[Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X zaključana tema

poruka: 22
|
čitano: 2.643
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
[Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

Prodajem navedenu graficku karticu. Uz nju prilazem racun te svu ambalazu koja je dosla uz nju.

Garancija je istekla, medutim graficka je u tip top stanju. 
Moguc test grafe u Zagrebu da se provjeri ispravnost.

Cijena je 2100 kn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 22:31 (xLockdown).
13 godina
offline
[Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

2500kn za 1080 bez garancije tjedan dana prije releasa nove generacije GPUa

Good Fucking Luck

5 godina
offline
[Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

ma maknite se rušitelji cijene, pustite čovjeka da prodaje 

6 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X
alscaul kaže...

2500kn za 1080 bez garancije tjedan dana prije releasa nove generacije GPUa

Good Fucking Luck

 Sto pise pored cijene? :)

14 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X
Nudim 1000kn. Pošto moja rx480 možda se proda za 500 a dvije rx480 su bile u rangu 1080ti.
10 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X
Dragone kaže...
Nudim 1000kn. Pošto moja rx480 možda se proda za 500 a dvije rx480 su bile u rangu 1080ti.

 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
10 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

Nemam pojma koja cijena bi trebala biti, ali kak to moze vrijedit 2500kn kad je 5600XT prakticki jednaka grafa za gejmanje i jos u dobroj (Pulse) izvedbi kosta manje? Treba biti realan, cudi me da nema vise TD oglas, mozda je ekipa na godisnjem..

14 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X
nicky.sl kaže...
Dragone kaže...
Nudim 1000kn. Pošto moja rx480 možda se proda za 500 a dvije rx480 su bile u rangu 1080ti.

 

 Hehehehe, možda sam pretjerao oprostite, mogu ja i manje ponuditi.

4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

na njuskalu je jedna 1080ti kvalitetne izvedbe sa garancijom za 2700kn, kartica koja je ipak 35% jaca

 

vrlo uskoro dolazi nova serija kartica od nvidije i rtx3060 koje ce za oko 3000kn u trgovini nuditi perfomanse 1080ti

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 22:30 (ivan_iv).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

Cak i je to fejl onome tko trazi grafu za gaming, odnosno kome ne treba za kalkulacije, AI n shit. Za malo vise para vani ide 5700 XT bez problema u izvedbi kojoj oces pa cak i Red Devil, npr. za 2860kn: https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-PowerColor-Radeon-RX-5700-XT-Red-Devil--GDDR6--HDMI--3x-DP--AXRX-57_1326178.html Naravno s obzirom da je to Nvidija i da ima itekakvu upotrebu u softverske svrhe cijena je legitimna, ali za gaming ne.

 

 

8 godina
offline
[Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

Neshvatljivi ste mi vi pacijenti koji spamate ljudima po oglasima. Ne želite kupiti što se prodaje, ali iz nekog razloga se ponašate kao da vas je netko pitao za mišljenje. Ima tema za procjene. Vrlo neaktivni ste ondje. Odite tamo i raspravljajte u temi gdje vas ljudi ZAISTA PITAJU ZA MIŠLJENJE koliko njihova komponenta vrijedi.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X
DuxCro kaže...

Neshvatljivi ste mi vi pacijenti koji spamate ljudima po oglasima. Ne želite kupiti što se prodaje, ali iz nekog razloga se ponašate kao da vas je netko pitao za mišljenje. Ima tema za procjene. Vrlo neaktivni ste ondje. Odite tamo i raspravljajte u temi gdje vas ljudi ZAISTA PITAJU ZA MIŠLJENJE koliko njihova komponenta vrijedi.

Neshvatljiv si ti koji se pravis forumskim policajcem.. Je li stavio slobodno komentiranje? Je, onda? Je li komentar vezan uz oglas, je.. Inace ne spamam, ali sam bas htio komentirati jer ima ljudi koji nemaju pojma koliko je dobra 5600XT koja je nedavno malo pojeftinila u HR. Tesko je procjenit, nebi se htjel mjesat, ali logika kaze da cijena polovne grafe ne moze biti ista kao cijena nove grafe s istim gaming perf.. Eto covjek je promjenio cijenu, ja sam maknuo TD, malo smo razmjenili misljenja, zaspamali covjeka i to je to.

8 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X
The_Fichek kaže...

Neshvatljiv si ti koji se pravis forumskim policajcem.. Je li stavio slobodno komentiranje? Je, onda? Je li komentar vezan uz oglas, je.. Inace ne spamam, ali sam bas htio komentirati jer ima ljudi koji nemaju pojma koliko je dobra 5600XT koja je nedavno malo pojeftinila u HR. Tesko je procjenit, nebi se htjel mjesat, ali logika kaze da cijena polovne grafe ne moze biti ista kao cijena nove grafe s istim gaming perf.. Eto covjek je promjenio cijenu, ja sam maknuo TD, malo smo razmjenili misljenja, zaspamali covjeka i to je to.

 Kao što rekoh..postoji tema za procjene. Da čovjek želi tvoje mišljenje koliko njegova komponenta vrijedi, pitao bi tamo. A i oni koji pitaju tamo rijetko kad dobiju mišljenje od spamera poput tebe.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

Aj ti prvo vidi definiciju spamera i kolko ja cesto put komentiram neki oglas. Komentiram mozda jednom u 20 oglasa. Covjek je stavio slobodno komentiranje i nije stavio oglas za sebe, nego druge. Ja komentiram za te druge jer forum cita hrpa ljudi i koji nemaju account. Procjene mi se neda gledat, ovo mi je bookmarkano zato kaj mi je vise puta pobjeglo nesto sto sam si htio kupit. Btw. cinjenica da je brzo spustio cijenu je znak da ocito cijeni misljenje i da nije bez razloga stavio komentiranje. Uglavnom, nema smisla dalje pisati jer rasprava nema veze s oglasom.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X
DuxCro kaže...

Neshvatljivi ste mi vi pacijenti koji spamate ljudima po oglasima. Ne želite kupiti što se prodaje, ali iz nekog razloga se ponašate kao da vas je netko pitao za mišljenje. Ima tema za procjene. Vrlo neaktivni ste ondje. Odite tamo i raspravljajte u temi gdje vas ljudi ZAISTA PITAJU ZA MIŠLJENJE koliko njihova komponenta vrijedi.

 An Internet forum, or message board, is an online discussion site where people can hold conversations in the form of posted messages.

8 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X
The_Fichek kaže...

Aj ti prvo vidi definiciju spamera i kolko ja cesto put komentiram neki oglas. Komentiram mozda jednom u 20 oglasa. Covjek je stavio slobodno komentiranje i nije stavio oglas za sebe, nego druge. Ja komentiram za te druge jer forum cita hrpa ljudi i koji nemaju account. Procjene mi se neda gledat, ovo mi je bookmarkano zato kaj mi je vise puta pobjeglo nesto sto sam si htio kupit. Btw. cinjenica da je brzo spustio cijenu je znak da ocito cijeni misljenje i da nije bez razloga stavio komentiranje. Uglavnom, nema smisla dalje pisati jer rasprava nema veze s oglasom.

 GDJE STE? O GDJE STE u temi gdje ljudi ZAISTA TRAŽE PROCJENU VRIJEDNOST SVOJIH KOMPONENTI????? Nuff said. Out.

4 godine
online
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

Amen

10 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

Pa bokte dragi imam zivot, najbolje da svaku temu na forumu procitam. Uostalom boli me briga za procjenu njegove komponente i za kolko ce ju prodat. Meni je takorec u interesu da se netko ne zaleti jer hrpa ljudi trenutno nema pojma koje su grafe aktualne na trzistu. 5600XT je jako podcijenjena, a ustvari se radi o najefikasnijem perf./W Navi chipu. Isto tako mi je tesko vidit kad netko stavi njuskalo cijenu na Bug forumu. Covjek je spustio cijenu, sve5, idemo dalje.

 

Btw. ne spamam ja, nego ti jer apsolutno nista vezano za oglas niti opcenito za graficke kartice nisi napisao, nista informativno, sve sto si napisao je offtopic.

14 godina
online
[Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
15 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X
ivan_iv kaže...

na njuskalu je jedna 1080ti kvalitetne izvedbe sa garancijom za 2700kn, kartica koja je ipak 35% jaca

 

vrlo uskoro dolazi nova serija kartica od nvidije i rtx3060 koje ce za oko 3000kn u trgovini nuditi perfomanse 1080ti

 ciljaj prije 3500-3700

5 godina
offline
[Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X

stavi za 1800 na njuskalo

12 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI GTX 1080 Gaming X
paqsha kaže...

stavi za 1800 na njuskalo

 i obavezno napisi nije fiksno

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice