Tyranny

poruka: 48
|
čitano: 7.228
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Tyranny

Tyranny je nova igra iz Obsidiana koji su nam nedavno dali odlični Pillars of Eternity

"You are the judge and executioner of Kyros’ law, acting under the watchful eye of the Overlords Archon of Justice, Tunon the Adjudicator. Your words shape the lives of thousands. Will you use that power to bring justice and inspire loyalty? Or will you bring fear and cruelty to the beaten people of the Tiers?"

Tunon the Adjudicator Tunon the Adjudicator
 

 

Igra izlazi 10.11 kada ćemo ponovno moći uživat u odličnim avanturama koje su pripremili iskusni djelatnici Obsidiana...

 

_____________________

 

Više o igri kroz dva videa:

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2016 12:54 (doktor1).
Moj PC  
6 0 hvala 2
16 godina
offline
Tyranny

Ja ću ovih dana napravit preorder na Steam-u jer izgleda predobro i treba ih nagraditi za taj trud (kad sam već Pillarse igrao 'besplatno'...)   ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Tyranny

Can't wait any more!!! The pain...

 

http://www.tyrannygame.com/world/

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tyranny

jos 8 dana :D

16 godina
offline
Tyranny

Treći Dev d.

 

 

Vidim po videima da Josh Sawyer nema veze sa ovom igrom...

Vjerovatno radi na Pillarsima 2...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2016 20:14 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tyranny

Igra izgleda zanimljivo. Uvijek je lijepo vidjet neki novi fantasy RPG. Pročito sam negdje da igra ima samo nekih 25h sati gameplaya, dal je to istina ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tyranny
AmonZero kaže...

Igra izgleda zanimljivo. Uvijek je lijepo vidjet neki novi fantasy RPG. Pročito sam negdje da igra ima samo nekih 25h sati gameplaya, dal je to istina ?

 Službeni stav je da su htijeli da igra bude kraća od Pillarsa jer se svijet i igra mijenjaju sa svakom odlukom igraća tako da bi svaki novi prolazak trebao biti drugaćiji. Skraćivanjem igre žele postići da se igra odigra više puta jer je iskustvo drugaćije! :) Tako da da, 25h gameplaya.

10 godina
offline
Tyranny

Počelo je odbrojavanje na STEAMu!!!

 

http://store.steampowered.com/app/362960/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tyranny

Igra li ko? :)

10 godina
offline
Re: Tyranny
Rocinante2112 kaže...

Igra li ko? :)

 Ne igra još nitko jer je još 3 sata do lansiranja igre! Ali preload je obavljen i samo čeka aktivaciju! :)

12 godina
offline
Re: Tyranny

Nemam para jer sam moro novi stolac za komp uzet,stari se raspao. Nabavljam uobicajenim sistemom pa kasnije kupim kad svirka neka sjedne.

 

Život  u hrvatskoj -.-

13 godina
offline
Re: Tyranny
Azmo kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra li ko? :)

 Ne igra još nitko jer je još 3 sata do lansiranja igre! Ali preload je obavljen i samo čeka aktivaciju! :)

 Koliko je preload? 

10 godina
offline
Re: Tyranny
quickr kaže...
Azmo kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra li ko? :)

 Ne igra još nitko jer je još 3 sata do lansiranja igre! Ali preload je obavljen i samo čeka aktivaciju! :)

 Koliko je preload? 

 Nekih 4,5 GB. :)

13 godina
offline
Re: Tyranny
Azmo kaže...
quickr kaže...
Azmo kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra li ko? :)

 Ne igra još nitko jer je još 3 sata do lansiranja igre! Ali preload je obavljen i samo čeka aktivaciju! :)

 Koliko je preload? 

 Nekih 4,5 GB. :)

Dobro je, 30 min max download. 

 

Nego, brine me što nema reviewa, tj stavljen je embargo, a to je najćešće loš znak. S druge strane, gledam gameplay video na youtube i izgleda mi čisto ok igra.

Fak it, vjerojatno ću je uzeti, zaželio sam se RPG-ova 

10 godina
offline
Tyranny

Ma ne može to bit loše! Pa Pillarsi su zakon a ovo treba bit bolje od toga! A to s pre review me ne čudi. Opčenito mi je to glupo. Što imaš radit review prije negoli je igra uopče izašla?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tyranny

Zašto nebi moglo biti loše? Samo zato što su izbacili pillarse koji su bili odlični znači da ne mogu više nikada izbaciti lošu igru? Daj molim te.

Glupo ti je čitati review igre za koju misliš dati zarađeni novac? Bolje kupiti igru na sljepo, dati 100, 200, 300kn, pa kaj bude? 

 

 

10 godina
offline
Re: Tyranny
quickr kaže...

Zašto nebi moglo biti loše? Samo zato što su izbacili pillarse koji su bili odlični znači da ne mogu više nikada izbaciti lošu igru? Daj molim te.

Glupo ti je čitati review igre za koju misliš dati zarađeni novac? Bolje kupiti igru na sljepo, dati 100, 200, 300kn, pa kaj bude? 

 

 

To nisam rekao. Rekao sam da REVIEW NEMA SMISLA PRIJE NEGO ŠTO IGRA UOPČE IZAĐE! Osim toga koliko je bilo igara koje su dobile loše recenzija, a igre su ble super i igrači ih nahvalili i obrnuto. Ako već tak razmišljaš i ne vjeruješ izdavaću, pričekaj mjesec dana pa vidi prave recenzije i reakcije igrača.

13 godina
offline
Re: Tyranny
Azmo kaže...
quickr kaže...

Zašto nebi moglo biti loše? Samo zato što su izbacili pillarse koji su bili odlični znači da ne mogu više nikada izbaciti lošu igru? Daj molim te.

Glupo ti je čitati review igre za koju misliš dati zarađeni novac? Bolje kupiti igru na sljepo, dati 100, 200, 300kn, pa kaj bude? 

 

 

To nisam rekao. Rekao sam da REVIEW NEMA SMISLA PRIJE NEGO ŠTO IGRA UOPČE IZAĐE! Osim toga koliko je bilo igara koje su dobile loše recenzija, a igre su ble super i igrači ih nahvalili i obrnuto. Ako već tak razmišljaš i ne vjeruješ izdavaću, pričekaj mjesec dana pa vidi prave recenzije i reakcije igrača.

 Reci mi jedan dobar razlog zašto revieweri nebi dobili igru ranije, odigrali tjedan dana prije svih i izbacili review igre na dan kad igra izlazi. Jedan razlog, molim te. 

 

Nebi bilo potrebno čekati mjesec dana da nema embarga, just sayin' 

13 godina
offline
Re: Tyranny

http://www.pcgamer.com/tyranny-review/

 

"....Tyranny's 30-hour campaign."

 

"Sadly, Tyranny has little interest in resolving the problems of any of my companions. Beyond the context they add to the world and my decisions, they grow and change little. I find it so disappointing because it only takes a few minutes conversing with each one to realize how much potential Tyranny completely ignores. If companions like Barik were afforded loyalty missions or more involved side stories, they could easily rival the genre's most memorable."

 

"While Tyranny mostly adheres to the combat system of Pillars of Eternity, character progression actually resembles Skyrim more than it does Dungeons and Dragons."

 

"Sadly, while the skill system has all the right ingredients, they're wasted on repetitive combat that rarely offers much of a challenge."

 

"Fans who adore Pillars of Eternity for its in-depth and demanding combat will be disappointed as Tyranny pulls a Dragon Age 2 and simplifies things with middling results."

 

 

 

"Despite this, Tyranny still has great moments that coalesce into a well-told tale of rebellion and betrayal, building a great deal of momentum heading into its electrifying final act."

10 godina
offline
Tyranny

Koliko sam skužio PC GAMEROV review je uvjetno rečeno najlošiji. Ostali poprilično hvale igru. Tako da koliko je on onda relevantan je pitanje. Mene više zanimaju ocjene igrača.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tyranny

Ja sam gledo day9 kak igra igru jedno 3 sata. Ono što sam vidio je pristojno i zainteresiralo me. A vidio sam dosta.

Revieowi me ovak i onak ne zanimaju kad ih većinom piše hrpa nejeba koja generalno nije igrala ni 2% onog što treba igrat,a dizu u nebesa recimo skyrim koje je kao što znamo: smeće.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tyranny
Rocinante2112 kaže...

Ja sam gledo day9 kak igra igru jedno 3 sata. Ono što sam vidio je pristojno i zainteresiralo me. A vidio sam dosta.

Revieowi me ovak i onak ne zanimaju kad ih većinom piše hrpa nejeba koja generalno nije igrala ni 2% onog što treba igrat,a dizu u nebesa recimo skyrim koje je kao što znamo: smeće.

 Uf sto ga usra i ti... Reviews su subjektivni i to je sve. 

 

Zaigrao sam Skyrim sada ovu special edition verziju, to je igretina i tocka, uza sve svoje probleme, a ima ih tonu, to je jebena igretina i tocka.

 

Sto se tice Tyranny, kupio sam igru, volim ovaj tip igara i znam da cu uzivati igrajuci. Igra se skida, jos malo .

12 godina
offline
Re: Tyranny

Meh. O problemima skyrima mogu esej sastavit. Igra je korak unazad nakon Obliviona. A ako uzmemo i Morrowind u obzir to je šamar svim RPG igračima svuda.

Skill tree smiješan,crafting basic,open world mlitav,NPC i AI ima IQ sobne temperature, svijet non responsive na vanjske podražaje (bethesda problem dugovječni),combat oversimplified,magic brutalno smiješan jer ima sveg par ofenzivnih magija. Armor samo light i heavy...

Doslovce su izbacili sve ikad,ostaivli basic stvari unutra i to je to. Nemojmo se zavaravati,Skyrim je strasno plitka igra,cak i sa modovima.

 

I ne,odbijam nazvati tu igru igretinom. Nakon sveg što sam igrao nemogu.

 

Ako cemo vec raspravljat i ovdje o skyrimu onda bar zahtijevam neke argumente.
Jedina subjektivna stvar u vezi skyrima je priča koja ce se nekom svidit nekom nece,sve ostalo su game mehanike koje su vec utabane u tom žanru godinama prije. Skyrim vecinu radi slabije od prethodnika...Nije li tako?

12 godina
offline
Re: Tyranny

Kao i uvijek,bug forum se pokazao. Lijepljenje td svuda,niko argumenta. Klasika

 

enivejs, Tyranny. Kreno u 10,i bam. 2 su ujutro.
Smeta me malo camera u combatu,teško je razaznat u blobu di ti je party member,a i combat je malo pojednostavljen. Sve ostalo je štimung samo takav

12 godina
online
Tyranny

Meni je ovo isto ko Pillars - jedino mi je kamera katastrofa...Priča, ok, old school rpg imho....

 

Sad da je nešto ekstra - nije, ali vrijedi odigrati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Tyranny
Rocinante2112 kaže...

Meh. O problemima skyrima mogu esej sastavit. Igra je korak unazad nakon Obliviona. A ako uzmemo i Morrowind u obzir to je šamar svim RPG igračima svuda.

Skill tree smiješan,crafting basic,open world mlitav,NPC i AI ima IQ sobne temperature, svijet non responsive na vanjske podražaje (bethesda problem dugovječni),combat oversimplified,magic brutalno smiješan jer ima sveg par ofenzivnih magija. Armor samo light i heavy...

Doslovce su izbacili sve ikad,ostaivli basic stvari unutra i to je to. Nemojmo se zavaravati,Skyrim je strasno plitka igra,cak i sa modovima.

 

I ne,odbijam nazvati tu igru igretinom. Nakon sveg što sam igrao nemogu.

 

Ako cemo vec raspravljat i ovdje o skyrimu onda bar zahtijevam neke argumente.
Jedina subjektivna stvar u vezi skyrima je priča koja ce se nekom svidit nekom nece,sve ostalo su game mehanike koje su vec utabane u tom žanru godinama prije. Skyrim vecinu radi slabije od prethodnika...Nije li tako?

 Kao veteran Morrowinda i Obliviona slažem se da je Skyrim, osim grafički, u svem ostalom korak nazad. Međutim što je fascinantno i takav je iznimno zarazan kao i njegova 2 prethodnika. Back on topic: Tyranny igram nakon Pillarsa, čisto da vidim što su unaprijedili a što ne. I čekam doktor1 -ov osvrt.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
16 godina
offline
Tyranny

Odigro kakvih sat vremena... Sviđa mi se onaj uvod gdje "kraftamo" svijet u koji ćemo zakoračit...

Dizajn i art su vrhunski; totalno pogođeno. Također voice acting je odličan kada ga ima!

Znam da ću prije nego nastavim pročitat dosta toga ne netu po pitanju lorea jer mi se čini da su se tu pootrudili kao i u Pillarsima. Želim još malo bolje otkrit svijet i ljudfe prije nego zagazim dublje...

Borba mi zasada djeluje identična kao u Pillarsima uz dobru foru suranjde likova preko zajedničkog abblitya...

I super je kako se koristi zeleni tekst kada nam se "obraća" Voices of Nerat...

 

I čini mi se da u igri ima više modela likova nego u Pillarsima; ako se ne varam tamo su svi bili identične građe dok ovdje vidimo više modela; naš, debeli Ashe nešto veći Nerath i ona zapovjednica..

____________

 

Volim njegove recenzije pa evo i za Tyranny

 

 

"I test all AI levels. The differences is HUGE in AI setup and choice on each level."

 

Game Difficulty

Tyranny will ship with four difficulty settings for the game: Story Mode, Normal, Hard, and Path of the Damned. Each of these difficulty settings will affect how challenging combat is with Story Mode being for players who mainly want to experience the story and reactivity of the game. If you watched any of the videos from E3, this is the difficulty setting you saw.

As difficulty increases, we focus more on the AI and tactics of enemies rather than just adding more enemies to each encounter. On harder difficulties enemies will choose targets more effectively as well as use their abilities more frequently and strategically. We also replace some weaker units with more challenging ones at higher difficulties

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2016 11:42 (doktor1).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Tyranny
doktor1 kaže...

 

 

Volim njegove recenzije pa evo i za Tyranny

 

 

 

 Hvala ti za ovo. Pogledao sam par njegovih videa sad i sviđa mi se kako prezentira review i način ocjenjivanja.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice