Najboji Torrent

poruka: 25
|
čitano: 14.065
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najboji Torrent i kako ga podesit na naj. brzinu

Najboji Torrent i kako ga podesit na najvecu brzinu.

 

fala

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Najboji Torrent

misliš na tracker il programček ?

 

ja koristim uTorrent...

 

ako želiš brzo skidat stavi max download na 500 KB/S u Upload na 3 KB/S (znam da je kurvinski al je brzo)

 

stavi si da možeš skidat 14 torrenta odjednom jer prosječna brzina jednog je 80 kb

 

ja doma uvijek imam 14 komada aktivnih i svi zajedno idu na maximalnoj brzini...

 

dnevno skine se dok sam na poslu igra do dvije (ovisi o veličini i seedovima) i poneki album...

 

aaa volim piratstvo!!!!!!!!!!!!!!!

AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Najboji Torrent

e mene zanima kako ubrzati skidanje. uzmem windowse sa najviše seedera ali je i dalje nisko.

OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Najboji Torrent

u preferences si postavi max download na 500 a upload na 3

 

i dozvoli da se skida više od 10 torrenta odjednom

AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najboji Torrent
djdomi kaže...

e mene zanima kako ubrzati skidanje. uzmem windowse sa najviše seedera ali je i dalje nisko.

 namjesti port po routeru ja sam sebi i dosta je brz ,progooglaj malo ima tutorijala ako ne nađeš javi se !!
Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najboji Torrent
doxy kaže...

u preferences si postavi max download na 500 a upload na 3

 

i dozvoli da se skida više od 10 torrenta odjednom

 pa jeli bolje stavit da ti jedno po jedno skida tako da ti film od 4-6 gb skine za par sati. zašto to 10 odjednom??
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2009 13:55 (jeGGer).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najboji Torrent
nicash kaže...
djdomi kaže...

e mene zanima kako ubrzati skidanje. uzmem windowse sa najviše seedera ali je i dalje nisko.

 namjesti port po routeru ja sam sebi i dosta je brz ,progooglaj malo ima tutorijala ako ne nađeš javi se !!
 probao google al ne ide.
OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
15 godina
neaktivan
offline
Najboji Torrent
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Najboji Torrent

eto F1-IVO priskočio u pomoćNamigiva !!

Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najboji Torrent

hvala svima ovo pomaze!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najboji Torrent

drago nam je čut

Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najboji Torrent
F1-IVO kaže...
 izbubio sam posljednji živac tamo, dobro ne tamo ali gdje moram napisat pass od routera koji sam uvijek imao kaze "invalid password" a dobro znam koji je jer sam ga sam namještao -.-
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najboji Torrent
F1-IVO kaže...
 to sam već našao ali dođem tamo sve nepregledno ništa ne kužim.
OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najboji Torrent
leo_819 kaže...
F1-IVO kaže...
  izbubio sam posljednji živac tamo, dobro ne tamo ali gdje moram napisat pass od routera koji sam uvijek imao kaze "invalid password" a dobro znam koji je jer sam ga sam namještao -.-
  Resetiraj onda ruter na tvorničke postavke.
15 godina
neaktivan
offline
Najboji Torrent

kako najbrze skinut 2.4GB s torrenta?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Najboji Torrent
1337ftwp kaže...

kako najbrze skinut 2.4GB s torrenta?

 kak,pa umjesto da pitas stavi da se downlouda...drugi nacina nema...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najboji Torrent
zokiN kaže...
1337ftwp kaže...

kako najbrze skinut 2.4GB s torrenta?

 kak,pa umjesto da pitas stavi da se downlouda...drugi nacina nema...
 hehe... koje pitanje
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najboji Torrent

jebiga ocu da se sto prije skine!! kad nema skinut SSX Tricky preko RS za ps2 pa jebiga onda, ak neko zna di ima za nac a da je preko RS SSX tricky bilo bi dobro!

15 godina
neaktivan
offline
Najboji Torrent

Ajde da ja pokušam:

1.) instaliraš utorrent

2.) kada uđeš u utorrent dolje imaš crveni, žuti ili zeleni znakić koji označava stanje veze - klikni dvaput na njega, tamo odredi s kakvom se vezom spajaš i listening port (namjestiš ga po stranici portforward), odmah do broja porta imaš gumbić s kojim se može provjeriti ispravnost listening porta

3.) odi u Options>Preferences>Advanced i nađi net.bind.ip, tamo upiši svoju IP adresu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najboji Torrent
doxy kaže...

u preferences si postavi max download na 500 a upload na 3

 

i dozvoli da se skida više od 10 torrenta odjednom

 ovo radi! dosta je ubrzalo. hvala!

 

OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2009 17:59 (djdomi).
15 godina
protjeran
offline
RE: Najboji Torrent
djdomi kaže...
doxy kaže...

u preferences si postavi max download na 500 a upload na 3

 

i dozvoli da se skida više od 10 torrenta odjednom

 ovo radi! dosta je ubrzalo. hvala!

 

 np
AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
14 godina
neaktivan
offline
Najboji Torrent

pa sta nije najbolje max download

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najboji Torrent
rrrrrrrrrr kaže...

pa sta nije najbolje max download

 

Da, samo sto se to zove Download limit - Unlimited (kod qtorrenta).

Proud Member Of :: | RevTT | TL | IPT | Waffles.fm | TVT.ro | THR | YUWABits | ::
15 godina
neaktivan
offline
Najboji Torrent

što znači kad su fajlovi koje skidam crveni ali ipak se skidaju,odnosno i oni koje uplodam su crveni ali se uplodaju??????????????????

uopće to n ekužim

Plač

tateK
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najvise seed!!!

Eo jedan vid preko kojeg nemora bit broj seed prevelik ali ce ici po 300-400 kb/s toliko ja dobivam sa 90 seed a sad imam jedan torrent sa 3698638 seed!!! eo dokaz!!! i evo link za video da ubrzate 

Luka.M.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice