Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.436
|
čitano: 6.668.918
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Smooth Operator kaže...

Ups, my bad, 16000kn će koštati. Pogrešno sam sračunao, al svejedno, neću ja plaćati.

 

Zahtjevao sam mrežni update, administraciju s jednog mjesta i ostale stvari.

 

Sad, kako god uprava odluči, ima i jeftinijih, ja sam na kvalitetu išao.

Ja da imam mrezu te velicine izabrao bih isto rijesenje vjeruj. Na svu srecu, imamo samo 9 zaposlenih :)

Tako da nemam neke velike potrebe za remote administracijom, poslje testiranja, skontao sam da mi je jedostavnije instalirati MSE + Online armor premium na laptopima.

Za server sam naravno narucio Kaspersky enterprise space sec.

 

Polovina ustedjene love = bonus na bozicnu platu :D

Danas kada postajem pionir ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 16:32 (zeleni).
14 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

trazim mislenja za Agnitum Outpust Security Pro ako ga   ko koristio da spodeli neka iskustva ili neki link kako je rangiran izmegu drugih AV.Znam za firwall- da je od 1-3 mesto ali nista neznam koji engin koristi za antivirus.Trenutno koristim Outpust firewall pro i a-squared antimalware,pa ukoliko je neko koristio ili mozda ima link kako je rangiran Agnitum Outpust Security Pro imao bih vise pogleda dali bih presao na njega..Hvala

16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

kaspersky, je meni bio najbolji antivirusni koji sam imao, a odma nakon njega je nod32 (bez obzirašta drugi govorili), evo ja sad trenutno imam instaliran nod32 busines edition i mogu reći da meni NIJE prošao niti jedan vorus, crv niti   i jedna druga gamad, a min sam 8h online, po kojekakvim stranicama i imam kojekakav download i još mi se nije desilo da me iznevjeri!

naravno uvijek treba uz antivir imat neki program i za ostalu gamad!

Nedajte se kontrolirat'!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 10:26 (moTo).
14 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Zadovoljan sam s avast home edition 4.8

Mićo Čačić
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Nakon što mi ni Avira ni Malawarebyts nisu očitali virus ili šta li je već,koji mi je sušio čitave windowse,uzdam se jedino u Avast Neodlučan

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
pod009 kaže...

Nakon što mi ni Avira ni Malawarebyts nisu očitali virus ili šta li je već,koji mi je sušio čitave windowse,uzdam se jedino u Avast Neodlučan

pretpostavljam da se radi o besplatnim verzijama..
ne koristim ni avast ni aviru,ali mi se čini da se više ljudi žali na aviru,sad da li je to zbog toga jer je više zastupljena..pa po zakonu brojeva..
te problemi s update,te trza na sve..
dok na avast nije bilo toliko pritužbi..

16 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
pod009 kaže...

Nakon što mi ni Avira ni Malawarebyts nisu očitali virus ili šta li je već,koji mi je sušio čitave windowse,uzdam se jedino u Avast Neodlučan

Pa niti jedan klasican zastitni program koji stiti po definicijama ne moze polovit sve viruse jer ih ima previse a pogotovo Rotkiti su nezgodni, viruse su propustali i propustaju tu i tam svi zastitin programi i to je tak NOD, Kaspersky,Avira, Norton tj Symantec i to placene verzije a ne one Free i kaj sad onda bi ih trebalo sve mjenjat i stavit kaj nista. Treba pazit di se ide i ne skidat smece od programa i krekove smotane i naucit se koristit drukciju zastitu ko Sandboxie recimo ili HIPS programe te Behavioral Analises programe isto tak pa ce bit manje problema. Dolaze druga vremena kad ce definicije otic u povjest a zastita ce izgledat sasvim drukcije tj bez definicija ili sa vrlo malo definicija!Nevinašce

14 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

McAfee Total protection 2009, realtime zaštita i automatski uklanja viruse.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
cascet kaže...

McAfee Total protection 2009, realtime zaštita i automatski uklanja viruse.

LOL

 

A drugi AV programi to kao nemaju? :)

14 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Razmisljam da ubacim ovaj od microsofta

Security Essentials.

 

Mnogo ga hvale.

"Vrti" mi se avast! sa kojim sam zadovoljan,prije njega Avira dok nije pocela zabisavat sa autoupdate-om,pa se mislim vrijedi li se petljati sa ovim microsoftovim AV ili ne.

 

Ne moze to bez kabla
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

Također sam pribjegao na MSE, nakon što je Avira počela hebavati... AV je sasvim OK, za sada nemam problema. Update se automatski i to je to...

15 godina
protjeran
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Oly_E3 kaže...

Također sam pribjegao na MSE, nakon što je Avira počela hebavati... AV je sasvim OK, za sada nemam problema. Update se automatski i to je to...

jednostavno si moga izbrisat staru Avira i nanovo je instalirat i problem rješen a Alvira je odličan anti vir

I Jadantisi
14 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Avira je meni najbolji anti-virusni program. Jedino moram nabaviti update ručno...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
giga kaže...
Oly_E3 kaže...

Također sam pribjegao na MSE, nakon što je Avira počela hebavati... AV je sasvim OK, za sada nemam problema. Update se automatski i to je to...

jednostavno si moga izbrisat staru Avira i nanovo je instalirat i problem rješen a Alvira je odličan anti vir

Probavao sam ja to,i kod sebe i kod prijatelja.Isti k.opet.

Rucno mi ne pada napamet pa nikad je ne imao vise.

Ne moze to bez kabla
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
giga kaže...
Oly_E3 kaže...

Također sam pribjegao na MSE, nakon što je Avira počela hebavati... AV je sasvim OK, za sada nemam problema. Update se automatski i to je to...

jednostavno si moga izbrisat staru Avira i nanovo je instalirat i problem rješen a Alvira je odličan anti vir

Ma kada kupim Win 7 vraćam se Sophosu Namigiva... Ovo je tek toliko da imam nešto

16 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Cloud Antivirus 1.0

 

Panda Cloud Antivirus protects you while you browse, play or work and you won’t even notice it. It is extremely light as all the work is done in the cloud.
Panda Cloud Antivirus provides you with the fastest protection against the newest viruses thanks to its cloud-scanning from PandaLabs' servers.
Panda Cloud Antivirus is truly install and forget. Don’t worry about updates, configuration or complicated decisions ever again.

 

 

Da li je netko imao iskustava s potonijim, dali valja to šta?

 

16 godina
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
ParaNO1d kaže...
Cloud Antivirus 1.0

 

Panda Cloud Antivirus protects you while you browse, play or work and you won’t even notice it. It is extremely light as all the work is done in the cloud.
Panda Cloud Antivirus provides you with the fastest protection against the newest viruses thanks to its cloud-scanning from PandaLabs' servers.
Panda Cloud Antivirus is truly install and forget. Don’t worry about updates, configuration or complicated decisions ever again.

 

 

Da li je netko imao iskustava s potonijim, dali valja to šta?

 

Pa nje bas posebno efikasan uopce za sad se treba drzat klasicne zastite izgleda jednostavno ak je to nekima bitno ali ostalo nije na razini posla kaj se tice borbe s gamadi na internetu danas. Imas A-Squared Anti-Malware badave godinu dana link na forumu tj pod Sigurnosni Softver za instalirat i postupak kak to ide pa iskoristi dok traje akcija ak ti treba odlicna zastita!Cool

15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program
autorov komentar

evo ja sam probo ESET NOD32 Business i pre zadovoljan sam...

@error@
14 godina
offline
Koji je najbolji antivirusni program

ah kad je netko najbolji onda je najbolji

prodajem Play Station 2(silver, neotvoren) cijena po dogovoru
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program

Ma koji god koristili dobro koristite bitno da ste zasticeni...

Ako vam je sudjeno da vam ga pojede onda to nemozete sa nijednom antivirusnom sprjecit imam iskustva sa tim :D

Sve sam probao :D

Paty
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
vice kaže...
...onda to nemozete sa nijednom antivirusnom sprjecit

...osim sa Sophosom.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
vice kaže...

Ma koji god koristili dobro koristite bitno da ste zasticeni...

Ako vam je sudjeno da vam ga pojede onda to nemozete sa nijednom antivirusnom sprjecit imam iskustva sa tim :D

Sve sam probao :D

Mislim da ta "sudbina" ..ovisi iskljucivo o nama. Cool

Ne moze to bez kabla
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
niko_vazan kaže...

Mislim da ta "sudbina" ..ovisi iskljucivo o nama. Cool

Pa da...

Zavisi sta skidas i gdje surfaš ;D

Paty
15 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

nikad nismo potpuno sigurni i "nevidljivi"

Only I need is my computer!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Smooth Operator kaže...

Ups, my bad, 16000kn će koštati. Pogrešno sam sračunao, al svejedno, neću ja plaćati.

 

Zahtjevao sam mrežni update, administraciju s jednog mjesta i ostale stvari.

 

Sad, kako god uprava odluči, ima i jeftinijih, ja sam na kvalitetu išao.

avast! Standard Suite, 62 licence, cijena sa PDV-om je 15.000 kn.

Mrežni update i administracija su uključene

15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Dobro, dođe li FireWall s tim čudom? Inače sumnjam da itko nudi administraciju AV-ovima u mreži kao ovaj Kaspersky paket. Zbilja je čudo. Toliko ima mogućnosti da sam stvarno prezadovoljan...

 

Kad ga otvoriš prepadneš se, ali se brzo skuži.  Najkompletniji i po testovima...

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 7:52 (Smooth Operator).
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji antivirusni program

ne razumijem od kuda ljudi kupe te viruse,

otvaram dnevno barem 25 različitih stranica

i nikada nisam pokupio ništa....

barem šta bi besplatni AVG javio...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
Smooth Operator kaže...

 

Kad ga otvoriš prepadneš se, ali se brzo skuži.  Najkompletniji i po testovima...

Top ten reviews je u najmanju ruku dezinformacijska stranica, i nebi se trebala spominjati u kontekstu etalona za išta osim kao primjer kako se informatičke kompanije služe raznoraznim trikovima nebili se domogle bolje prodaje, naime stranica se financira pravljenjem lažnih usporednih testova po principu tko plati više je stepenicu iznad onoga tko plati manje...

 

HINT:

pogledati http://www.spywarewarrior.com/rogue_anti-spyware.htm#sites za više informacija o sličnim stranicama i "uslugama"

We provide the Service: as-is, with all faults, and as available.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji antivirusni program
(s)izgoreo kaže...

Top ten reviews je u najmanju ruku dezinformacijska stranica, i nebi se trebala spominjati u kontekstu etalona za išta osim kao primjer kako se informatičke kompanije služe raznoraznim trikovima nebili se domogle bolje prodaje, naime stranica se financira pravljenjem lažnih usporednih testova po principu tko plati više je stepenicu iznad onoga tko plati manje...

 

HINT:

pogledati http://www.spywarewarrior.com/rogue_anti-spyware.htm#sites za više informacija o sličnim stranicama i "uslugama"

Koji mi savjetuješ bolji mrežni AV?!

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
14 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji antivirusni program

Ti kao neki administrator u nekoj tvrtci (kako se hvališ preko pola foruma) bi valjda trebao biti sam sposoban odabrati/razaznati najbolje antivirusno rješenje za mrežu. Jer ako ne možeš i pomoć tražiš ovdje onda si ti meni slab administrator.

 

Nemoj ovo shvatiti kao napad ili pljuvanje, nego gledaj to kao činjenicu. Bi li ti zaposlio nekog tko ne zna ni koji antivirusni program staviti?

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice