[Prodaja] RTX 2060 6 gb zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 2.229
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] RTX 2060 6 gb

Prodajem Gigabyte verziju RTX 2060 6gb sa 2 ventilatora.

 

Sve radi kako treba, preuzimanje u Zagrebu a ako bi se islo na slanje postom onda preko Paypala ili uplata na racun ili slično po dogovoru.

Nema garanciju

 

Cijena 2300kn

REZERVIRANO nixyz 

AJ
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 20:26 (jureško).
5 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] RTX 2060 6 gb

Ispravak

 

Ima kutiju, našao u podrumu!

AJ
5 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] RTX 2060 6 gb

Stavljam slike da ne odgovaram svakome posebno.

Vidim neki traže dokaz da grafa radi kako treba pa i to stavljam. Nadam se sa je sad okej.

Čisto za slučaj da kolega odustane

Isprike na spamu!

AJ
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 0:36 (jureško).
5 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] RTX 2060 6 gb

Čekao sam kolegu nixyz 3 dana, NAKON što je potvrdio da ju uzima 100%,i NAKON odgađanja radi ovog onog šalje mi danas poruku da dali je cijena fiksna jer je na Njuškalu vidio da idu jeftnije i "da više voli pregovarat u 4 oka nego preko poruka" - valjda kad kupujes odmah pitas za cijenu inače ljudi misle da si se automatski slozio pogotovo ako kazes da uzimas 100% & "da na licu mjesta pita za cijenu" WTF stari - imaš cijenu odmah napisanu na oglasu... Mislim što reći...

Molim sve vas da IZBJEGAVATE tog lika. Ako treba stavit ću sve slike razmjenjenih poruka. 

Sad sam bezveze odbio pas vas koji ste bili zainteresirani odmah doci po to jer se on prvi javio.

 

Eto toliko o tome- LP

AJ
6 godina
offline
[Prodaja] RTX 2060 6 gb

Sry što ti komentiram, ali kakve jeb rezervacije? Tko prvi dođe sa lovom, njegovo. Amen!

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 2060 6 gb
Fkt, i ja sam se tako opekao, još me lik molio da ga sačekam i na kraju ispušio 100e. Nikad više, ko prvi s kešom, njegovo.
3 godine
offline
Re: [Prodaja] RTX 2060 6 gb
jureško kaže...

Čekao sam kolegu nixyz 3 dana, NAKON što je potvrdio da ju uzima 100%,i NAKON odgađanja radi ovog onog šalje mi danas poruku da dali je cijena fiksna jer je na Njuškalu vidio da idu jeftnije i "da više voli pregovarat u 4 oka nego preko poruka" - valjda kad kupujes odmah pitas za cijenu inače ljudi misle da si se automatski slozio pogotovo ako kazes da uzimas 100% & "da na licu mjesta pita za cijenu" WTF stari - imaš cijenu odmah napisanu na oglasu... Mislim što reći...

Molim sve vas da IZBJEGAVATE tog lika. Ako treba stavit ću sve slike razmjenjenih poruka. 

Sad sam bezveze odbio pas vas koji ste bili zainteresirani odmah doci po to jer se on prvi javio.

 

Eto toliko o tome- LP

 Lik je nedavno regovan, i ima samo par poruka oko kupi/prodaj, izbjegavati takve ovdje i na njuskalu i sl portalima.

15 godina
offline
[Prodaja] RTX 2060 6 gb

Javi se drugoj osobi po redu koji ti se javila i dogovori prodaju.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice