Win Rar oštećena datoteka

poruka: 6
|
čitano: 5.340
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Win Rar oštećena datoteka
pitanje

Imam jednu igricu na dva DVD-a i sad to treba sve kopirati u jednu mapu, a zatim ISO datoteku raspakirati iz Win Rar. E sad, stvar je u tome što mi nakon 50% raspakiravanja javlja grešku da je datoteka oštećena, pokušao sam to riješit sa opcijom u Win Rar-u popravi, ali bezuspješno. Postoji li nekakva mogućnost s kojom bi mogao ovo raspakirati ili mogu DVD bacit u smeće.


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Win Rar oštećena datoteka

 Ne vjerujem da možeš, sumljam da pirati kada kompresiraju iso da stave recovery record ali ni to nebi puno pomoglo u ovom slučaju. Da je više file-ova unutra dio bi se sigurno mogao spasiti ali jedan ISO od negdje 6GB ili tako nešto ne.


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Win Rar oštećena datoteka
prihvaćeno rješenje

Rješenje bi ti bilo da nabaviš drugu kopiju igre, ali ne od istog izvora, znači ili sam skini ili nabavi od drugog nekog ispravan rar.

 


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Win Rar oštećena datoteka

Any Reader 2 je zakon za to, meni je pomogao oko štećenog Unreala 3, Assasians Creeda...

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Win Rar oštećena datoteka
autorov komentar
Gdje mogu skinuti Any Reader 2
16 godina
neaktivan
offline
Win Rar oštećena datoteka

Dosta puta sam naletio na tu pojavu. Zadnja koja mi je zaštekala je bio novi P.E.S.2008 i što kaže dado, trebaš nabavit, od nekog drugog tko je isto napravio tu igru. To je ono sigurno a, za taj program nisam čuo što može popravit, definitivno je to bolje rješenje ako prolazi, od skidanja ponovo.Namigiva

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice