Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

poruka: 16
|
čitano: 9.927
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

Imam problema sa time da dok pričam preko dolby axona ili sl. programa, čak i dok pričam iz igre (l4d 2), drugi čuju sve što i ja čujem(znači zvuk iz igre, zvuk videa koji puštam u browseru...), a normalno, želim da čuju samo zvuk iz mikrofona. Gdje to mogu isključiti? tražim pod volume control, ali bez uspjeha.

Kad sam rekao zvučnici, mislio sam na zvučnike od headseta (speedlink medusa nx stereo) xD

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 1:29 (denix).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

bump {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

I moj frend ima ovaj problem zna ko?

http://thebeattime.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

men je windows na hrvatskom...ovako ide kod mene : otvoriš uređaj za reproduciranje(desnui klin na ikonu od zvučnika na task baru i onda 2.),nađeš mikrofon pa desni klik i propertis. onda slušanje ( gore 2. prozor) i makneš kvačicu sa "osluškuj ovaj uređaj" ( škužit ćete)

''Znam da ništa ne znam.''
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikro
ilija2010lukic kaže...

men je windows na hrvatskom...ovako ide kod mene : otvoriš uređaj za reproduciranje(desnui klin na ikonu od zvučnika na task baru i onda 2.),nađeš mikrofon pa desni klik i propertis. onda slušanje ( gore 2. prozor) i makneš kvačicu sa "osluškuj ovaj uređaj" ( škužit ćete)

heh, nisam skužio :D

imam win xp pro. dok kliknem desnim klikom na zvučnik, drugo mi je adjust audio properties. Odem na to i dalje neznam. Sve sam pretražio, ali nisam našao tu opciju

možeš govoriti gdje što trebam kliknuti i na hrvatskom, nije problem za prijevod

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 20:20 (denix).
13 godina
neaktivan
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

Idi na control panel - sound and audio devices i onda prati slike.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

heh, pokušao sam to što ste rekli i bez uspjeha. Maknuo sam mikrofon odande i opet je isto, maknuo sam mikrofon od svuda i opet je isto.

Znači, ja npr. preko dolby axona (program za VoIP) pričam sa drugima i ako pustim neki video u browseru, oni ga čuju, ako pustim video na kompu u media player classicu, oni ga čuju, ako igram igru, oni sve čuju. Ovo stvarno iritira, a nemam ideje kako to isključiti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

si probao smanjiti malo mikrofon u l4d-u samome. u audio setingsu

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2010 0:46 (zovitemebuha).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikro
zovitemebuha kaže...

si probao smanjiti malo mikrofon u l4d-u samome. u audio setingsu

nisam, jer nebi imalo efekta. Ne pričam unutar igre preko nje same (a ono, stisneš c pa pričaš, ili složiš automatski), nego preko dolby axona. Prije dok sam pričao unutar igre, onda je bilo sve ok. Doduše, nisam probao video ili pjesmu pustiti, ali zvukovi se nisu prenosili koji bi trebali biti samo kod mene na zvučnicima slušalica.

16 godina
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

riješeno

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2010 23:30 (denix).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikro
denix kaže...

riješeno

Imam identičan problem sa Logitech Digital Precision-om... Možeš li napisati način na koji si riješio taj problem? :)

...life is only an iLLusion!
16 godina
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

otvoriš volume control (2 put klik na zvučnik dolje kod sata), pa onda odeš na options, pa properties, odabereš recording i tu dolje odabereš microphone i klikneš ok. Otvoriti će ti se u volume controlu samo klizač za mikrofon i dolje imaš za označiti select, pa to i učini. Onda opet možeš otiči na properties i označiti playback i to bi trebalo biti to. Ak' ti slučajno neće raditi, javi se, pa ćemo probati drugačije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

Okay, hvala. ;)

...life is only an iLLusion!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

Ja imam problem takav kada pričam preko Skypa ljudi čuju moje pozadinske zvukove sada je nevažno radilo se o glazbi,videu itd samo čuju to e daj kako da to riješim jel tko zna!!Molim upustva!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

Imam neke geniusove zvucnike.Kako da nariktam da kad ukopčam slušalice da se iz slušalica čuje zvuk a kada ih iskopčam da se iz zvučnika čuje zvuk?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mixa mi se zvuk iz zvučnika sa zvukom iz mikrofona

imam ovakav problem da mi mikrofon snima zvukove racunala a ne mene, znaci da sam na skypu, ts-u ili u audio devices na windowsima uvijek ce snimat zvukove racunala(neke pjesme, igrice i sl.) a ne mene. jel zna tko kako da to rijesim, imam win7 probao sam sve i sa ove teme i sa jos par tema ali nece uvijek isto

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice