UTorrent

poruka: 45
|
čitano: 17.888
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
uTorrent

E sad isprike moderatorima ako sam fulao mjesto, ali mislim da je ipak to uTorrenta :) ili pak windowsa (posto mi se javilo odmah nakon instalacije win 8.1) :O dunno

 

Naravno radi se o port fowardu. sve namjesteno kako spada, open port checker mi javlja da je uredno port otvoren, ali uTorrent javlja zutu kvacicu (Port nije otvoren, ali moze se skidati (generalno me zanima hocu li moci uplodati) ) anyway firewall je ukljucen, ali uTorrent je dodan kao legitiman, antivirusni jos nisam stalvjao (osim onog windows defendera, ali ne nađem u njemu ikakve postavke vezane uz ovaj problem)

 

E sada posto sam ostao bez ideje, ima li netko jos nesto sto sam moza promasio ?

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: uTorrent

1. Izaberi port

2. Postavi statičku IP svom PCju

3. Dodaj taj port u Windows firewall (TCP i UDP, incoming i outgoing)

4. Provjeri jel pušten kroz router (ta IP i taj port)

5. Provjeri firewall od svog ISPa (ako ga ima)

 

Prođi sve još jednom i ako i dalje javlja žuti uskličnik, javi.

My name is Legion... For we are many!
15 godina
offline
UTorrent

Sve vec napravljeno odavno :D open port checker javlja da je otvoren a uTorrent da nije :D

 

jedino moze li smetati sto mi je u firewall advance opcijama inbound i outbound rule nije posebno naveden protokol nego je na "any" ? (cisto sumnjam jer dobijam zutu kvacicu i kad iskljucim firewall)

 

Probao sam i stariju verziju uTorrenta i ista stvar :D stvarno mi vise nis ne pada na pamet :D

static static
user user
port port
check check
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 0:36 (Keiichi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: UTorrent

Provjeri T-comov firewall na user.t-com.hr

My name is Legion... For we are many!
12 godina
protjeran
offline
UTorrent

Nemoj pretjerivati s portovima i čačkanju po routeru. Dovoljno je dodati uTorrent u vatrozid kao dopuštenu aplikaciju i sve će raditi bez greške.

Kakvi portovi. Nikad od kad je ADSL.-a (negdje 2004 god) nisam otvarao nikakve portove u routeru.

 

uTorrent je idiot friendly programčić.

 

Inače, koristim BitComet.

 

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
 
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: UTorrent
@sum
Iskljucen :D

Da je dovoljno dodati ne bi se ja sad zezao s time :D plus da ne spominjem indie igre koje nisu radile zbog zatvorenih portova :D (starbound, terraria itd)
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
15 godina
odjavljen
offline
Re: UTorrent
Budokai kaže...

Nemoj pretjerivati s portovima i čačkanju po routeru. Dovoljno je dodati uTorrent u vatrozid kao dopuštenu aplikaciju i sve će raditi bez greške.

Kakvi portovi. Nikad od kad je ADSL.-a (negdje 2004 god) nisam otvarao nikakve portove u routeru.

 

uTorrent je idiot friendly programčić.

 

Inače, koristim BitComet.

 

Da ako je firewall na routeru isključen/glup/nepostojeći i ako je firewall na OSu isključen/glup/XP ili stariji.

My name is Legion... For we are many!
15 godina
offline
UTorrent

Ah well, nis od ovoga xD Zahvaljujem na pomoci Sum_of_all_fears :)

 

Ako me iziritira stavil bum ja windows 7 nazad xD

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
UTorrent

Mali update :D Znaci stavio windows 7 i voila :D

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 0:09 (Keiichi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
UTorrent

Imam problem sa UTorrentom. Nisam dugo ništa skidao, a torrent mi je slao neke zahtjeve za nove verzije. Neke sam prohvatio, neke nisam i sada kada hoću da skinem bilo koji film preko torrenta ne mogu, jer se neće pokrenuti. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
UTorrent

Reinstaliraj ga...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
UTorrent

Opet isto.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: UTorrent
zombie kaže...

Opet isto.

Instaliraj si BitTorrent. To ti je zapravo µTorrent, jedina razlika je ime i ikona.

13 godina
offline
UTorrent

Hvala, sada radi. Nego, da li znaš kako ih mogao povećati brzinu preuzimanja?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: UTorrent

Evo, piše ti ovdje nešto.

 

http://www.wikihow.com/Speed-up-Torrents

13 godina
offline
UTorrent

Hvala. Na krjau se ispostavilo da ni ne trebam povećavati, jer sam zadovoljan brzinom. Jednom kada sam pokušao da je povećam samo sam gore napravio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
UTorrent

pozdrav,da ne otvaram novu temu,dakle bitorent i utorent,do prije par dana radili bez problema,sad kad stavim torent na listu da se skida,pise mi spajanje na posluzitelj,i nezeli pokrenut skidanje...do cega bi moglo bit,od kud da krenem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
UTorrent

Ne volim davati savjete ako ne znam konkretno odgovoriti, ali pošto vidim da se problemi sa uTorrentom i BitTorrentom nastavljaju, preporučio bi svima da pređu na qBitTorrent. Godinama sam koristio uTorrent, i sa zadovoljstvom ga koristio. Onda su ubacili reklame (koje su se dijelom mogle isključiti) i pojavili su se još neki problemčići. Posebno me iritiralo što se ne može instalirati u Program Files folder, nego automatski ide u User app data. Dešavalo mi se da ga CCleaner obriše. Probao sam sve ostale klijente BitComet, Tixiati, Deluge, Transmission ali sam se zadržao na qBitTorrentu. Jednostavno je najbolji jednostavno ali moćno sučelje, open source, radi na Linuxu, Windowsu i Mac OS-u, omogućava sekvencijalno skidanje paketa tako da možeš gledati film dok se skida itd.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 2
11 godina
offline
UTorrent

Da li mi netko moze objasniti kako radi utorrent remote. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: UTorrent
zviznemte kaže...

Da li mi netko moze objasniti kako radi utorrent remote. Hvala

http://www.howtogeek.com/100169/how-to-remote-control-utorrent-from-your-mobile-phone/

15 godina
neaktivan
offline
UTorrent

na kraju ispada da nije bila uopce meni greska u programu,dabe sam instaliro druga 3...greska je bila u samoj pirate bay stranici...nije uopce htjelo skidat torente,iako ih je pokretalo...nije mi se to jos desilo,pa eto,nisam znao

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
UTorrent

Muku mucim s uTorrentom i port forwardom. Imam Iskon i njihov Zyxel ruter. Postavke su slijedece u samom ruteru - slika 1.

 

U windows firewallu sam stavio da pusta taj 49888 port i za UDP i TCP, isto tako i uTorrent sam pustio da prolazi. Staticka adresa kompjutera koji ima uTorrent je slika 2.

 

 

Sto jos mogu napraviti? pomozite
 

slika 1 slika 1
slika 2 slika 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent
Mozda da promjenis broj porta.kod mene radi 61234.Na mobu sam no koliko sam vidio postavke statitcke ip i postavke rutera su ok.U samom klijentu treba odznaciti da uvijek postavlja random port.
13 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent

Na mobitelu sam ,no koliko sam vidio sve je ok postavljeno.Trebalo bi mozda promjenit broj porta.kod mene je 61234.i u torrent klijentu odznaciti da svaki put koristi random port.

15 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent

Probao sam, ali isto. Cak mi ni uTorrent ne skida full. Imam 5mbita, ne moze bolje. A skida 100kb/s, pa skoci na 300kb/s pa skida 90, stalno varira. Sto se preporuca za postavke pod "number of connections"?

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 14:49 (eXecutioner).
15 godina
neaktivan
offline
UTorrent

Evo i postavki, recite sto ne valja. I kako podesiti da opet imam svojih 500kb/s downloada. Thx

1 1
2 2
3 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent
Brzina torenta ovisi o broju seedera sto ih ima vise to bolje.Ne skida se svaki torrent istom brzinom.
13 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent
Da li ti je na dnu zelena kvacica?je si li cekirao otvorenost porta?
13 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent
A podeseno ti je dobro koliko ja vidim.
13 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent
Probaj testirati otvorenost porta i brzinu u samom klijentu,i probaj neki torrent sa puno seedera i peerova za maximalnu brzinu skidanja,a mozes i ogranicit upload dok skidas da brze skines.Ja sam na t-comu pa su moje postavke drugacije.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice