Lenovo Z580 problem

poruka: 6
|
čitano: 813
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Laptop mali framerate

Pozdrav! Lenovo Z580, i7 3632q, gt635m, 8gb ram na win10.

Htio sam upaliti CS:Go, medutim ne mogu na najnizim postavkama dobiti 60 frameova...

Driveri su zadnji updateani, laptop je topalo ali ne i vrel(sjedi na hladnjaku za laptope).. Grafa je zakucana na 100% a proc je na 15%.

Nekako sumnjam da je grafa bas toliko slaba da ne moze 60fps na low postavkama postici... Moze kakav savijet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop mali framerate
Strm kaže...

Pozdrav! Lenovo Z580, i7 3632q, gt635m, 8gb ram na win10.

Htio sam upaliti CS:Go, medutim ne mogu na najnizim postavkama dobiti 60 frameova...

Driveri su zadnji updateani, laptop je topalo ali ne i vrel(sjedi na hladnjaku za laptope).. Grafa je zakucana na 100% a proc je na 15%.

Nekako sumnjam da je grafa bas toliko slaba da ne moze 60fps na low postavkama postici... Moze kakav savijet?

 postoje 2 verzije gt635m...jedna ima gddr3 ram a druga gddr5

Ako imaš gddr3 verziju onda je to normalno

13 godina
online
Re: Laptop mali framerate
Motorino kaže...
Strm kaže...

Pozdrav! Lenovo Z580, i7 3632q, gt635m, 8gb ram na win10.

Htio sam upaliti CS:Go, medutim ne mogu na najnizim postavkama dobiti 60 frameova...

Driveri su zadnji updateani, laptop je topalo ali ne i vrel(sjedi na hladnjaku za laptope).. Grafa je zakucana na 100% a proc je na 15%.

Nekako sumnjam da je grafa bas toliko slaba da ne moze 60fps na low postavkama postici... Moze kakav savijet?

 postoje 2 verzije gt635m...jedna ima gddr3 ram a druga gddr5

Ako imaš gddr3 verziju onda je to normalno

 ddr3 je... daj me nemoj hebat da je toliko slaba?!

jel bi bilo sta bolje na intelovoj probati igrati? Mislim stvarno mi nema smisla, procesor stvarno ima snage a da je grafa tak slaba? lud sam...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop mali framerate
Strm kaže...

 ddr3 je... daj me nemoj hebat da je toliko slaba?!

jel bi bilo sta bolje na intelovoj probati igrati? Mislim stvarno mi nema smisla, procesor stvarno ima snage a da je grafa tak slaba? lud sam...

 Ne, sve je bolje od intelove.

Ne znam koliko bi ti pomoglo smanjiti rezoluciju...

13 godina
online
Lenovo Z580 problem

Ja ne vjerujem, ovakav laptop ne moze pokrenuti cs go na normalnome framerateu,...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Lenovo Z580 problem

Update, u igri mi je gpu clk na 250mhz, kada je alt+tab da izadem na desktop skoci na 650 kak bi trebalo biti, a kada se vratim u igru opet spusti

Sto bi moglo biti?

Kad ugasim igru na nuli je gpu clk

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 13:06 (Strm).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice