Endomondo

poruka: 17
|
čitano: 12.542
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Endomondo

Znači o čemu se radi ?

 

Pa Endomondo je jedna najobičnija aplikacija za smartphone s GPS prijemnikom.

To je servis (aplikcija+ web) za sportaše koji žele pratiti sve svoje treninge na jednom mjestu.

 

Kako funkcionira ? 

 

Vrlo jednostavno. Skinete aplikaciju, uključite GPS odaberete sport i udri. Dok vi trenirate aplikacija će raditi svoj posao i prikupljati važne podatke.

Kada ste završili s treningom zaustavite sesiju te će taj log automatski uploadati na Vaš profil na Endomondo.com (čim se povežete na net, wifi, 3g..)

Potom odete na stranicu i pogledate vrijedne podatke, izlistati će vam stvarno puno toga kao npr. prosječna, max brzina, km, vrijeme.....

Te ono najbolje rutu snimanu pomoću gps-a prikaže vam na karti.

 

Ovo je organizator treninga.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Svi ste sigurno u Bugu 214 pročitali o ovom odličnom servisu pa evo i teme u kojoj moženo pričati, te raspravljati orazultatima.

 

Svi koji su aktivni i treniraju bilo što neka me dodaju: Ivan Perković

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 21:18 (perkoxcar).
14 godina
offline
Endomondo

Nemogu vjerovat ? Kaj nitko ne koristi ovaj servis ?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Endomondo
Hah... pričekaj malo, tek je 20minutica prošlo...


ili su svi ovdje couch potatoesi... :P
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
neaktivan
offline
Endomondo

Nemaju baš svi smartphone sa GPS-om Plač

hmda
15 godina
offline
Endomondo

e da das link za skinut aplikaciju za symbian po mogucnosti? :D

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Endomondo
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2010 20:52 (perkoxcar).
15 godina
offline
RE: Endomondo

dao bi ti hvala al nema.

ugl stavio ovo u prvi post!

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Endomondo
Ak imas acc dodaj me.
14 godina
neaktivan
offline
Endomondo

Endomonto ima prilicno puno bugova - koje nitko nije spomenuo, te je (iako ima dosta i opreme za kupiti i dosta "nagrada za pokupiti"), recimo kcal racuna malo vise od stvarne vrijednosti (ponekad), a i ako koristite google maps ili neki drugi program na PPC-u ili smartphone-u za pracenje vasih vjezbi, pa ih tek uploadate na endomondo, primijetit cete da ih mozete neograniceno puta uploadati (i time steci prednost nad drugim natjecateljima), te dobiti da ste u danu vjezbali 33h od 24 moguca (za sada je ocito da ce biti jos puno nadogradnji).

Ja vec duze vrijeme koristim oba, iako sam prvenstveno koristio SportyPal program koji ima vrlo slicno sucelje, pa pogledajte i Vi odlucite koji Vam je bolji i pristupacniji. Ja sam ipak zamijetio da ovaj potonji daleko manje trosi bateriju, te sa SportyPalom mogu napraviti cca 5h intenzivnih vjezbi (sa mobitelom u standby modu u dzepu ili kutiji na biciklu), dok Endomondo ne trpi kako treba gasenje mobitela, te ukoliko posaljem mobitel u standby, i on pauzira vjezbu. Nakon reinstalacije se ovo ipak malo rjedje dogadja, ali i dalje max sa endomondom mogu 2 do 3.5 h trcati. I svakako mi se svidja sto SportyPa ima malo rigoroznije kontrole ako zeite "varati" na natjecanjima iako treba prilagodbe i za jedan i a drugi. Oba se mogu skinuti i za Symbian-e, Android, WM, iOS.

 

http://www.endomondo.com

vs.

http://www.sportypal.com

Poison Ivy
15 godina
neaktivan
offline
Endomondo

Evo tek sam danas vidio ovau aplikaciju i stranicu...ko me oće dodati za frendove nek mi se javi na PM

 

 

večinom vozim bajk i trčim po zagrebačkim šumama i u podsljemenskoj zoni

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
15 godina
offline
Re: Endomondo

Ja sam isto počeo koristiti Endomondo,dodajte me ako želite.Informacije možete dobiti na PP ako ste zainteresirani.

HTC Desire Android
15 godina
neaktivan
offline
Endomondo

Jel ima netko ovo 

 

http://www.endomondo.com/lounge

 

 

ili planira uzeti :)

 

 

Fitness osobni trener - Više informacija na PM //Trenutno treniram: tnakir
14 godina
offline
Re: Endomondo
Hrvojestr kaže...

Jel ima netko ovo 

 

http://www.endomondo.com/lounge

 

 

ili planira uzeti :)

 

 

Ja ne baš, koliko vidim to je samo za povezivanje s prijateljima, obitelji.... nego da li se vama kada na browseru pregledavate workoute na onoj mapi dole prikaže odrađena ruta, prije je pokazivalo, a sada ne ? Nisu to valjda ukinuli ?

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
15 godina
neaktivan
offline
Endomondo

Meni se najnormalnije prikazuje ruta kojom sam išao,ako na to misliš

Fitness osobni trener - Više informacija na PM //Trenutno treniram: tnakir
15 godina
offline
Endomondo

Endomondo, SportsTracker ili Sportypal ?

 

Kakva su vaša iskustva i koji je najbolji, tj. koji najmanje odstupa kod prikaza rute i kilometraže ?

http://www.youtube.com/watch?v=2vBnjv9tf9M
9 godina
neaktivan
offline
Endomondo

dali mi netko moze odgovorit ??? nakon zadnjeg azuriranja endomonda pokazuje mi samo pravocrtno kretane znaci od točke A do točke B ravna linija. Inace sam ga koristil zadnju godinu i vrlo sam bil zadovoljan a sad problem.

14 godina
offline
Re: Endomondo
ja sam imao problem sa background app refresh na ios-u, za endomondo mi je bilo iskljuceno pa mi se bas to dogodilo, probaj.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice