Usb zvucnici

poruka: 7
|
čitano: 6.903
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Usb zvucnici

Neznam kako ali sam uspio na laptopu pokvarit ulaz za zvucnike pa mi jedino preostaje da si uzmem neke usb zvucnike stoga vas molim da mi netko preporuci preporuci nesto u rangu 2.1 logitech x-210.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Usb zvucnici
drama kaže...

Neznam kako ali sam uspio na laptopu pokvarit ulaz za zvucnike pa mi jedino preostaje da si uzmem neke usb zvucnike stoga vas molim da mi netko preporuci preporuci nesto u rangu 2.1 logitech x-210.

 ja mislim da to cak ni nepostoji jer prek usba nemreš dobit zvuk samo prijenos podataka i upravljanje miševima i tipkovnicama,al za zvucnike nebih reko jer ima chipset baš za zvucnike i on se koristi preko utora za zvucnike, ali potražit cu na internetu pa ti javim....
ASRock ALiveXFire-SATAII R3.0 AMD Athlon 64 X2 5200+ 2,7ghz Gigabyte Radeon HD3650 725mhz/1600mhz DDR2(800)1GB DDR2(800) 512MB DDR2(800) 2GB 1.HDD-Maxtor 200GB(10000rpm) 2.HDD-Maxtor 120gb(10000rpm) Sony DVD+RW(multi) + CD+R
15 godina
neaktivan
offline
Usb zvucnici

postoje usb zvucnici i te kako

ja imam neke bijele od auditeka usb je da nisu nesto al meni je dovoljno

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Usb zvucnici

Nisam siguran postoji li nešto takvo u rangu X-230, ali postoji par k kn više, Logi Z-Cinema xD

Btw, možda da uzmeš vanjsku zvučnu pa obićne zvučnike na nju?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Usb zvucnici

Najbolji usb zvucnici za laptop koje sam ikada uspio cuti su ti logitech V20 LINK

Samo, skupi su dosta ali zvuk je stvarno ok.

U rangu x210 bas i nisu ali mislim da ti je to najbolje sto mozes kupiti kod nas sto se tice usb zvucnika za laptop.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
neaktivan
offline
RE: Usb zvucnici
FrightMare kaže...
drama kaže...

Neznam kako ali sam uspio na laptopu pokvarit ulaz za zvucnike pa mi jedino preostaje da si uzmem neke usb zvucnike stoga vas molim da mi netko preporuci preporuci nesto u rangu 2.1 logitech x-210.

 ja mislim da to cak ni nepostoji jer prek usba nemreš dobit zvuk samo prijenos podataka i upravljanje miševima i tipkovnicama,al za zvucnike nebih reko jer ima chipset baš za zvucnike i on se koristi preko utora za zvucnike, ali potražit cu na internetu pa ti javim....
 a da se najprije informiras prije nego bubnes takvi glupost??

jedina stvar kod usb slušalica je da ne cujes ljevu i desnu stranu, pa je malo zeznuto igrat neku mp pucačinu jer ne čujes sa koje strane ti dolaze protivnici ;)
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
6 godina
neaktivan
offline
Usb zvucnici

Cao!

Nedavno sam uzeo USB zvucnik Ubit BE-259 BELIEBT, na oko lep model ali mi nesto nije jasno, ako je kod njega princip rada stereo zvuk ( a jeste) da li to znaci da bi na obe strane trebala biti ista reprodukcija tj. glasnoca zvuka, ili mozda ipak nije tako. Na mom uredjaju levi zvucnik gruva a na desnom se cuju samo basovi. Da li imam problem. licno mislim da problem postoji i da trebaju oba imati istu reprodukciju!?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice