Nikon D300

poruka: 2
|
čitano: 7.446
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nikon D300".
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] Bara: Nikon D300
Ovo je zasigurno najbolji APS-C aparat na tržištu. Definitivno ima najbolji AF sustav, najboolje tijelo (posebno po pitanju ergonomije), najbolji LCD (na jakom suncu ovo je izrazito važno) i na kraju ono najvažnije je da ima najmanje šuma od svih APS-C aparata. Ono šta se meni posebno sviđa kod ovog aparata što su kod JPEG-a jako sturirane slike i šta nisu dooštrvane kao kod konkurencije, mada se ovo neće svidit onima koji prilaze sa P&S na SLR, ali hoće onima koji su radili nekada na filmu. Isto tako mi se sviđa šta šum pri velikim osjetljivostima podsjeća na zrno šta je inače još jedna osobina filma. D300 zasigurno nije nešto najbolje što ćete moći kupiti za svoje novce od SLR-ova sa APS-C veličinom senzora jel Nikon D90 ili Pentax K20D zasigurno predstavljaju bolji odnos uloženo/dobiveno, ali je definitivno puno bolji od njih.
ukupna ocjena
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Nikon D300

D300 ili E-3. Bilo je dvojbe kod mene, ali ipak sam uzeo E-3 jer mi se u nekim stvarima više svidio, ali D300 je stvarno odličan.

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice