Printer problem

poruka: 8
|
čitano: 4.042
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Printer problem

Ovako , znam da je puno tema otvoreno sa ovom tematikom no ni na jednom forumu/temi nisam pronašao rješenje . Imam printer HP C3180 (printer i skener u jednom) . Prilikom printanja crna boja mi ima linije i pri dnu stranice se gubi (postaje crvenkasta i slabo vidljiva) ; boja je ok . Već sam par puta čistio glavu pisača i nije se popravilo printanje . Isto tako nije stvar da je crna pri kraju - jer sam kupio novu boju (originalnu od HP-a) jer sam mislio da mi je zbog ovog problema stara boja pri kraju ili da je neka greška u samoj boji . Našao sam rješenje da kada odaberem na pisaču opciju printanja na foto papir (A4 formata) ili bilo koju drugu opciju samo da nije printanje na običan papir , onda mi sve normalno isprinta - jedini problem je u tome što je onda printanje sporije(kod nekih opcija) .

Ovaj problem mi se javi i kada nemam upaljen komp , a idem nešto fotokopirat .

 

Unaprijed hvala na rješenju ... koristim dual boot windows i linux ubuntu tako da rješenje možete dat za bilo koji sustav .

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2011 16:17 (SANJIN3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Printer problem

Šta nitko nezna :(

 

PS:Poslao sam poruku u HP , al ništa

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Printer problem
možel meni netko pomoć?

Uključio sam printer u utičnicu ali neće da se upali,ali adapter svijetli zeleno.
12 godina
neaktivan
offline
Printer problem

Dal ima neko instalacijski software za printer EPSON stylus CX 3650 ? Frend mi ga je dao,ali bez instalacijskog cd-a i nikak nemogu nać to na netu.. Malo prije sam stavio boju ,ali nemogu ga isprobat jer nije instaliran..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Printer problem

http://esupport.epson-europe.com/ProductHome.aspx?lng=en-GB&data=nKGrQtfEm6nFHFTrlaTOjCQFo2JH9Lwv&tc=6

 

drugi link u google-u, vrijeme trazenja 0,31 s. Puno brze nego sto ti je trebalo za ovo pitanje.

:)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Printer problem

Ma sve ok :) , ali to nije instalacijski,to su driveri i raznorazni dodaci..,al nigdje nema instalacijskog linka :) Ak ga ti možeš nać,bio bi ti neopisivo zahvalan!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Printer problem

Ne kontam. Instalacijski cega? Uz stampac ti dodje driver (neophodno) i software potpuno nepotrebno. Na ovom linku ti je sve. Ja ti preporucujem da samo drivere instaliras a ovo ostalo slobodno ignorises.

:)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Printer problem

Ej,tnx ,radi!!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice