Win 8 ne rade aplikacije

poruka: 10
|
čitano: 4.894
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Win 8 ne rade aplikacije

dakle na win 8 mi nikako ne rade aplikacije osim google chroma i interneta nista drugoo neznan sta cu imate li koji savjet a na servis nemogu jer je kupljen u svicarskoj....koji zajeb

Koes
Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Win 8 ne rade aplikacije

skini i instaliraj drivere od grafičke-najbolje od proizvođača ako imaš laptop,ako ne od proizvođača grafičke.ako i dalje budeš imao problema javi pa ćemo ići u registar

 
0 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Win 8 ne rade aplikacije
Ok da to mi je laptop toshibin
Koes
12 godina
offline
Re: Win 8 ne rade aplikacije

ma pusti drajvere drajver i softwer slaba veza. Kad si kupio laptop, starost, virusi,hdd greske, reinstall windowsa odnosno imas  refresh pc, imas system restore. I kako ti neradi sta pise kad pokreces program.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Win 8 ne rade aplikacije

ne enrade a neradi ni market stvarno neznam do cega je 

Koes
15 godina
neaktivan
offline
Re: Win 8 ne rade aplikacije
stari dida kaže...

dakle na win 8 mi nikako ne rade aplikacije osim google chroma i interneta nista drugoo neznan sta cu imate li koji savjet a na servis nemogu jer je kupljen u svicarskoj....koji zajeb

Kupljen sa predintsaliranom Osmicom ,ili je ona instalirana kasnije?

 

I ,pošto ne radi Market ,koja je verzija Osmice? Core ,Pro ,Enterprise?

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
10 godina
neaktivan
offline
Win 8 ne rade aplikacije

Pa šta se dešava? Šta prikazuje? Nikad oko računara nije dovoljno reći da ne radi, moraš detaljno opisati šta se dešava da znamo oko čega je problem.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Win 8 ne rade aplikacije
  1. win+R                                                                                                                                                 2.upiši Regedit                                                                                                                                          3.u prozoru koji ti otvori klikni na Edit a zatim na Find                                                                                                          4.u Find what upiši  Display1_Down Scaling Supported  a zatim klikni na Find Next                                                                                     5. kad si našao file klikni desnom tipkom miša na file i izaberi-promijeni vrijednost-postavi na 1.Ako je već na 1 ne diraj ništa                     
11 godina
neaktivan
offline
Re: Win 8 ne rade aplikacije

da 1 je

Koes
10 godina
neaktivan
offline
Win 8 ne rade aplikacije

ako si instalirao neki antivirusni program npr.avast-deinstaliraj ga(sa njihovim alatom-uninstall avast).provjeri da li ti je u windows update ažurirano.probaj postaviti novog korisnika.za nešto više možeš ići na http://www.eightforums.com  u tražilicu upiši applications do not work

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice