Stream aplikacija u google playstore

poruka: 8
|
čitano: 8.060
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Stream aplikacija u google playstore

Pozdrav svima, programirao sam stream aplikaciju za android , probo sam je uploadirati u google play i nakon nekoliko sati dobio sam poruku da mi je aplikacija suspendovana, ali zasto drugima ne suspendira, ima puno slicnih aplikacija kao i moja, dali je to moj problem , ili ja neznam kako izbjeci google play prava, i dali se mogu nekako izbjeci, moze li mi neko objasnit, hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Stream aplikacija u google playstore

Pa zasto je suspendirana? Sigurno je naveden razlog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Stream aplikacija u google playstore
Samo su mi napisali, copyright infrigment, ali zasto druge aplikacije isto kao moja nisu suspendirane
10 godina
neaktivan
offline
Stream aplikacija u google playstore

Ocigledno da nisu iste ko tvoja posto krsis neka autorska prava, ili mozda imaju ugovor sa 3. stranom oko prava koristenja njihovog sadrzaja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Stream aplikacija u google playstore
Nemaju ugovor to znam 100%, sve iz interneta koriste, jer nekad im ne rade kanali, dali nekako izbjegnu, ili dali se moze izbjec ovo
10 godina
neaktivan
offline
Stream aplikacija u google playstore

Ovo je sada nabadanje u prazno posto nisi rekao o kojim se podacima radi. Moguce da je potrebno staviti izvor podataka, a sta se tice zaobilazenja prava to bas i nije pametno. Mogu te tuziti ali vise je vjerojatno da ce ti aplikacija biti uklonjena sa storea nakon tipa 3mj.

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Stream aplikacija u google playstore
Pa i ja se čudim kako ovim drugima više od godinu dana ne maknu aplikaciju, a koriste iste linkove kao i ja , dali se vi razumijete u ovo?stvarno mi nije jasno
8 godina
neaktivan
offline
Stream aplikacija u google playstore

*

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 16:40 (wcpapir).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice