Rootkit.Agent

poruka: 7
|
čitano: 5.079
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Rootkit.Agent

ovako imam problem sa navedenim "necim", svaka 2 sata updejtam malwarebytes i skeniram citavu particiju "WINDOWS", i svaki put nadje vise tih rootkit agenta, svkih 5 minuta se stvori jedan, sto zivcira, evo slike, ima li netko prijedlog kako da ga se rijesim?!?!?!?!?!

 

P.S, kaci mi se za HKEY LOCAL MACHINE, pa evo i slika sa Garey Registry Repair: stalno popravim sve, ali uvijek 1 problem na local machine

 

kako da se toga rijesim zauvijek, a da ne reinstall windows

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
neaktivan
offline
Rootkit.Agent

iko?

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
neaktivan
offline
Rootkit.Agent

Instalira SUPERAntiSpyware Free Edition napravi mu update i zatim full scan.

We don't need no educatio/ We don’t need no thought control/No dark sarcasm in the classroom...
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2009 19:59 (Razer_Copperhead).
14 godina
neaktivan
offline
Rootkit.Agent

uradio sam sve, pronašao ih je dosta, sad mi se mnogo i znatno brze pali racunar, i vise nema 65 svchost.exe upaljenih nego 8 kao i uvijek

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
neaktivan
offline
Rootkit.Agent

napravi svaki put apdejte za malwarebytes i superantispayware i kroz neko vrijeme očistit će ti sve..

imao sam sličan problem..trojanci ako nisu odmah detektirani od AV-a instaliraju čuda..Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Rootkit.Agent
seneka kaže...

napravi svaki put apdejte za malwarebytes i superantispayware i kroz neko vrijeme očistit će ti sve..

imao sam sličan problem..trojanci ako nisu odmah detektirani od AV-a instaliraju čuda..Namigiva

ma uspio sam, svaki 1 sat sam update, pa nije uspjelo, pa svakih pola sata, pa nije uspjelo, pa nakon svakog scana, i evo nema ih vise

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
neaktivan
offline
Rootkit.Agent

mislio sam kroz duže vrijeme,par dana..tjedan, ali ako nakon restarta i ponovnog brzog scana ne otkrivaju ništa,onda je to to..Namigiva

pozdrav..

hoću reć nema smisla tako često tražiti apdejte kad nisu raspoloživi..nema novih..

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 11:59 (seneka).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice