Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.572.352
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Di na face-u, ja nisam nista nasao?

11 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

I mene danas zvali da dođem u postaju.. PU Ivanec. Na testiranju sam bio 16.04.

Jakopec
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
051fiume kaže...

Di na face-u, ja nisam nista nasao?

 Face policijske akademije, tamo gdje su objavili poziv za testiranja, pročitaj komentare presmješno haha 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Daj link, ne mogu naci to di pise...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Icon1 kaže...
051fiume kaže...

Di na face-u, ja nisam nista nasao?

 Face policijske akademije, tamo gdje su objavili poziv za testiranja, pročitaj komentare presmješno haha 

 ja nisam nista nasao...da nisu obrisali?

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Policijska akademija mup rh im je novi profil i piše da S obzirom da ove godine imaju znatno manje kandidata nego proteklih, prije motivacijskog razgovora obavit će se provjere osobne dostojnosti za kandidate koji su zadovoljili na testiranju.

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Izbrisali su komentare, uglavnom jedno 20 ljudi je pisalo kako je ovaj natječaj  namješten i kako su neki vec primljeni na akademiju lol. Btw. uvažili su mi molbu i testiranje mi je 30.4 u 9 i 30. 

12 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Icon1 kaže...

Izbrisali su komentare, uglavnom jedno 20 ljudi je pisalo kako je ovaj natječaj  namješten i kako su neki vec primljeni na akademiju lol. Btw. uvažili su mi molbu i testiranje mi je 30.4 u 9 i 30. 

 kad bi ja mogao promjeniti termin za dan prije bilo bi dobro

http://social.xfire.com/profile/strmi007
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb
Pa, sta je tu cudno... Kao i svaki natjecaj za posao, samo ga formalno ispisu, a vec se zna tko ce dobiti posao
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ljudi jel zna netko jel curama na sklekovima bude svaki dan ista osoba ili se oni mijenjaju, jer jedan dan cujem da su trazili prave sklekove a drugi dan pak bitno samo da se spustis i dignes kako znas

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Mislim da je uvijek isti...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Littleprincess kaže...

Ljudi jel zna netko jel curama na sklekovima bude svaki dan ista osoba ili se oni mijenjaju, jer jedan dan cujem da su trazili prave sklekove a drugi dan pak bitno samo da se spustis i dignes kako znas

 uvijek je ista osoba..ja ih se sjecam jos od prosle god. Ovisi kakvog su raspolozenja trenutno valjda.. :/

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
legos2014 kaže...
Littleprincess kaže...

Ljudi jel zna netko jel curama na sklekovima bude svaki dan ista osoba ili se oni mijenjaju, jer jedan dan cujem da su trazili prave sklekove a drugi dan pak bitno samo da se spustis i dignes kako znas

 uvijek je ista osoba..ja ih se sjecam jos od prosle god. Ovisi kakvog su raspolozenja trenutno valjda.. :/

 jel to bude neko od tecajaca ili profesor neki

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Littleprincess kaže...
legos2014 kaže...
Littleprincess kaže...

Ljudi jel zna netko jel curama na sklekovima bude svaki dan ista osoba ili se oni mijenjaju, jer jedan dan cujem da su trazili prave sklekove a drugi dan pak bitno samo da se spustis i dignes kako znas

 uvijek je ista osoba..ja ih se sjecam jos od prosle god. Ovisi kakvog su raspolozenja trenutno valjda.. :/

 jel to bude neko od tecajaca ili profesor neki

 Mislim da je nekakav profesor. Nisam upoznat s time ali nije nitko od ovih s tecaja. bitno ti je napraviti 2 skleka kako god znas. Mi muski smo dosta pratili kako to cure rade i svega ima ali dva moras napraviti.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
momo3210 kaže...
Pa, sta je tu cudno... Kao i svaki natjecaj za posao, samo ga formalno ispisu, a vec se zna tko ce dobiti posao

 Nažalost tako je :D

 Dobar nam je sistem, za zanimanje u kojem bi se trebao boriti protiv nepravde i korupcije jedini način za upasti je korupcijom lol

 Nemojte me krivo shvatit, ni sam nemam vezu..bit ce 50% preko veze i 50% onih koji ce zaslužiti , tako je svake godine. Mislim ako odradimo sve na max. da ne bi trebali imati problema 

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ja sam cula od dosta cura da sve priznaju. A te cure koje su rekle da traze samo pravilne vjerovatno nisu prosle, jer se naravno nisu uspjele podignuti, pa sad preuvelicavaju :D

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Imao bih jedno pitanje za one koji su već obavili testiranje. Dali znate u koliko sati otprilike završavaju oni koji počinju u 7h?

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
CroMarten kaže...

Imao bih jedno pitanje za one koji su već obavili testiranje. Dali znate u koliko sati otprilike završavaju oni koji počinju u 7h?

 

 

 14-14:30 ;)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Hvala, bitno mi je da uhvatim bus za Osijek u 16h :)

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ja zadnji bus imam u 17h za pž a jos sam u 9:30 pozvan :D

jel netko spavao na akademiji prije testiranja? Kakav je smještaj? 

12 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

meni isto najviše odgovara kad bi prespavao tu noć na akademiji,to se može rezervirati zar ne?ili drugo rješenje pitati da mi promjene datum na dan prije pa da idem tamo s 2 frenda koji istu idu

http://social.xfire.com/profile/strmi007
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

01/2391-324 pozivni broj, tu rezerviraš noćenje i ostaviš ime, prezime, županiju i datum sa kojega na koji noćiš.

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ajmo ljudi prolazite te vjezbe.nije problem stvarno.evo nama cure na akademiji moraju 10 sklekova napravi za proc godinu i sve mogu a vjezbaju jako kratko tako da nije stvarno tesko u tome napredovat.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Sa sućidra i na akademiji sam...još samo 2 ipo miseca.jesi ti prošla?

 

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Kako cure ove godine prolaze? Ima dosta po grupi da produ ili klimavo? I jos nesto, dali ima neki odreden postotak cura koji primaju ili je to budalastina sto se prica? ^^

10 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
sm879 kaže...

Kako cure ove godine prolaze? Ima dosta po grupi da produ ili klimavo? I jos nesto, dali ima neki odreden postotak cura koji primaju ili je to budalastina sto se prica? ^^

 Svake godine od 325 upisanih ljudi,otprilike ima oko 70 cura. 

12 godina
online
Re: Policijska Akademija- Zagreb
legos2014 kaže...
Littleprincess kaže...

Ljudi jel zna netko jel curama na sklekovima bude svaki dan ista osoba ili se oni mijenjaju, jer jedan dan cujem da su trazili prave sklekove a drugi dan pak bitno samo da se spustis i dignes kako znas

 uvijek je ista osoba..ja ih se sjecam jos od prosle god. Ovisi kakvog su raspolozenja trenutno valjda.. :/

 

Nije uvijek ista osoba, na mom testiranju je na pocetku bio jedan lik i negdje na sredini testiranja je otisao i dosao je drugi, barem sto se tice sklekova.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Ja se nadan da ce ove godine bit vise cura 😄

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Pričao sam s jednim dečkom koji je sad gore na akademiji kad sam bio na testiranju pa mi je rekao da su samo 43 cure

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Curama je u jednu ruku teže upasti zbog te kvote ali opet rijetko koja prođe testiranja tako da je i konkurencija manja. Ja se isto slažem, treba više cura primiti ove godine 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice