Prodajem PC radi odlaska na sezonu, nedavno složen. Sve komponente su pod garancijom i imaju svoju ambalažu.
Cijena za forum je 1500e sa monitorom
Po potrebi šaljem benchmarkove, foto, video, nudes i dajem ples u krilu. Iskreno ne prodaje mi se, ali mi je žao da skuplja prašinu 6 mjeseci.
