Problem s instalacijom

poruka: 11
|
čitano: 1.375
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem s instalacijom

Kad pokrenem instalaciju jednog programa na laptopu piše mi da je minimalna rezolucija potrebna za taj program 1280x1024,a kod mene je maksimalna 1280x800.Postoji li način da instaliram taj program?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s instalacijom

Pa zar nitko ne zna!?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s instalacijom

Koji je to program?

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2008 18:57 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s instalacijom

Zašto je to bitno!?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s instalacijom
da bi se odgovorilo na tvoje pitanje ;)
16 godina
neaktivan
offline
Problem s instalacijom

Pa ne javlja ti svaki program da treba određenu rezoluciju i da ne želi nastavit instalaciju. Kaži koji je pa ćemo lakše saznat da li se to može nekako zaobić.


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem s instalacijom

Jedna mogućnost je da ako imaš VGA izlaz laptop spojiš s nekim monitorom koji podržava rezoluciju 1280x1024  i  onda  bude  moguće  instalirati...  Samo  problem  je  kaj  bude  program  možda  i  za  pokretanje  zahtijeval  tu  rezoluciju...  Napiši  koji  je  to  program  svakako.

 

Također provjeri dali imaš instalirani driver za monitor i neki noviji driver za grafičku karticu na laptopu, ponekad to zna ograničavati max rezoluciju na niže vrijednosti nego monitor može podržati, ali ovdje to vjerojatno nije slučaj…

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2008 12:26 (biser).
16 godina
neaktivan
offline
Problem s instalacijom

Taj program ne treba meni nego jednom susjedu jer on ima autoradionicu i program se zove VAG ETKA 6.31

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem s instalacijom
Nemoguće, ionako taj program nije napravljen za laptop kada zahtjeva takvu rezoluciju, ovo je kao da pitaš "mogu li na svom windows 95 instalirati Cyris" NE
16 godina
neaktivan
offline
Problem s instalacijom

Dvije opcije:

 

1. Pokusaj naci laptop s tom rezolucijom, nece biti lako ali... Znaci ne wide, vec obicni 4:3 ekran...

 

2. Sumnjam da ce upaliti ali pokusaj: Deinstaliraj graficku, reset komp i vidi dali mozes promijeniti rez. monitora na vecu od nativne. Na laptopima s boljom matricom se moze ali isto je dosta ovisno i o graf. Nije vazno koju ces odabrati, samo neka ti je vertikala veca od 1024... Tada instaliraj program a poslije i graficku... Uz malo srece u i znanja uspjeti ces ga natjerati da se vrti na manjoj rez. sad kad si ga uspio instalirati...

 


PS. Reci prijatelju da program koristi savjesno... Šutim

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s instalacijom

Rješio sam problem.Spojio sam susjedov laptop sa svojim monitorom,ušao u safe mode instalirao i sad mu uredno radi.

 

edit:hvala biseru na savjetu

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2008 12:16 (Red Nix).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice