[Prodaja] I7-5820k combo

poruka: 6
|
čitano: 884
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
[Prodaja] I7-5820k combo

i7-5820k + Raijintek Ereboss, Asrock X99 Extreme 4, 32GB RAM (4x8GB kit) ... 2.500 Kn

Zg, bez slanja.

 

 

16 godina
online
[Prodaja] I7-5820k combo

Vidim opće oduševljenje publike :)

Na Njuškalu je sličan combo ali sa 16GB 3.400, sam proc najmanje 1.200 ... morao sam od nekud početi.

Ima neki pametan prijedlog ili su Intel fanboyi totalno izumrli ? :)

 

7 godina
offline
[Prodaja] I7-5820k combo

Prodaš na Njuškalu onda za 3300kn :)

4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] I7-5820k combo

Nedavno je na pce prakticki isti combo sa 16gb rama prodan za nekih 2200kn tako da ovo tvoje nije visoka cijena nego jednostavno to vise nikog ne zanima, a i ljudi imaju dostupno 12 thredova za saku kuna novo u ducanu

 

Taj combo sa pce je zavrsio kod svercera na njuskalu, ubacio ga je u komplet sa dvije drlog edition gtx 1070ti i to prodavao za nekih 7-8tkn. 

16 godina
online
Re: [Prodaja] I7-5820k combo
bugbogbugovski kaže...

Nedavno je na pce prakticki isti combo sa 16gb rama prodan za nekih 2200kn tako da ovo tvoje nije visoka cijena nego jednostavno to vise nikog ne zanima, a i ljudi imaju dostupno 12 thredova za saku kuna novo u ducanu

 

Taj combo sa pce je zavrsio kod svercera na njuskalu, ubacio ga je u komplet sa dvije drlog edition gtx 1070ti i to prodavao za nekih 7-8tkn. 

Hvala na normalnom postu i korisnim informacijama.

Naravno da su cijene na Njuškalu sulude i da postoji 1600 AF ali od nečega treba krenuti, ne piše ni da je fiksna ni da će biti streljan onaj tko argumentirano komentira ili ponudi manje :).

I da, ovo za švercere je istina, i meni se desilo da se stvari koje prodam pojave tamo, isti dan.

 

 

3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] I7-5820k combo

Je li prodan combo?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice