Predstavite se izdvojena tema

poruka: 901
|
čitano: 298.978
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Predstavite se

Opa generacija dobro došao...{#}

14 godina
offline
Predstavite se

Pozdrav,zovem se Haris,89 god sam,dolazim i BiH znaci Bosanac,volim dobre zene.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
11 godina
offline
Re: Predstavite se

što nas ne satre to nas ojača, dobra stara !!!{#}

11 godina
offline
Re: Predstavite se
tpg kaže...

Pozdrav,zovem se Haris,89 god sam,dolazim i BiH znaci Bosanac,volim dobre zene.

Uhhh, i ja sine al me ova jedna jebe!{#}

12 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Evo da se i ja predstavim.

Na Bug forumu sam vec 14 mj.
Mlad,neiskusan.
I da SLAVONAC!

{#}

Neznam se potpisat..xDD
13 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav ekipa.

Ja sam Tomislav iz Karlovca. 

Još uvijek sam mala beba naspram ostalih što se tiče godina. 

Na ovom forumu sam 2 i pol godine. Godinu dana na starom accountu, i onda kad sam zaboravio šifru otvorio sam ovaj acc.

Na forumu sam naučio jako puno stvari, od mobitela preko laptopa do OS-ova, a imam osjećaj da ću naučiti još puno više.

 

Lijep pozdrav. {#}

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

pratim forum već duže vrijeme, pa se sad odlučio registrirati, da ne budem samo pasivni promatrač

registrirao sam se i radi oglasnika, možda se bude kupovalo nešto za blagdane :)

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima!

 

ja sam Ante, zovite me Guxi {#}

imam 14 god iz Šibenika   / HRV /

u 5 minuta sam pregledao forum brzinski i svidjelo mi se kako je forum opširan u svim poljima tehnologije.

Zanima me programiranje i hakiranje.  Aktivan sam na www.hackcommunity.com, i preoporucam svima koji imaju slicne interse da provjere forum. 5/5

Postoji li sekcija na forumu za etičko hakiranje?

 

Poz :)«

 

 

Guxi
11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima, Igor ovdje, iz Velike Gorice, 47. god, oženjen po 2x, 3 klinke, zaposlen ... bavim se muzikom, PC-jem najviše, i član sam u Klubu ljubitelja lula, koju i pušim, naravno. :) Već se mjesec dana bakćem sa W8, nadam se da ću već jednom i uspjeti. :)

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Željela bih se predstaviti, ime mi je Nikki i dolazim iz Istre (Hrvatska).

Trenutno imam šesnaest godina i zanimam se u informatiku. Trenutno učim C++ i Javu, Javu učim zbog budućih projekata s Android aplikacijama.

Malo mi je čudno na ovom forumu jer je sve vrlo zbrkano i neuredno (barem meni). Mislim da će mi se svidjeti pošto ću napokon ući u neku pametnu zajednicu (nadam se) :D

To bi bilo to.

13 godina
offline
Predstavite se

Pozdrav svim novopridošlicama {#}

 


Dobro došli!
Ugodno surfanje. 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao.
11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima!!! Zoven se Nikola i dolazim iz Solina,iman 19 godina....ne razumin se pretjerano u kompjutere ali zato san i dosao ovdje... LP {#}

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svim forumasima,

 

Ime mi je Nino(slav) te dolazim iz Slavonskog Broda (da vam bas nedajem X, Y, Z koordinate idemo okvirno :P)

Zanima me C(++) programiranje koje ucim uz pomoc neta te knjige Demistificirani c++ koju sam nasao ovdje u jednoj temi (hvala <3)

I tako, sta mai kod vas ;)

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Zz svima!

 

Stjepan, 35, avatar i ime Kurčubić iz Boljeg života (svi nickovi koje sam mislio su bili zauzeti i taman je na tv-u Bolji život i Kurčubić).

Pratim forum od samih početaka ali eto sam mi treba savjet pa rekoh da svratim.

14 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Bolje ništa ne pisati na forum.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 17:23 (chutac).
11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Eee da se i ja predstavim, ovisnik o compu vec duze vrijeme, bavim se svim mogucim glupostima vezanim za njega i takooo :P 

13 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Mene su na početku već mnogi popljuvali, kao što sam ja, ništa se nerazumijem u Androide i ostalo. Ma neka misle što ih volja... Ja se dovoljno razumijem u mobitele. Zovem se Patrick.

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima!

Nisam bas neki haker niti vrhunski znalac oko tehnike, pa sam zato i otvorio profil da mi pomognete s korisnim savjetima oko toga.

Nadam se ugodnom druženju!

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 15:51 (game789).
11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima!

12 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

ajde da se i ja predstavim.Zovem se Ante,iz Dubrovnika sam.Imam 15 godina i idem u 1.razred elektrotehnicke skole.Zanima me sve vezano za kompjutere i struju,a na bug sam se registrirao jer je pravo mjesto za to.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se
trugati512 kaže...

Mene su na početku već mnogi popljuvali, kao što sam ja, ništa se nerazumijem u Androide i ostalo. Ma neka misle što ih volja... Ja se dovoljno razumijem u mobitele. Zovem se Patrick.

  Rođendan:     24.02.2002. true?

Izvan WC-a ne trpim druženje s govnima...
16 godina
online
Predstavite se

Ajd da se i ja predstavim pošto search veli da se još nisam. Luka, 20 i kusor godina, studiram informatiku (4. godina), volim igrati, uz to obavljati audio/video stvari koje me vesele, volim viruse, pa tako i anti viruse i sve što uz to ide. Filmofil i tako to. Najviše uživam u SF/CyberPunk atmosferi bilo da se radi o filmu ili igri. Slušam Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath, Sirenia, Tristania, Nightwish, Megadeth, Metallica i sl. Za opuštanje posegnem za Carbon Based Lifeforms/Tangerine Dream, pa malo 80's popa, nešto u tom štihu. Nekad trznem po gitari sebi za dušu, pišem poeziju, a od nedavno me i haiku počeo interesirati. Ponekad odlutam malo van mjesta čisto da u okrilju mraka dignem pogled prema nebu i divim se. Aktivno tražim curu, pravu, srodnu dušu što narod veli. Na BUG forumu sam gotovo od početka, pratio mnogo divnih ljudi koji su netragom nestali pod "neaktivne", čitam što pišu novi forumaši, pratim puno tema i pri tome zapravo dosta malo komentiram. Ukoliko me nitko ne gleda u dva kratka poteza pomilujem crvenu kutiju pokraj monitora. Eto toliko.
Živjeli. 

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se
Pozz svima Ja sam Luka dolazim iz zagreba.. Konzolas sam Ps3.. Sviram gitaru.. Rock FTW... Takoder slusam nes malo dubstepa.. Uskoro planiram napravit napravit neki youtubeu kanal :)) Takoder ako mozete checknut moj blog: www.incognitoboss1blog.blogspot.com Hvala :))
Check my blog: www.incognitoboss1blog.blogspot.com
14 godina
offline
Predstavite se

Aj da nastavim Luka streak :)

Ja sam Luka iz Vukovara,imam 16 godina,2. sam raszred tehničara za računalstvo u srednjoj školi Nikole Tesle u VU.,sviram gitaru i volim rock i metal :)

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima dobre volje!{#}

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Bok dečkovi ja sam konj od 38 godina(žena i dva klinca) koji ima ps3 i laptop hp probook,možda me neki znaju s CROps3 foruma ili Reboot .

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

 

Pozdrav svima.Zovem se Alen i dolazim iz Bjelovara.Već sam bio kornisnik na ovom forumu no uklonjen mi je account zbog ne korištenja.Prijavio sam se na forum jer me zanimaju digitalije i sve vezano uz kompove.Igram League of Legends i ako netko igra također možemo igrat zajedno ;D

Nadam se da ćemo se dobro slagat.

Lp

 

13 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Tek sada vidim ovu temu.

 

Zovem se Angelo, iz Karlovca sam. Lud sam za televizorima (lcd i led), mobitelima, racunalima..Slucajno sam se prije 22 mjeseca registrirao na ovaj forum da saznam kako se mjenja ipp adresa {#}..Mislim da sam se prosle godine prijavio na ovaj forum, i tako su mi ostali zapamceni podaci (mail i sifra). I evo, dan danas sam jos sa vama. Obozavam isprobavati razne televizore, pa ih prodam pa kupim druge modele. Ne bavim se preprodajom, vec uzivam isprobavati razne uređaje i davati im ocjene i podijeliti sa ostalima iskustva koja sam dozivio sa njima. Radim kao zastitar u Sokol Maricu. Vecinom radnog vremena provodim sa vama, jer gdje radim, nikako da dođu "lopovi"... {#} Ne volim kada mi netko tupi po svome, a zna da nije u pravu, vec misli da ce ispasti "pametan!" 

 

 

Upoznao sam dosta dobrih ljudi na ovom forumu, a bome i dosta pokvarenih. Vecina, "pokvarenih" su trajno uklonjeni ili suspendirani na neko vrijeme, a nadam se daljenjem koristenjem ovog foruma, da cu i dalje upoznavati dobre ljude koji su spremni uvijek pomoci. Lijepi pozdrav svim budnima i naravno, spavalicama. {#}

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Nisam ovo vidio ranije. ili jesam. :D

 

Zoran, 25, OS.

 

=)

[Sony Xperia U ST25i][Stock Gingerbread 2.3.7] {Bonbon}
11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Ivan iz Republike Dalmacije. 16 godina 2. razred opće gimnazije....zainteresiran za sve vrste tehnologije i programa....nadam se nastavljnju školovanja na fesbu ili fer :P

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2013 18:11 (SpikeTH).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice