Google chrome

poruka: 1.206
|
čitano: 371.853
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Google Chrome

Podigao sam sistem (xp) i sad sta god skidam pise mi uncorfimed download, i ne skida mi se tamo u downloads folder?

I drugo pitanje da mi date link odakle mogu skinuti msn, znaci ne onaj 2011 vec onaj prije njega 2009

http://singlenesia.com/eris/w
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2013 11:49 (pirat01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Google chrome

Što se WLM-a tiče na ovom linku sa strane možeš preuzeti i starije verzije.

 

http://www.filehippo.com/download_msn_messenger/

 

When I'm good, I'm very good. But when I'm bad, I'm even better. ;)
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome

koja je zadnja stabilna verzija google chormea?

Vrbaa'''
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
Almin94 kaže...

koja je zadnja stabilna verzija google chormea?

Google chrome 12.0.742.122

13 godina
offline
Re: Google chrome
pirat01 kaže...

Podigao sam sistem (xp) i sad sta god skidam pise mi uncorfimed download, i ne skida mi se tamo u downloads folder?

I drugo pitanje da mi date link odakle mogu skinuti msn, znaci ne onaj 2011 vec onaj prije njega 2009

Ako hoces d ti sprema u Downloads,otiđi u Opcije -> Napredno -> Lokacija za preuzimanje (to odaberi kako hoćes) to je to...

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Google chrome

jel mi moze neko reci kak osrediti ovaj virus kad god nes napsiem u gooogle chrome nemrem stisnut enetr i nakon nekog vremena ( neprestanog pritiskanja entera) mi pise resulturl nesto.... jel to virus???

skido sam neke windows 7 teme pa sam mozda od njih pobro ... cio sam na netu i kazu da je ovo opasan malicus virus....

HELP!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
mojsije1234 kaže...

skido sam neke windows 7 teme pa sam mozda od njih pobro ... cio sam na netu i kazu da je ovo opasan malicus virus....

HELP!

Skini ovaj program free verziju, instaliraj uradi update pa sa quick scan provjeri imali virusa.

12 godina
neaktivan
offline
Chrome zauzima 512mb??

Da li je moguće da Chrome zauzima toliko prostora na računalu? Pokrenem Revo Uninstaller i vidim Size 512mb? Kraj njega i utorrent sa 592mb? Why???

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome zauzima 512mb??
Collard kaže...

Da li je moguće da Chrome zauzima toliko prostora na računalu? Pokrenem Revo Uninstaller i vidim Size 512mb? 

Moguce je.

- Kod mene zauzima 243.74mb

13 godina
offline
Google chrome

Ni ja nekužim,zašto tako puno zauzima.Možda on zbraja datoteku na računalu u kojoj je pohranjenj Google Chrome - pa kako se tamo nakupljaju kolačići,možda to sve ubraja.Recimo kao primjer Opera 11.50 mi zauzima 17,5 MB

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome
rješenje je u čišćenju prethodnih verzija chrome. meni je isti u program files, kome nije nek ide u svoju lokaciju i baci u smeće folder s manjim brojevima, ostaviti samo verziju s najvećim brojem. čak se i ona može smanjiti za 77 MB ali nema potrebe.
HDZ = SDP
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome zauzima 512mb??

Deinstaliram i ponovno reinstaliram chrome (zadnju verziju) i sad kad idem pogledat zauzima 156mb. Inače, mislim da je veliki bug to što se ne može odabrati lokacija za instalaciju chrome-a, po defaultu je to Program Files, Application Data itd. i onda se tamo skuplja sva hrpa smeća...ali ipak mi brže radi od firefoxa i ima bolji dizajn pa ga neću napustiti...

14 godina
protjeran
offline
Re: Chrome zauzima 512mb??
Collard kaže...

Deinstaliram i ponovno reinstaliram chrome (zadnju verziju) i sad kad idem pogledat zauzima 156mb. Inače, mislim da je veliki bug to što se ne može odabrati lokacija za instalaciju chrome-a, po defaultu je to Program Files, Application Data itd. i onda se tamo skuplja sva hrpa smeća...ali ipak mi brže radi od firefoxa i ima bolji dizajn pa ga neću napustiti...

ni ja nisam mogao odabrat lokaciju za chrome. tri puta instalirao/deinstalirao i sva tri puta otišao u program files.

na koje smeće misliš? meni ništa ne skuplja. možda si mislio na prethodne verzije? njih lako očistiš samo baciš u smeće folder s manjim brojem i chrome je uvijek na 160 MB.

HDZ = SDP
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome

13ta verzija update-ana

:)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google chrome

meni nije jasno čemu chrome vrti toliko procesa , imam par osnovnih plugina (picassa,shecocolic,addblock screencapture, normalne sitne stvari) a uzima 300MB RAMa? Nije da mi sporo radi, sve normalno, al me kopka kako reducirat ovaj napad na RAM?

Work like you don't need money, love like you've never been hurt, dance like no one's watching And SEED like there is NO BANDWITH LIMIT
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
To sam ja jucer primjetio, imam otvoren samo facebook, a u task manageru 3 procesa wtf...
16 godina
neaktivan
offline
Google chrome

ma ovaj Chrome je šupalj kao švicarski sir..za 2 sata surfinga s Avira guard..i eto..

hitman pro hitman pro
Work like you don't need money, love like you've never been hurt, dance like no one's watching And SEED LIKE THERE IS NO BANDWIDTH LIMIT
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome

-_-

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 10:08 (alexspalato).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
micho0305 kaže...

ma ovaj Chrome je šupalj kao švicarski sir..za 2 sata surfinga s Avira guard..i eto..

To bi ti se desilo s bilo kojim browserom, malo pripazi šta posjećuješ!

F.C LIVERPOOL
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
micho0305 kaže...

ma ovaj Chrome je šupalj kao švicarski sir..za 2 sata surfinga s Avira guard..i eto..

A da to nisu slučajno cookies

http://av-gurus.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Ovak, nije takva tema, ali može mi netko objasnit kako vratit favorite da ih vidim na svakoj, a ne samo na New tab stranici. I zašto se ime na prečici preglednika mjenja na naziv koji sam zadnji ukucao u google ?

Proleteri svih zemalja, ujedinite se !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google chrome

Dali netko zna kako u Chromeu omogućiti da me pita za spremanje usera/passworda za stranice gdje sam prvi put?

 

u postavkama je sve ok ali nikada me to ne pita... čudno

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome
Ziga kaže...

Dali netko zna kako u Chromeu omogućiti da me pita za spremanje usera/passworda za stranice gdje sam prvi put?

 

u postavkama je sve ok ali nikada me to ne pita... čudno

mene pita pojavi se onaj plavi toolbar ispod bookmarka

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
Ziga kaže...

Dali netko zna kako u Chromeu omogućiti da me pita za spremanje usera/passworda za stranice gdje sam prvi put?

 

u postavkama je sve ok ali nikada me to ne pita... čudno

Nisam siguran hoce li ti ovo pomoc, procitaj

 

http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?answer=95606

16 godina
offline
Re: Google chrome
Lynnfield kaže...
Ziga kaže...

Dali netko zna kako u Chromeu omogućiti da me pita za spremanje usera/passworda za stranice gdje sam prvi put?

 

u postavkama je sve ok ali nikada me to ne pita... čudno

Nisam siguran hoce li ti ovo pomoc, procitaj

 

http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?answer=95606

uključeno je, pita me za par stranica, ali npr BOL forum ama baš nikad

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Mozda da probas reinstall ? Ali onda je moguce da izgubis password-ove koji su ostali zapamceni.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2011 16:02 (Lynnfield).
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Ukljucis Sync pa se nece izbrisat passwordi.

Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome
Ziga kaže...
Lynnfield kaže...
Ziga kaže...

Dali netko zna kako u Chromeu omogućiti da me pita za spremanje usera/passworda za stranice gdje sam prvi put?

 

u postavkama je sve ok ali nikada me to ne pita... čudno

Nisam siguran hoce li ti ovo pomoc, procitaj

 

http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?answer=95606

uključeno je, pita me za par stranica, ali npr BOL forum ama baš nikad

mene je pitao na BOL-u odma 
da nisi slucajno stisnuo da te ne pita vise na ovoj stranici ?

neznam sta bi drugo bilo 

13 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Ovako, moze par pitanja vezana za chrome..

1) Zasto imam samo ponudjeno da prebacim passwords and bookmarks iz IE ili FF, a nema Opere?

    Postoji li neki nacin na koji bih mogao, jer mi se neda jednu po jednu, a nekih se bas i nesjecam..

2) Vidim da niti na je jednom dijelu nije transparentan, kao ostali browseri, a u temama koje sam gledao nema niti jedne takve..

    Fail..vidim defaultna tema je, ali ostale ne..ok..nasao sam tutorial..

3)   Postoji li neka ekstenzija da sa dugim klikom na link, otvara u novom tabu, to mi uzasno fali s Opere..

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2011 14:02 (brane47).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome

nemogu otvoriti nijednu aplikaciju na faceboocku sa verzijom 15.0.874.102

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice