Problem sa przenjem mjuze na cd

poruka: 23
|
čitano: 8.536
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Problem sa przenjem mjuze na cd

Pozdrav,

 

Imam jedan problemcic nadam se da ce mi netko od vas mozda moci pomoci.

 

Ovako przim cd sa mjuzom u mp3 formatu sa nerom.

Mjuza je sa HDD-a i sa youtube-a skidam preko onih online convertera.

Problem dolazi kod przenja,nero jednostavno ne prihvaca te pjesme koje sam skidao preko online convertera pise da nisu kompatibilni.Ne znam zasto pise da su u MP3 formatu.

Ne znam jel ima netko kakvo riješenje bolje probo sam sa vise convertera ali bez uspijeha.

 

Svaki savjet je dobrodošao.

 

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa przenjem mjuze na cd

prvo to spada u   pa nitko nece pomoci, osim u nuznim situacijama kada win iso neradi pa se mora skinuti s takve strane (iako pola foruma rabi takav win oni koji ga ne su na linuxu)

najvise sto ti mogu pomoci jest poigraj se po postavkama przenja ili probaj s drugim programom za przenje ili drugi cd/dvd

(nero nedopusta jer  file valjda nema nesto zvano metadata u kojem su upisani izvodaci glazbenici i kompanija neznam nisam genije googlaj)

P.S. zbog ovoga cu sigurno dobiti karton jer se ovdje meraspravlja o takvim stvarima

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
keki kaže...

Pozdrav,

 

Imam jedan problemcic nadam se da ce mi netko od vas mozda moci pomoci.

 

Ovako przim cd sa mjuzom u mp3 formatu sa nerom.

Mjuza je sa HDD-a i sa youtube-a skidam preko onih online convertera.

Problem dolazi kod przenja,nero jednostavno ne prihvaca te pjesme koje sam skidao preko online convertera pise da nisu kompatibilni.Ne znam zasto pise da su u MP3 formatu.

Ne znam jel ima netko kakvo riješenje bolje probo sam sa vise convertera ali bez uspijeha.

 

Svaki savjet je dobrodošao.

 

 nero ako je crackovan pravi raznorazne vrste problema. Cak je jedno vrijeme upropastavao cdove i dvdove bez ikakvog objasnjenja. Imas recimi cdburn xp koji je besplatan. Niti jedan razlog nemas da koristis nero. Probaj sa njim.....

11 godina
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
Killua kaže...

prvo to spada u   pa nitko nece pomoci, osim u nuznim situacijama kada win iso neradi pa se mora skinuti s takve strane (iako pola foruma rabi takav win oni koji ga ne su na linuxu)

najvise sto ti mogu pomoci jest poigraj se po postavkama przenja ili probaj s drugim programom za przenje ili drugi cd/dvd

(nero nedopusta jer  file valjda nema nesto zvano metadata u kojem su upisani izvodaci glazbenici i kompanija neznam nisam genije googlaj)

P.S. zbog ovoga cu sigurno dobiti karton jer se ovdje meraspravlja o takvim stvarima

Svi se prave legalisti a 98% korisnika skida na sve strane.

Nezz zasto se svi prave legalistima kad to nisu.

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
keki kaže...
Killua kaže...

prvo to spada u   pa nitko nece pomoci, osim u nuznim situacijama kada win iso neradi pa se mora skinuti s takve strane (iako pola foruma rabi takav win oni koji ga ne su na linuxu)

najvise sto ti mogu pomoci jest poigraj se po postavkama przenja ili probaj s drugim programom za przenje ili drugi cd/dvd

(nero nedopusta jer  file valjda nema nesto zvano metadata u kojem su upisani izvodaci glazbenici i kompanija neznam nisam genije googlaj)

P.S. zbog ovoga cu sigurno dobiti karton jer se ovdje meraspravlja o takvim stvarima

Svi se prave legalisti a 98% korisnika skida na sve strane.

Nezz zasto se svi prave legalistima kad to nisu.

 Ali zasto koristiti creckovan nero (A vjerovatno koristi) kad za tako banalne stvari postoje free alternative??????

15 godina
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd

A je li mp3 zapis "ispravan" u smislu korištenja za audio CD?

Koliko se ja sjećam, Nero se kod snimanja audio CD-a bunio ako nije sve imalo 44.1 kHz sampling rate. Drugi programi često znaju sami konvertirati zapis kako treba.

KaeR
15 godina
offline
Problem sa przenjem mjuze na cd

Probaj snimiti cd kao podatkovni cd a ne kao mp3...znam da je mene to mučilo davno prije dok sam još koristio cd-e u autu...

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer don't really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
keki kaže...

Pozdrav,

 

Imam jedan problemcic nadam se da ce mi netko od vas mozda moci pomoci.

 

Ovako przim cd sa mjuzom u mp3 formatu sa nerom.

Mjuza je sa HDD-a i sa youtube-a skidam preko onih online convertera.

Problem dolazi kod przenja,nero jednostavno ne prihvaca te pjesme koje sam skidao preko online convertera pise da nisu kompatibilni.Ne znam zasto pise da su u MP3 formatu.

Ne znam jel ima netko kakvo riješenje bolje probo sam sa vise convertera ali bez uspijeha.

 

Svaki savjet je dobrodošao.

 

 

1. Tko još konvertira muziku i ubija kvalitet zapisa kad imaš sve na spotify i deezer sa kojih skidaš sve u 20.5Khz sa "deezloader" besplatnim i brzim programčićem.

2. Nero dolazi sa 700 nepotrebih programa u sebi nevezano za prženje, naravno nije ni besplatan, koristi CDBurnerXP koji je free i jednostavan za koristit.

3. Nema.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
Srednji kaže...

Probaj snimiti cd kao podatkovni cd a ne kao mp3...znam da je mene to mučilo davno prije dok sam još koristio cd-e u autu...

 Ako zeli audio cd (a nije jasno rekao da zeli) onda ne moze snimiti nikako drugacije nego kao audio cd a ako zeli slusati muziku u mp3 formatu onda mora koristiti podatkovni cd opciju. MP3 opcija i ne postoji....

15 godina
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
sdadasssa3 kaže...

 

1. Tko još konvertira muziku i ubija kvalitet zapisa kad imaš sve na spotify i deezer sa kojih skidašsve u 20.5Khz sa "deezloader" besplatnim i brzim programčićem.

 Ako je ovo podebljano istina, gdje je kvaliteta kod takve glazbe? Ili je to ipak greška (ne koristim deezer pa ne znam)?

KaeR
15 godina
offline
Problem sa przenjem mjuze na cd

Ako voliš veće aplikacije za prženje, evo Ashampoo Burning Studio 2017 besplatno i legalno, pa probaj s njim pržiti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
KaeR kaže...
sdadasssa3 kaže...

 

1. Tko još konvertira muziku i ubija kvalitet zapisa kad imaš sve na spotify i deezer sa kojih skidašsve u 20.5Khz sa "deezloader" besplatnim i brzim programčićem.

 Ako je ovo podebljano istina, gdje je kvaliteta kod takve glazbe? Ili je to ipak greška (ne koristim deezer pa ne znam)?

 

Nije greška, na deezer i spotify se uploadaju originalni masteri pjesama, znači netaknute mp3-ice, a sa programima za konvertiranje konvertiraš youtube video kojem već u startu integriranjem zvuka u video sjebeš zvuk, plus youtube nakon toga još jednom radi konvertiranje i dodatno sjebe zvuk. (BESPOTREBNO LJUDI SKIDAJU KOJEKAKVE KREKOVANE PROGRAME A FOOBAR2000 IMAJU ZA FREE I AKO VEĆ NEŠTO TREBAJU ISKONVERTIRAT MOŽE SE SA NJIM I ODRADI NAJBOLJE POSAO)

 

Evo usporedba i download zvučnih zapisa pa ako ti se da skini i usporedi sa vlastitim ušima.

 

OneRepublic, Seeb - Rich Love

 

Prvi spectro je konvert youtube videa sa youtube kanala OneRepublicVEVO  DOWNLOAD

Drugi spectro je originalni FLAC ili ti ga lossless file FLAC DOWNLOAD

Treći spectro je mp3 dobiven konvertiranjem FLAC to MP3 sa foobar2000 DOWNLOAD

Četvrti spectro je mp3 skinut sa deezera DOWNLOAD

 

Ako se nekom neda tražit po netu program tko želi nek se javi u pm za isti.

Dobra stvar ovog programa je to da možete jednim klikom skidati albume i playliste kreirane na deezeru, uglavnom sve što ima na spotify i deezer da se sa ovim programom skinut u savršenoj kvaliteti.

 

 SKRINŠAT

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 13:34 (sdadasssa3).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
sdadasssa3 kaže...
....kojem već u startu integriranjem zvuka u video sjebeš zvuk, plus youtube nakon toga još jednom radi konvertiranje i dodatno sjebe zvuk...

 Ne mora znaciti...

15 godina
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
sdadasssa3 kaže...

Nije greška, na deezer i spotify se uploadaju originalni masteri pjesama (...)

Razumio sam to, zbunilo me onih 20,5 kHz koje si napisao, jer nisam pomislio da se to odnosi na spektar audio zapisa, nego na sampling rate (što bi bilo prilično loše).

Vidim da je mp3 s Deezera dobre kvalitete (normalni sampling rate 44.1 kHz i komprimiran na 320 kbps).

 

Da, youtube žestoko filtrira i komprimira i audio i video, ali nezahtjevnim korisnicima je i to nekad dovoljno.

KaeR
6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
KaeR kaže...
sdadasssa3 kaže...

Nije greška, na deezer i spotify se uploadaju originalni masteri pjesama (...)

Razumio sam to, zbunilo me onih 20,5 kHz koje si napisao, jer nisam pomislio da se to odnosi na spektar audio zapisa, nego na sampling rate (što bi bilo prilično loše).

Vidim da je mp3 s Deezera dobre kvalitete (normalni sampling rate 44.1 kHz i komprimiran na 320 kbps).

 

Da, youtube žestoko filtrira i komprimira i audio i video, ali nezahtjevnim korisnicima je i to nekad dovoljno.

 

Primjer te pjesme koju sam dao za primjer i taj youtube konvert zvuči pristojno jer je kvalietan upload, al što sa pjesmama od prije 10 godina koje su uploadane u 360p sa katastrofa zvukom, pa onda svaki drugi spot je kao filmić sa uvodom od minutu dok pjesma ne počne, generalno puno više posla za usranu kvalitetu zvuka, nema logike se zezat sa tim kad je ovo i brže i bolje.

6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
Torent kaže...
sdadasssa3 kaže...
....kojem već u startu integriranjem zvuka u video sjebeš zvuk, plus youtube nakon toga još jednom radi konvertiranje i dodatno sjebe zvuk...

 Ne mora znaciti...

 

Prvo možda i ne mora biti, dok drugo je 1000%, svaki video koji uploadaš na youtube nakon što osvane na youtube nije isti video ni audio file.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd

Na prvo sam i mislio.....

6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
Torent kaže...

Na prvo sam i mislio.....

 

Al odakle tebi video nego sa youtubea heh, tak da njega moraš konvertirat.

Npr. kolko vremena treba nekom da iskonvertira svaku pjesmu zasebno i kakve će to kvalitete biti dok sam ja ovo skinuo za minutu i razumijem svaku riječ koju Coce izgovori 

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
sdadasssa3 kaže...
Torent kaže...
sdadasssa3 kaže...
....kojem već u startu integriranjem zvuka u video sjebeš zvuk, ....

 Ne mora znaciti...

 

Prvo možda i ne mora biti, dok drugo je 1000%, svaki video koji uploadaš na youtube nakon što osvane na youtube nije isti video ni audio file.

 

sdadasssa3 kaže...
......

 

Al odakle tebi video nego sa youtubea heh, tak da njega moraš konvertirat.

Npr. kolko vremena treba nekom da iskonvertira svaku pjesmu zasebno i kakve će to kvalitete biti dok sam ja ovo skinuo za minutu i razumijem svaku riječ koju Coce izgovori 

 

 

 na ovo podebljano sam mislio i na to sam i odgovorio. Ni spomenuo youtube nisam..... Sta radi youtube u pozadini mogu samo pretpostaviti....

6 godina
neaktivan
offline
Problem sa przenjem mjuze na cd

ukoliko na Mdiscu pise speed 4X,kolika je to brzina zapisivanja u MB/s ?

 

koliko treba vremena da sa brzinom 4x ,sprzim 40GB podtataka?

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 19:20 (Jovice).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd

1x po CD speedu, je 150KBs, 4x=600kbs..

uobičajeni CD 74min (80min) bi na 1x snimao 74 minute i to bi bilo cca 650-700MB ili za cca 15-20minuta na 4x speedu.

DVD je slično.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd
ihush kaže...

1x po CD speedu, je 150KBs, 4x=600kbs..

uobičajeni CD 74min (80min) bi na 1x snimao 74 minute i to bi bilo cca 650-700MB ili za cca 15-20minuta na 4x speedu.

DVD je slično.. :)

 Ok hvala na odgovoru.

 

Dali sa LG BP55EB40 (USB 2.0) mogu gledat 4K videa na Mdiscu,brzina citanja na M-discu (BD) je 6X?

Jel tih 6X dovoljno ili ce stekat?

 

http://www.lg.com/hr/blu-ray-snimac-citac/lg-BP55EB40

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 18:08 (Jovice).
7 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa przenjem mjuze na cd

Tehnicki ti je 2x dovoljan za obicne BluRay diskove, a 4x za 3D diskove. 4K ne mogu reci, nisam jos isprobao,

a i nemam 4K citac, ni TV.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice