelo igraliste vec se moralo rjesavati lopte odmah.

14 godina
offline
FC Barcelona
Xavi Hernández: "Niti jedna druga ekipa neće više ikada uspjeti osvojiti svih šest trofeja u jednoj kalendarskoj godini."
"Moguće je da će se u budućnosti pojaviti ekipa koja će igrati bolje od tadašnje Barçe, ali Barcelona od prije 10 godina je bila legendarna.
Ljudi će nas uvijek pamtiti, sjećat će se kako smo igrali, kako smo pobjeđivali protivnike."
"Jako dobro pamtim koliko sam tada uživao igrati i kako sam imao hiljadu različitih opcija kome bih mogao dodati loptu. Uživam kada se prisjećam toga.
Ljudi dan danas govore da je ta Barça bila neopisiva i da smo ispisali historiju."
........................................................................................................................................................................................................................................
Danas, samo gledaju gdje je Messi i obrana.
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Xavi Hernández: "Niti jedna druga ekipa neće više ikada uspjeti osvojiti svih šest trofeja u jednoj kalendarskoj godini."
"Moguće je da će se u budućnosti pojaviti ekipa koja će igrati bolje od tadašnje Barçe, ali Barcelona od prije 10 godina je bila legendarna.
Ljudi će nas uvijek pamtiti, sjećat će se kako smo igrali, kako smo pobjeđivali protivnike."
"Jako dobro pamtim koliko sam tada uživao igrati i kako sam imao hiljadu različitih opcija kome bih mogao dodati loptu. Uživam kada se prisjećam toga.
Ljudi dan danas govore da je ta Barça bila neopisiva i da smo ispisali historiju."
........................................................................................................................................................................................................................................
Danas, samo gledaju gdje je Messi i obrana.

 Da. Bas kao recimo Milan ili fergusonov ManUtd. Mozes imat i poslije messija najboljeg igraca svijeta. Mozes ih imati nekoliko, al savrsen balans ekipe je tesko postici. Mi i sada imamo neke od najboljih igraca svijeta, al nemamo ni 30 posto nekadasnjeg balansa. 

 

Evo recimo trokut xavi messi dani alves. Trokut xavi iniesta messi.  Trokut pique, buskec puyol. Sve je to nedostizno. Samedo bi mozda bio strasan u drugoj ekipi, recimo u Realu, al oni drugacije igraju.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sta se dogadja s La Masijom?

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

zna se ko drži klub za muda i ko je pravi ''gazda''. Isto se zna zašto je zubatac prva špica koliko god mana i loših tekmi odigrao. 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
dustydaman kaže...

zna se ko drži klub za muda i ko je pravi ''gazda''. Isto se zna zašto je zubatac prva špica koliko god mana i loših tekmi odigrao. 

 Te price u kojim messi kao odlucuje koga ce dovesti u klub ili tko ce igrati u prvoj postavi su mi najgluplje lazi koje novinari izgovore             

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Da,da, evo baš su objavili da je Messi tražio da mu ovi novinari bace plju.u.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sta ce se desavati. Vazda odlazili i vazda dolazili. Fabregas i Alba recimo.  A lista je duga.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Citijeva sezona je dobra lekcija koliko je fudbal zajebana igracka. Nije nimalo pametno pojednostavljivati stvari.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bome, Adama rastura u Wolvesima ove sezone.

14 godina
offline
FC Barcelona

Vidal navodno na izlaznim vratima kluba. Želi otići u siječnju. Nikad mi nije bilo jasno zašto smo dovodili tog indijanca. Niti je po ponašanju niti po stilu igre igrač za Barcelonu. Paulinho bar nije bio tolika plačip*čka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 13:34 (antimadridista).
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Neka ide slobodno pa on ni u Dinamu ne bi pravio razliku, a kuka kao da je Iniesta u najmanju ruku??? Što je slijedeće, da ih i Alena ucjenjuje i traži veću minutažu?

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Lik je u najbolju ruku odigrao nešto kao Paulinho, s time da je Paulinho bio problem u 16ercu kad je stigao.



Ne razumijem zašto na transfer listi uopće tražimo igrače preko 26 godina kad imamo Busquetsa.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne znam zasto su dovodili Griezmanna ako ce igrati krilo i onda ce sada pokusati kupiti precjenjenog Lautara...Kladim se da ce pokusati dovesti i Neymara i sve moguce precjenjene igrace voog svijeta jer se vode marketingom a ne s onim sto nam treba.

 

Nadam se da ce prodati Semeda i dovesti nekog boljeg beka, nadam se da ce dovesti lijevo krilo a ne napadaca.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ne znam zasto su dovodili Griezmanna ako ce igrati krilo i onda ce sada pokusati kupiti precjenjenog Lautara...Kladim se da ce pokusati dovesti i Neymara i sve moguce precjenjene igrace voog svijeta jer se vode marketingom a ne s onim sto nam treba.

 

Nadam se da ce prodati Semeda i dovesti nekog boljeg beka, nadam se da ce dovesti lijevo krilo a ne napadaca.

 Kako sto? Suarez 33, Messi 32 godine. Taman nek budu obojica jos recimo 4 sezone tu, nema sanse da vec od naredne igraju vise od 70 posto utakmica. A onda sve manje i manje.

 

A generalno mislim da ce se vecina starih la masijanaca oprostit od fudbala u dresu barce. To ti znaci do 34 35 godine ce biti tu pike, busi, messi, alba i suarez sa njima

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Bome, Adama rastura u Wolvesima ove sezone.

 kexzoR ne znam jesi li gledao tekmu ili si samo gledao rezultat/highlightse? 
Uglavnom, gledao sam cijelu tekmu, Adama Traore prvo poluvrijeme je odigrao vjerojatno najlošije u povijesti PL. Lik je bio toliko loš i toliko očajan da je to strašno. Izgledao je kao teška amaterčina u Wolvesima, a kako bi tek izgledao u Barceloni? 
U Wolvesima ima 3-4 igrača koji znaju igrati (Jota, Neves, Moutinho i donekle Jimenez), a ostalo su krkanske drvosječe, a među njima je i Traore. 
Kako je loše igrao u prvom poluvremenu, podsjetio me je na: 




I bio je očajan dok nije zabio gol, poslije toga je igrao ok. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2019 13:44 (lithiumion).
14 godina
offline
FC Barcelona

Adama je jedan od onih igrača kojima treba ogroman slobodan prostor da bi nešto napravili. On u Barci nebi napravio ništa jer se protiv nas ekipe brane i igraju zatvoreno. Kad Adami oduzmeš prostor, on je jedan od gorih igrača na terenu. Potpuno se oslanja na snagu i fizičke predispozicije, a kad ima loptu će donijeti krivu odluku u 9 od 10 slučajeva. Nikad nebi rekao da je prošao La Masiju, nimalo inteligencije u igri.

 

Ispada da sam ga malo previše popljuvao, imao on svojih kvaliteta ali on je tipican primjer igrača za kojeg kad gledaš highlightse rekao bi da je jedan od najboljih na svijetu. Ali kad gledaš cijelu utakmicu onda vidiš koliko je limitiran.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Što mislite o Olmu u Barci..gledao sam ga x puta u živo ove godine na Maksimiru i dečko je dva nivoa iznad ove lige, volio bi da mu daju šansu u Barci, kao prvo prošao je školu kao drugo zna jezik, a i igračkim sposobnostima uz vrhunske suigrače vjerujem da bi mogao biti i još bolji... Treba ga uzeti dok je još relativno jeftin

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Haaland u Borussiji za 22mil eura. Mi smo Neta platili 35mil. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice