[Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB zaključana tema

poruka: 15
|
čitano: 1.410
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB

Grafička kartica SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB GDDR5.

Kartica kupljena 2018. Garancija istekla. Razlog prodaje: nadogradio sam na GeForce RTX 3060 12GB.

Fizički kartica u top stanju. Odlična za 1080p @ 60 FPS gaming na high postavkama. Termalna pasta zamijenjena u prosincu 2020. sa Cryorig CP7 termalnom solucijom. Na full loadu kartica ne prelazi 75°C. U radu relativno tiha. Heatsink i ventilatori ispuhani od prašine. Kartica je primarno bila korištena za gaming (Red Dead Redemption 2, Call of Duty: Modern Warfare), te za video enkodiranje uz pomoć Adobe Premiere Pro programa.

Kartica nije bila aktivno korištena za crypto mining. Iz znatiželje sam ju nekoliko dana u roku od pola godine isprobao za rudarenje Ethereuma. Mining hashrate na driverima 21.6.1 je oko 26-30 MH/s, no vjerojatno ovisi o driverima i algoritmu. Kartica ima Samsungove memorijske module, originalan BIOS, i nikada nije bila modificirana.

Kartica podržava AMD FreeSync monitore, te AMD FidelityFX Super Resolution tehnologiju.

Kartica dolazi uz originalno pakiranje, CD-om s driverima, korisničkim priručnikom, te zaštitnom gumom za PCI-E i DVI konektore.

Mogućnost slanja poštom.

 

Cijena: 2.500 kn


Za sva pitanja oko cijene i dostave molim slati PM u inbox.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 10:36 (franjoslav).
2 godine
offline
[Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB

dragi bože.

Ja sam svoju prodao za 2t kn na njušci prije 4 mjeseca u roku odmah s godinom i pol garancije.

bez uvrede, platio sam ju novu 1670kn i bilo me je stid prodati skuplje.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB
Ako ste zainteresirani za karticu i želite diskutirati o cijeni, molim da mi pošaljete PM. Hvala.
2 godine
offline
Re: [Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB
franjoslav kaže...
Ako ste zainteresirani za karticu i želite diskutirati o cijeni, molim da mi pošaljete PM. Hvala.

 ako ne želiš diskusije, imaš gore kvačicu i zaključaj temu.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
5 godina
offline
[Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB

Skroz fer cijena, 2500kn za 1080p karticu. Nadam se da ćeš od tih viška nerealnih 1500kn kupit sa nekim glupim interspar kuponom neki delonghi aparat za kavu, al entry level onaj loši šta radi juhu, i da ćeš se poveselit da je dobar i onda ćeš cili život pit očaj od kave jer će se ženi svidit.

 

Odlična je to kartica doduše, prije cca 3 godine san ju kupia za 800kn sa njuškala i koristia godinu dana, dok nisam iša na bolju jer je ta preslaba i za 1080p na 144hz.

 

Sretno s prodajom bog te blagosovijo.

Divide et impera!
5 godina
offline
Re: [Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB
Auu al ga pretjera s cijenom.
[Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB

Dakle, ne samo što je korištena 3 godine, već je bila OTVARANA. Pa samim tim prčkanjem po kartici si izgubio preko 50% vrijednosti. I to si sam priznao. Što si joj tek radio a da prešućuješ?

Moraš dobru budalu naći koja će ti platiti preko 1.000 kn za to, a i 1.000 je previše....

The planet broke before the Guard did!
6 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB

Ako ima 3 godine bolje  da je otvarana,  pociscena,zamjenjana pasta i jos ak su padovi  zamjenjenionda je ko nova. Ak nije otvarana onda je  kupac uskoro ce morat otvarat i napravit to... Tak da  ak  je  otvarana joj vrijednost raste a ne pada ako je stara  3 godine.  Razumijemda je sumnjivo kad netko otvorinovu grafu, ali stare se trebaju odrzavat...

15 godina
offline
Re: [Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB
Ako se prodaje za 1000kn kupim je ja.
Isplati je nicehash za manje od 3 mjeseca ako ništa drugo...
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB

Prošle godine je nova u Protisu bila 1600 kn....

 

Vrijedi 1000 kn

15 godina
offline
Re: [Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB
A realno vrijedi 1500kn sad, samo je pitanje koliko su forumasu čeka.
Vrijedilo bi oko 2000kn da ima garanciju.

2500kn bez garancije, je malo preambiciozno ipak...
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Re: [Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB
dadaas kaže...

Ako ima 3 godine bolje  da je otvarana,  pociscena,zamjenjana pasta i jos ak su padovi  zamjenjenionda je ko nova. Ak nije otvarana onda je  kupac uskoro ce morat otvarat i napravit to... Tak da  ak  je  otvarana joj vrijednost raste a ne pada ako je stara  3 godine.  Razumijemda je sumnjivo kad netko otvorinovu grafu, ali stare se trebaju odrzavat...

Ne slažem se. Za počistiti grafu ne treba cijelu rastaviti već samo komprimiranim zrakom proći po njoj. Zabiješ vrh kompresora iza ventilatora i izbiješ prašinu vani. Sve to isto možeš napraviti tako što skineš shroud, a ne sve rastaviš.

Pastu ne treba mijenjati nakon 3 godine. Pa ne znam kakva šrot pasta može biti u njoj da ne valja nakon samo 3 godine. Moja trenutna GTX 770 je prvi put otvorena nakon skoro 10 godina aktivnog rada i pasta je bila relativno vlažna te su temperature iste nakon zamjene paste.

 

Padovi se NE MORAJU mijenjati, osim ako ih se ne potrga kod rastavljanja uređaja. Možda nakon 10 godina, no nakon 3 definitivno ne.

 

Ne znam ja što je on radio kad ju je otvarao, da li je nešto potrgao, slučajno zagrebao neki kontakt ili žicu...
Radije bi ju ja sam otvorio i čistio (ili nekom platio/dao da to napravi). Štoviše, uvijek to radim nakon što nekome kupim rabljeni laptop.

The planet broke before the Guard did!
15 godina
offline
Re: [Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB
Igor1000 kaže...

Prošle godine je nova u Protisu bila 1600 kn....

 

Vrijedi 1000 kn

 Ajd prestanite pisat gluposti, vrijedi kolko je netko spreman platit to moze bit 100kn moze bit 10k. Nikog nije briga za vasa pametovanja, vi ak mozete kupite za 1000kn.

2 godine
offline
Re: [Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB
Igor1000 kaže...

Prošle godine je nova u Protisu bila 1600 kn....

 

Vrijedi 1000 kn

 Da, u normalnoj situaciji.

Sad je vrijeme minera, ta kartica je solidna za rudarenje, i zato su tako visoke cijene.

Pročitao si za koju cijenu sam prodao moju s godinu i pol garancije, i još mi je bilo neugodno jer sam čovjeku predao račun s garancijom, kupljena nova u Linksu za nešto preko 1600kn.

Taman sam ulovio zadnji komad po toj cijeni jer je osim moga Asusa bila još jedna powercolor za nešto manje novaca.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
15 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GB

Ekipa nemojte se previše uzrujavati, to vam nije dobro za zdravlje.

 

Kartica je prodana sretnom kupcu.

 

Lockam temu.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice