IP adresa, ban i sl.

poruka: 8
|
čitano: 1.568
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
IP adresa, ban i sl.

dakle rijec je o dinamickoj ip adresi koju mogu da promjenim svakim resetom routera, s obzirom da su me banovali na jednom serveru, rijec je o igri wolfenstein enemy territory, HBC server, problem je u tome i kad promjenim IP adresu, oni me opet iznova banuju, naravno da promjenim nickname i promjenim GUID, ali mi nije jasno kako znaju da sam to ja i pored nove IP adrese, instalirao sam nanovo igru svasta probao i opet ista stvar, zna li netko u cemu bi mogao bit problem, i kako uopce znaju da sam ja u pitanju,s obzirom da je igra skoro mrtva i mislim da sam jedan od rijetki ako ne cak i jedini iz Bosne igrac, da li je moguce da me po tom poznaju i banuju,a vecina ip adresa mi pocinje 177.xxxxx sad trenutna koja sam upravo promijenio pocinje sa 5.xxxxx sto mi je malo cudno, jer nisam imao nikad ni slicnu, kako god ne razumijem se bas i rijec je o telemach kablovskom internetu...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IP adresa, ban i sl.

sve ti piše u Kur'anu: "On zna i što krijete i što pokazujete, i On zna ono što radite." (El-Enam, 1-3) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: IP adresa, ban i sl.
Ajar kaže...

sve ti piše u Kur'anu: "On zna i što krijete i što pokazujete, i On zna ono što radite." (El-Enam, 1-3) 

 poserem ti se na kuran !

15 godina
odjavljen
offline
Re: IP adresa, ban i sl.
Vrlo jednostavno, hardverski GUID.

Pa ti varaj. Neka. Treba te dozivotno bannirati sa svega online.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
neaktivan
offline
Re: IP adresa, ban i sl.
Sum_of_all_fears kaže...
Vrlo jednostavno, hardverski GUID.

Pa ti varaj. Neka. Treba te dozivotno bannirati sa svega online.

 nemoj govorit nesto u sta nisi siguran, kakvo crno varanje..

nego da li postoji mogucnost da im se ne dozvoli pristup tom hardverskom guid-u?

15 godina
odjavljen
offline
Re: IP adresa, ban i sl.
Ako ti zalijepi ban po hw GUIDu, onda ti nema pomoci.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
neaktivan
offline
Re: IP adresa, ban i sl.
Sum_of_all_fears kaže...
Ako ti zalijepi ban po hw GUIDu, onda ti nema pomoci.

dali bi pomogla instalacija novog windowsa? ili da mjenjam hardverske komponente, i da li je moguce da mi vide MAC adresu?

11 godina
offline
Re: IP adresa, ban i sl.
grint800 kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
Ako ti zalijepi ban po hw GUIDu, onda ti nema pomoci.

dali bi pomogla instalacija novog windowsa? ili da mjenjam hardverske komponente, i da li je moguce da mi vide MAC adresu?

 Nema pomoci.

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice