Taskbar problem

poruka: 12
|
čitano: 1.671
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Taskbar problem
imam problem sa ikonama u donjem desnom kutku,naprimjer skypei bluetooth mi ne stanu ikone kad recimo slucajno iskljucim kabal iz laptopa.i neznam kako ih ponovo upalit, kad nekoliko puta ugasim kon opet se pojave pa opet nestanu ikone.moze pomoc. hvala
marinap
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Taskbar problem

Ha?

 

Nadam se da je samo ovo u pitanju. Klikni ovaj link.

Early adopter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Taskbar problem
da to je to ali one meni nestaju,ne hide ikon nego ih jednostavno nema pa opet nekad se pojave,neznam jel razumijes sta govorim.ja nisam plava hehe sala mala,nego se ne razumijem bas puno u kopmjuter,nego jednostavno stisnem desno u properties i onda neznam tu sta tocno trebam stisnut da mi te ikone budu uvjek u desnom donjem kutku
marinap
15 godina
neaktivan
offline
Re: Taskbar problem
mare 75 kaže...
da to je to ali one meni nestaju,ne hide ikon nego ih jednostavno nema pa opet nekad se pojave,neznam jel razumijes sta govorim.ja nisam plava hehe sala mala,nego se ne razumijem bas puno u kopmjuter,nego jednostavno stisnem desno u properties i onda neznam tu sta tocno trebam stisnut da mi te ikone budu uvjek u desnom donjem kutku

desni klik na taskbar- properties pa customize, i tu namjesti kako da se ponašaju ikone, da windows zapamti
ako je to to..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Taskbar problem
da to je to i sta dalje?imam lock the taskbar auto hide i tako ostale ikone koju da stisnem
marinap
15 godina
neaktivan
offline
Re: Taskbar problem
mare 75 kaže...
da to je to i sta dalje?imam lock the taskbar auto hide i tako ostale ikone koju da stisnem

klikni na customize i tu namjesti da li da se uvijek prikazuju,da su skrivene ili da se prikazuju samo kad su aktivne

14 godina
neaktivan
offline
Re: Taskbar problem
mare 75 kaže...
da to je to i sta dalje?imam lock the taskbar auto hide i tako ostale ikone koju da stisnem

Klikni na sat.

 

Ako nestanu (kao u 'nema ih više') onda ne znam kako bih ti pomogao. {#}

Early adopter
12 godina
neaktivan
offline
Taskbar problem

Nitko nije skuzio da je covjek fulo podforum al ono totalno.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Taskbar problem
nije covjek nego zena koja trazi pomoc i nova je u ovome svemu pa se ispricavam ako sam pametne uvrijedila krivim profulalim podforumom
marinap
12 godina
neaktivan
offline
Re: Taskbar problem
mare 75 kaže...
nije covjek nego zena koja trazi pomoc i nova je u ovome svemu pa se ispricavam ako sam pametne uvrijedila krivim profulalim podforumom

A žena nije čovjek hahaha:))

Nema ovo veze sa pameću nego šteti forumu. Pravila se prvo pročitaju onda malo upoznat se sa forumom a ne doć i u temu ideje za forum napisat problem o taskbaru:))

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
12 godina
neaktivan
offline
Re: Taskbar problem
sta smo tu da se vrijedjamo? hvala na informaciji i procitat cu pravila odmah i necu steti nikome hvala jos jednom
marinap
12 godina
neaktivan
offline
Re: Taskbar problem
mare 75 kaže...
sta smo tu da se vrijedjamo? hvala na informaciji i procitat cu pravila odmah i necu steti nikome hvala jos jednom

Pa nisam te uvrijedio :O ako si se ikojim mojim postom osjetila uvrijeđena ispričavam se!

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice