Problem s igrama- i to veliki HELP!!

poruka: 11
|
čitano: 1.785
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem s igrama- i to veliki HELP!!
pitanje

Bok društvo.

 

Ovako,  imam  jedan  veliki problem.

Naime  do  neki  dan  je  sve  normalno  radilo,  nikakvih  problema.

ali  neki  dan  nabavih  igricu  colin  mecree  2005  te  je  krenuo  instalirati.

Instalacija  uspijela  te  ju  idem  pokrenuti.  a  kad  ono  microsoft  izbaci  neki  error  s  onim  "send"  i  "dont  send" 

ja  probam  ponovo  a  ono  isto.  probao  ponovo  instalirati  ali  isto.

onda  sam  krenuo  skenirati  komp  da  vidim  dali  imam  koji  virusa  i  drugih  nametnika,  alinisam  ništa  našao.

sve  čisto.

ali  i  dalje  neće.

Onda  mi  je  puknup  film  te  sam  reinstalirao  Windowse

I  tako  sam  ih  mislio  uskoro  srediti  ali  me  ovo  samo  još  više  potaklo  na  to.

I  sad  normalno  stedim  drivere  i  sve  to  te  idem  instalirati  colina  a  kad  ono  opet  error  i  to  isti.

od  virusa  opet  ni  traga.

a  što  je  najbolje  od  svega  krenuo  sam  instalirati  PES  2008,  ali  mi  i  on  izbacuje  taj  isti  error.

Nikak  mi  nije  jasno,  jučer  je  na  starim  windowsima  normalno  radio  a  danas  na  novim,  čistim  neče i neče.

 

O  čemu  bi  se  ovdje  moglo  raditi.??

Molim  pomozite  ovo  me  lagano  izlužuje.

Hvala  unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s igrama- i to veliki HELP!!

Priznaj što je nelegalno igrica ili windowsi? :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s igrama- i to veliki HELP!!
autorov komentar

Nebi o tome.

to  nije  problem  to  sam  siguran.

kod  frenda  sam  probao  to  isto  i  sve  noramlno  radi.

a  ima  još  slabiji  komp  od  mojeg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s igrama- i to veliki HELP!!
Jesi probao "crackati" igru.
16 godina
neaktivan
offline
Problem s igrama- i to veliki HELP!!

Probaj najnovije drivere skinit sve..

Ako onda ne radi a stvarno oces igrat, kupi origigi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s igrama- i to veliki HELP!!
autorov komentar

da ali zanimljivo je to što je do neadvno sve normalno radilo.

 

pes  je  radio  normalno  do  reinstalacije  windowsa


Teško je biti glup,Konkurencija je prevelika
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem s igrama- i to veliki HELP!!
Vjerovatno je igrica pirat i ona je možda instalirala pogrešan Directx idobio si ovo!
SAVJET kupujte(skidajte) original!
16 godina
neaktivan
offline
Problem s igrama- i to veliki HELP!!
autorov komentar

a da ne igra ulogu možda koji instalirani porgram??


Teško je biti glup,Konkurencija je prevelika
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem s igrama- i to veliki HELP!!

ne bi bas rekao da je problem ni u jednom programu, nego jednostavno udari opet format, instaliraj drivere pe2008 i vidi hoce li radit. mozda ti ta tvoja verzija collina radi neke smetnje u sustavu. i onda si nabavi drugu verziju.

16 godina
offline
RE: Problem s igrama- i to veliki HELP!!

Joj ljudi nemojte lupetati, u ovom slučaju nije uopće bitno radi li se o originalu ili piratskoj kopiji što se jasno može vidjeti iz prvog autorovog komentara. Isto tako reinstalacija nije magično rješenje za sve probleme u Windowsima, a i čovjek je lijepo napisao da je nedavno napravio reinstalaciju.

 

OK, a sad ideje za rješenje problema – skini najnoviji directX, probaj naći nove drivere za matičnu, zvučnu, grafičku karticu… pokreni dxdiag pa pogledaj dali sve štima s DX datotekama, napravi display, sound i music testove… idi na control panel –> administrative tools -> computer management -> event viewer -> system pa provjeri dal ima errora nakon pokretanja igre…

16 godina
neaktivan
offline
Problem s igrama- i to veliki HELP!!

Taj colin mcrae 05 i meni je izbacivao taj error, jer je bio pirat. Dobio sam i orginal kasnije sa grafičkom karticom koju sam kupio, koji također vjerovali ili ne, nije uopće postojala instalacija nije radio. Poslje sam nabavio neku drugu pirat verziju, koja je isto nešto štekala, sa time da nisi smio stisnut jednu određenu stvar u igri u opcijama za aute, jer bi te izbacila  ponovno van a, ako to ne diraš mogao si igrat. Nebi znao šta je kod tebe problem. Nabavi si Dirt , možda će ti on radit ok, meni radi super od prvog dana kad sam je nabavio.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice