[Prodaja] Gtx 1060 6 gb zaključana tema

poruka: 35
|
čitano: 3.571
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Prodajem navedenu graficku, prvi i jedini vlasnik.

Koristena za casual gaming i surfanje.

Nikad clockana, nije se majnalo s njom i takve neke egzibicije.

Redovito ispuhana od prasine.

Razlog prodaje je nabava 1070ti pa mi ova eto vise netreba.

 

Link na njuskalo

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gtx-1060-6-gb-gigabyte-oglas-33262293

Cijena za bug forum

900kn

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb
Optimistično
5 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Za kolko bi ju ti kupio?

I jel trebas graficku? 

12 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Ja sam uzeo 980ti za 700kn...

12 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

to je realno.800-900kn!

nek ekipa nade jeftinije!

ocito nisu upoznati sa potraznjom

5 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Cijena je takva kakva je zbog opisa u oglasu. 

Ak si ti kupio 980ti za 200kn manje i zadovoljan si meni je drago. 

Al niste mi jasni vi likovi. 

Bas gledam malo ovaj forum i ko god da stavi nekakav oglas nađe se neko ko mora nekej komentirat i plakat se da je sve preskupo pa makar ni nema namjeru kupit artikl iz oglasa. 

Da budemo na cisto meni nit je hitno za lovu nit hocu neke pare okrenut ili tak nekej. 

Kaj se toga tice nek stoji u ladici pa cu ju dat necaku ili nekom poznaniku za sitne pare  ak ce ga to uveselit. 

I ovi likovi s njuskala mi nisu jasni također. 

Dobil sam vec valjda 10 mailova nudim 600, nudim 700 nudim 400 jer sam na zitnjaku a nemam novaca za benzin do samobora pa moram busom i te fore. 

Da imam vise zivaca i da sam mlađi svim bi im jedan masni bezobrazni odgovor poslal.

Ak se nekom ne sviđa cijena nek zaobiđe, meni se ne zuri s prodajom.

Mozete pisat kaj hocete nakon ovog mojeg teksta imam pametnijeg posla u zivotu od piskaranja i komentiranja tuđih oglasa tako da necu vise nis pisat. 

Ak se proda proda, ak ne, ne. 

 

Pohvalio bi kolegu alchemist za dobro obavljenu zamjenu komponenti, neznam kud bi to stavio posto je ona tema zakljucana. 

Hvala jos jednom kolega. 

 

A za sve ostale cuvajte se i zelim vam cim manje potresa i virusa. 

Pozdrav. 

 

 

 

8 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Dakako nego će te podržati kolega koji također precjenjuje svoje komponente...

 

13 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Ok slažem se ovo za komentare da je cijena prevelika uvijek netko kuka.

Ali u trgovini postoji cjenkanje tako je oduvijek.

Ne mislim 300- 400 kn manje nego 50 - 100 kn je ok.

12 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

A to ti je to. 800-900kn!

Nedaj ispod.prodat ces sigurno.

14 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Čovjek prodaje za koliko želi i to je to. Kome se ne sviđa nek zaobiđe, a ne svako malo komentiranje oglasa. Svi bi htjeli kupiti nešto dobro za 300,00 kn.  Činjenica je da gtx je uvijek malo skuplji.

 

 

Ja sam prije par dana za drugi komp kupio od fredna gtx960 za 300,00 kn. Za glavni komp imam r580, 8gb koji sam kupio za 900,00 kn prije godinu i pol sa garancijom. Neću komentirati da li gtx 1060 vrijedi 900,00 kn bez gare. Samo djela,ne riječi

 

Sretno s prodajom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 21:13 (Džekson).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb
Svatko može isključiti komentare na svom oglasu, ali ovako bar svako malo ima free bump 😁
8 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Ma to pokušavaju iskoristiti trenutnu situaciju koja se iz nekog razloga prenijela i na starije kartice kojih ima, ni na njuškalu nije nešto situacija bajnija.

Do unazad nekog kraćeg vremena gtx 1060 6gb i rx 580 su se mogle nabaviti za 500-600kn. Al eto, sretno sa prodajom

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb
petarjukic kaže...

Ma to pokušavaju iskoristiti trenutnu situaciju koja se iz nekog razloga prenijela i na starije kartice kojih ima, ni na njuškalu nije nešto situacija bajnija.

Do unazad nekog kraćeg vremena gtx 1060 6gb i rx 580 su se mogle nabaviti za 500-600kn. Al eto, sretno sa prodajom

 upravo to.

situacija je takva da se cijene nesto digle polovnih kartica.

samo sto su neki ovdje lešinari!

kupci sigurno nisu!

a gledajte kada budu prodavali svoje stvari.

pogledas njuskalo,vidis ponudu i tako stavis cijenu! 

8 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Pa dobro, slobodno vi iskorištavajte situaciju. Njuškalo i nije baš neki kriterij za cijenu, tamo većina precjenjuje svoje stvari, a ova bug tržnica postaje i gora od toga kako je krenilo s ovim usporedbama. 

A kupaca, ima brdo loših, može ih se dosta nabrojati ovamo, svoje cijene u nebesa a tuđe... 

 

A cijene se nisu trebale dići, svi koji su mislili prodati svoje, prodali su, pandemija je pa većina ljudi hoće unaprijediti strojeve da se mogu igrati, sve što je bilo po realnoj cijeni, prodalo se, a vi se ostali ravnate po ovome što je ostalo, tj po tim lošim cjenama

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 22:31 (petarjukic).
13 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb
Ako postaš na forumu, očekuj komentare. Pogotovo ak je cijena s njuškala.
[DMF] Flixer Buha
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb
raff34 kaže...
Ako postaš na forumu, očekuj komentare. Pogotovo ak je cijena s njuškala.

Slazem se, forum sluzi za komentiranje. Cijenu necu komentirati, ima pravo stavit koju got hoce.

 

Btw. jedna prigodna:

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 23:15 (The_Fichek).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Nitko ne iskoristava situaciju nego trtiste je sada takvo i bok.

Vjerovatno u proljece padaju cijene.

Isti K ko sa biciklima.ak hoces jeftinije kupujes ih u jesen a ne pred sezonu.

 

13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Ne razumijem prodavatelje koji se uvrijede kad im ponudis svoju cijenu koju si spreman dat za artikl.To je trgovina.Tko nema volje trgovati neka niti ne objavljuje oglase ili neka suti

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb
petarjukic kaže...

Do unazad nekog kraćeg vremena gtx 1060 6gb i rx 580 su se mogle nabaviti za 500-600kn. 

 Jedino ako su grijane s fenom, ne rade kak treba ili imaju neki drugi nedostatak. 1060 6gb ako je itko prodao za 600 kuna nesto s tom grafickom nije radilo ili je to netko greskom prodao za tu cijenu. Nije da je ta cijena stajala mjesecima i nitko nije kupio. Osobno gledam svaki dan oglase unazad vise godina i 1060 6gb koja mi je bila na oku i to ne jedan komad nikad nije bila ispod 800kn, i onda kad je bila nestala je u rekordnom roku...

 

7 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Realno, situacija je odlična za prodaju, a biti će još i bolja.

Bolje kartice od 1060 nema za ispod 1700 kuna (tj. podjednake), tak da je ovo u pola cijene bez garancije taman.

A svaka sljedeća generacija je puno skuplja za iste performanse, tak da ni nemaju razloga dumpati cijenu.

Tko je kupio 1060 prije par godina, može još uvijek igrati na njoj i krajem 2021. ju prodati za više para nego kaj ju je platio novu.

To je tak, da su nevidija i adm ponudili adekvatne zamjene po istoj cijeni i da nema potražnje, išlo bi sve po puno manjoj cijeni, ovak tko jamio jamio...

Moj prijedlog lolegi je da makne oglas i čeka dok ne dođu cijene na 2k za 1060, sad se ne isplati prodavat.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 10:59 (fer-de-lance).
13 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Ne znam da li si sarkastičan ili...Nadam se da jesi.

Orijentacije radi, ja na njuškalu prije tjedan dana kupio gtx 1070 za 1100kn, koja je 40% brža kartica od gtx1060. Tada sam prodao rx580 4gb za 600kn, koja je u rangu 1060. Obje u mint stanju. btw ispred nosa mi pobjegla 1070ti za 1400.

lp

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 11:11 (raff34).
7 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Zato i kažem.

Kolega sad prodaje dok je još situacija između.

Bolje da pričeka još godinu dana pa a proda za duplu lovu.

Jer tad ne bude na oglasniku nove tog ranga ispod 4000.

 

Kruha i igala...
4 godine
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Ljudi dicete za novu ?ima igdje ista?

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb
fer-de-lance kaže...

 

Bolje kartice od 1060 nema za ispod 1700 kuna (tj. podjednake), tak da je ovo u pola cijene bez garancije taman.

 

 Nisam siguran zezas li ili ne, no...

 

RX580, RX590? Mozda?

 

01.05.2019 - sapphirka, 750kn + 20kn postarine, s 2 godine garancije..... I to je bila medju skupljim varijantama, bilo ih je i po 600kn bez garancije. Radi dan danas.

 

No, kolegi sretno s prodajom, svakako, kartica je i dan danas odlicna. 

Children Shouldnt Play with Dead Things
7 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Da, istina, RX580 je ekvivalent, tak da 800 kuna je za 1060 realno (ali opet, bolje da kolega traži 900 na njuški).

A ovo kaj si noldao, mislio sam nove bolje, pa onda pola cijene u odnosu na novu, tak se obično formira okvirna cijena.

Znači najjeftinija nova toga ranga je negdje oko 1600 kuna, tak da za polovnu bez gare 800 je realno, a zbog situacije može dobit i 900.

 

A ova kaj si kupio prošle godine, daj sad nađi takvu.

Možeš uzeti bez gare rudarsku za 100 kuna više.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 18:07 (fer-de-lance).
8 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Da, nove bolje a da nije drasticno skuplja nema....

 

No, kome se ne gadi amd, ima na njuskalu 580-tki za tih spomenutih 750kn, par komada....

 

Ali mi smo se uhvatili cijene, nisam primjetio da je igdje napisano da kolega nebi postigao neki kompromis s pravim kupcem, ne nama koji filozofiramo oko cijena...

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
7 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Ma sve ok, treba čovjeku pomoći savjetom.

Zakaj ne bi iskoristio situaciju.

Kak god okreneš, 800 može dobit bez frke, a i 900 sigurno, 1000 teško.

Inače, ja da kupujem grafu, dao bi do 50-100 kuna više u odnosu na 580, na račun potrošnje, koja je zapravo drastično manja na 1060, tak da se i ta razlika isplati brzo (tko gejma, računalo mu je uvjerljivo najveći potrošač struje u kućanstvu), tak da se isplati dati više za ptedljiviji ekvivalentnu grafu.

A još k tome, kak nestašica raste sve više i više, ako mu se ne žuri za par mjeseci bude dobio impar starčevića više, tak da...

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Kakva potrosnja lol, 580 trosi za pola zarulje vise od 1060, jao..

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb

Probao ja u par navrata raspoloviti žarulju... ne troši ništa kad je raspoloviš.

7 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1060 6 gb
The_Fichek kaže...

Kakva potrosnja lol, 580 trosi za pola zarulje vise od 1060, jao..

Dugoročno se nakupi 

Premda, da se RX580 vjerovatbo više undervoltati pa dođe na isto.

 

Kruha i igala...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice