[Prodaja] MSI 1080 gaming x

poruka: 10
|
čitano: 2.999
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
[Prodaja] MSI 1080 gaming x

Prodajem navedenu grafu, garancija istekla, nema nikakvih problema, radi super.

 

Sto se tice cijene ne znam dal je 3500 ok, mogu spustit, jer vidim da neki prodaju 1070 za 3000.

 

sve se da dog.

 

Mogu testirati, primopredaja Pula ili saljem postom.

 

slike naknadno stavim

8 godina
online
[Prodaja] MSI 1080 gaming x

Pitaš jel cijena ok? Ne baš.  To ti je cijena za tamo prelaz ožujak/travanj zadnje.

 

Evo što se prodavalo neki dan. I još se cijena dala korigirati.

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/6-x-gtx-1080-eth-mining-rig-203mh-oglas-34591881

11 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI 1080 gaming x

ok zato postoji forum da te ljudi isprave :)

sve se da korigirati i prepraviti na realnu cijenu.

11 godina
offline
[Prodaja] MSI 1080 gaming x

2900

12 godina
offline
[Prodaja] MSI 1080 gaming x

Ako ti netko ponudi 2900kn za taj stari krs, prodaj mu i pocasti ga dobrim jelom i picem !

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 22:00 (zara76).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI 1080 gaming x

svi nesto pametuju a niko od vas da napise cijenu, onda napisite vrijedi 1500kn, bitno je srati bespotrebno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2021 7:56 (dennocro).
14 godina
offline
[Prodaja] MSI 1080 gaming x

21.12.2019 1080ti, ja sam je prodao za 2900.

 

Moje mišljenje je da trentno preko 2000 je puno previše. 

13 godina
online
Re: [Prodaja] MSI 1080 gaming x
rokonja kaže...

21.12.2019 1080ti, ja sam je prodao za 2900.

 

Moje mišljenje je da trentno preko 2000 je puno previše. 

 rokonja 

To je bilo prije i ja sam sinu kupio MSI 1080 Gaming X za 1800 Kn sa garancijom prije povećanja cijena.

Sada vrijede druge cijene.

 

dennocro  ti stavi svoju cijenu i čekaj ako se nitko ne javlja polako snizi cijenu dok netko ne kupi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2021 18:00 (hummer0).
15 godina
online
Re: [Prodaja] MSI 1080 gaming x
rokonja kaže...

21.12.2019 1080ti, ja sam je prodao za 2900.

 

Moje mišljenje je da trentno preko 2000 je puno previše. 

 I ja sam kupio svoju lani za 3000kn početkom godine, u međuvremenu su se prodavale po 5500kn radi cijene digital coinova. Kad smo kod toga GTX 970 sam prodao u isto vrijeme za 900njak kuna, prodavale su se (i još uvijek ima) po 1100-1500kn

Ljudi kupuju, minaju, očito ide. Ne znam samo kako i koliko, cijene coinova su u padu, sve je manje isplativo, a cijene ne padaju adekvatnom brzinum. Jasno mi je bilo kad je povrat išao kroz 6 mjeeci, ali sad je povrat investicije dulji od godine dana u nekim slučajevima... da ne kažem da se daje gotovina, plaća struja, a lova curka... i moraš baciti grah i proricat dal je bolje prodavat sad ili za 3 mjeseca - budući je putanja u silazu već tjednima.

9 godina
offline
[Prodaja] MSI 1080 gaming x

tipicno ljetno zatisje, cim skola krene skocit ce i potraznja.. da ne govorim tamo pred bozic :)

naravno da mining utjece na lude cijene, ali i spora proizvodnja utjece na to da cijene nisu preniske.. cijene ce se u najboljem slucaju za sve nas dovesti u neku normalniju poziciju nego gdje smo bili prije 2 mjeseca, ali to nista ne mora znaciti.

zaboravite da cete tako brzo imati stare RXice opet po 600kn itd.. Za to treba puno vise vremena, i puno jaca proizvodnja uz puno manju potraznju nego sto je trenutna..

 

PS

Zanemari ove socijaliste. Lako je njima tudjim k.... mlatit okolo.  Kad oni prodaju onda odmah promjene strane, tako da to samo ignoriraj.

Oni samo cijene svoj djep, i gledaju svoj interes. Nista drugo.

Nisam primjetio da ima drugih boljih ponuda od tvoje. Iako realno 1080ti je dosta jaca i pocelo ih se vidjati po 3500kn, tako da to ti mozda mrvicu jos bude utjecalo na cijenu. 

Slijedeci mjesec ce biti jos lagani pad vjerujem, ali nakon toga brijem slijedi stabilizacija a cak nozda i neke nove turbulencije nikad neznas..

Malo ti je timing nezgodan, ali ako ti nije hitno bez panike i ne nasjedaj na idiote s niskim ponudama na njuškalu. Ima trollova tamo koji  preprodaju , nude nikakve novce uz  agresivne argumente, i to bez imalo srama. I te ignoriraj. Kupaca uvijek ima. Prosli tjedan sam npr peodao rx570 4gb za 1200kn u roku 3 dana. A ovdje bi dobio gomilu uvreda da stavis tu cijenu. To je tako.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2021 22:39 (eladioms).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice