Spybot

poruka: 5
|
čitano: 1.824
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem pri instalaciji Spybota-S&D
pitanje

Ukratko; nemogu ga instalirati. Javlja mi da nemože premjestiti neki "file" (nije naveo koji) u direktoriju MoveFile, Code 32.

Kaže da ga koristi neki drugi program ili proces.

Antivirus mi je Nod 32, firewall od Sygatea i windows defender.

Jel moguće da mi win defender smeta pri instalaciji ili je nešto drugo.   

16 godina
offline
Spybot

Ja ti preporucam da ga uopce ne stavljas i da maknes taj windows defender, posto imas Nod  uz njega bi ti savrseno pasao Spyware Terminator definitivno najbolji besplatni antispayware alat i uz taj firewall koji imas vise ti nist ne treba taj Spybot nije bog zna kaj. Kad deinstaliras programe za to koristi Revo Uninstaler kad ga pokrenes dobis popis programa desni klik na odabrani program te Uninstal pa kad dobis cetri mogucnosti izaberes Advanced i ocistis sve kaj ostane  a prije nego kaj deinstaliras sigurnosni program moras ga iskljucit!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2008 15:32 (rambox).
15 godina
protjeran
offline
RE: Spybot

Ja sam isto koristio Spyware Terminator, a za deinstalacije imam sada Total Uninstall od Martau! Revo Uninstaller je odličan! Windows defender nije nikada na mome kompjuteru pronašao ikakvo smeće i isključio sam ga kad sam prešao na Trend Micro trial jer sam sa svojom licensed verzijom Bit Defendera imao puno problema kompatibilnosti...Plačtako da će mi ga nadomjestiti ovih zadnjih 90-tak dana u trialu.Cool

Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
Spybot
autorov komentar

OK Hvala! Probati ću s Spyware Terminatorom pa javim. To mi je za ženin laptop, a ona klika svagdje pa da je osiguram.Belji se

15 godina
neaktivan
offline
Spybot
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

Uspio, instalirao Spybot s Bugovog DVD-a, isto se malo bunio, ali nakon nekoliko "retry" klikova sve su uspješno instaliralo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice