M2 SSD win ne prepoznaje

poruka: 3
|
čitano: 876
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
M2 SSD win ne prepoznaje

pozdrav

Kupio sam ssd m2 i instalirao na maticnu ali nema ga uopce u my computer..E sad dali on mora sam radit jer imam jedan obicni ssd 120gb za windowse i jedan hdd 1tb za igre ili mogu sva 3 zajedno ,ako mogu kako?

Bio sam u biosu i probavao sve i svasta ako ga ukljucim onda ovaj hdd od 1tb neradi a ovog m2 i dalje nema na vidiku ili moram uklonit stari hdd i ssd i windowse i sve igre na m2ssd instalirat.

hvala unaprijed 

dk
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: M2 SSD win ne prepoznaje
dado1983 kaže...

pozdrav

Kupio sam ssd m2 i instalirao na maticnu ali nema ga uopce u my computer..E sad dali on mora sam radit jer imam jedan obicni ssd 120gb za windowse i jedan hdd 1tb za igre ili mogu sva 3 zajedno ,ako mogu kako?

Bio sam u biosu i probavao sve i svasta ako ga ukljucim onda ovaj hdd od 1tb neradi a ovog m2 i dalje nema na vidiku ili moram uklonit stari hdd i ssd i windowse i sve igre na m2ssd instalirat.

hvala unaprijed 

 kako misliš nema ga u my computer? želiš reći ne možeš ništa staviti na njega u exploreru? ako je tako moraš ga formatirati, stvoriti particiju tek onda možeš na njega nešto staviti...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
8 godina
neaktivan
offline
Re: M2 SSD win ne prepoznaje
Louis Pluto kaže...
dado1983 kaže...

pozdrav

Kupio sam ssd m2 i instalirao na maticnu ali nema ga uopce u my computer..E sad dali on mora sam radit jer imam jedan obicni ssd 120gb za windowse i jedan hdd 1tb za igre ili mogu sva 3 zajedno ,ako mogu kako?

Bio sam u biosu i probavao sve i svasta ako ga ukljucim onda ovaj hdd od 1tb neradi a ovog m2 i dalje nema na vidiku ili moram uklonit stari hdd i ssd i windowse i sve igre na m2ssd instalirat.

hvala unaprijed 

 kako misliš nema ga u my computer? želiš reći ne možeš ništa staviti na njega u exploreru? ako je tako moraš ga formatirati, stvoriti particiju tek onda možeš na njega nešto staviti...

 Vidis samo mi je netko trebao da mi kaze 

DALIBORE FORMATIRAJ GA!!!!

Hvala ti puno eno sva 3 stoje sad XD,jebi ga kad sam mutav XD kam sam a u HR sam imao prijatelja kad je nekakav problem de dodi do mene e sad je druga prica XD

Hvala jos jednom

dk
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 21:06 (dado1983).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice