The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 920.034
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3

Uzivaj, nakon W3 niti jedna igra ti vise nece biti ista, i sve ce biti manjkave.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
3 godine
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Arctic Skies kaže...

Sinoc presao Witcher 2. Na redu je Wild Hunt. 

Sam uvod je wow...

 

Znam da kasnim na zabavu. No vec vidim da cu spucat 150 sati u ovo :)

 Ne kasniš slobodno. Ovo što ti je čitatelj rekao je apsolutna istina, međutim ne bih baš da ti kvarim zabavu ali stiže next-gen upgrade Witchera u drugoj polovini ove godine, moguće septembar, te donosi podršku za RT i navodno bi igra trebala biti bliža onim E3 snimcima iz 2014-te godine jer su zbog konzola PS4/XBO morali da naprave određene kompromise i downgrade-uju igru grafički. To svakako nije umanjilo njen kvalitet, ja sam prešao sve do kraja, pročitao sve knjige, i nakon univerzuma Gospodara Prstenova ovo je moj drugi omiljeni. Znam, ne možeš da se strpiš jer ni ja nisam mogao ali ako mene pitaš sačekaj još malo pa da je odigraš u još boljem izdanju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2021 23:29 (Dragonbane).
4 godine
offline
The Witcher 3

11 sati spucano. Prvi dio mape sve tacke obisao, zavrsio.

Yen 

Citajuci godinama ovaj forum i gledajuci videa ocekujes nesto. Sva ocekivanja su prevazidjena daleko. Odo jos koji sat ubit dok sam pod karantenom. :)

Ak budem smarao u ovoj temi, slobodno vicite :D

Moj PC  
16 0 hvala 0
11 godina
offline
The Witcher 3

Instaliraj si hd rewoked mod, za grafiku.puno poboljsava a ne utjece na perfmanse.ako vec nezelis cekati novu verziju

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
The Witcher 3

Ja igram paralelno na PC i na PS5! 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Kad se sjetim da sam na Pcu ubio oko 200 i na Ps4 oko 200 sati i da ću sad opet vjv ic po platinu na ps5 shvatim koliko mi svaki put bude drgačija igra i koliko uživam u tom svijetu. Znao sam provest sate samo bauljajući okolo i role playat sam sa sobom hah.

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

The Witcher: Old World (board game) krenuo na Kickstarteru,

cilj je 300.000€, u prvom danu je vec preko 2mil€, i raste:

https://www.kickstarter.com/projects/goonboard/the-witcher/

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Čitatelj kaže...

The Witcher: Old World (board game) krenuo na Kickstarteru,

cilj je 300.000€, u prvom danu je vec preko 2mil€, i raste:

https://www.kickstarter.com/projects/goonboard/the-witcher/

 

 

 Uh ovo izgleda primamljivo. Inače taj kickstarter mi nikad nije ulijevao previše nade, ali ovo mi je top.

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
3 godine
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Čitatelj kaže...

The Witcher: Old World (board game) krenuo na Kickstarteru,

cilj je 300.000€, u prvom danu je vec preko 2mil€, i raste:

https://www.kickstarter.com/projects/goonboard/the-witcher/

 

 

 Deluxe verzija mi je apsolutni no-brainer. Baš mi se sviđa koncept,a i sam gameplay

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Shipping tek nagodinu, al nek stoji, nece propast.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

https://www.kickstarter.com/projects/goonboard/the-witcher

 

Projekt je uspjesan! Backao sa 280€ sa svim goodiesima. Sa postarinom ce to biti 300€.

Skupo, al vjerujem da ce biti ulaganje u buducnost, s obzirom na eksluzivni sadrzaj,

i da ce kroz 10+ godina biti vrijedan produkt, kao i mnogi limitirani board-gameovi,

koji znaju vrijediti i preko 2500€.

(ne brojim one radjene od zlata i dijamanta, koji vrijede i po milijun)

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

 

Obozavam pc jer ti nudi mogucnost da ovako nesto napravis.

Ali skup je to sport!

Moj PC  
5 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
The Witcher 3

Jel se zna šta o kompatibilnosti save gameova između sadašnje verzije Witchera i one next-gen koja dolazi dogodine? Počeo bih ga igrati ako znam da će save game biti kompatibilan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
EXIMO kaže...

Jel se zna šta o kompatibilnosti save gameova između sadašnje verzije Witchera i one next-gen koja dolazi dogodine? Počeo bih ga igrati ako znam da će save game biti kompatibilan.

 ovako napamet rekao bih da je moguce ali nista jos nije potvrden tako da... radije pricekaj, to je najsigurnije

It is not who you are, it is who you know.
3 godine
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
EXIMO kaže...

Jel se zna šta o kompatibilnosti save gameova između sadašnje verzije Witchera i one next-gen koja dolazi dogodine? Počeo bih ga igrati ako znam da će save game biti kompatibilan.

 Ma pređi je jednom pa kad izađe next-gen verzija ponovo. Ovo ti kažem iz razloga jer NG verzija neće pre druge polovine 2022, a da će ranije savetovao bih ti da se strpiš.

Veruj mi, ako si fanatik kao ja 300h ti ne gine. Meni je Veštac na neki način uništio gejming

Ujedno je i kruna mog dosadašnjeg životnog gejminga

2 godine
protjeran
offline
Re: The Witcher 3

Odigrao sam ja Witcher trilogiju 2x do sada ali kako sam nedavno odigrao Thronebreaker navukao sam se ponovno. Sada sam na Witcher 1 s Rise of the White Wolf modom.

10 godina
offline
The Witcher 3

Pozz ekipa...prelazio bi ponovo witchera pa me zanima koji mod da koristim?nisam do sada s modovim igrao pa da probam.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
hrka11 kaže...

Pozz ekipa...prelazio bi ponovo witchera pa me zanima koji mod da koristim?nisam do sada s modovim igrao pa da probam.

Ja sam igrao sa Enemy Scaling Overhaul and Level Cap Increase jer sam mozes twikati detalje po svom gustu. Poseban mi je gust s tim modom bio mlatit strazare po gradovima.  Imas dosta overhaula koji su popularniji ( Lazarus Project, Ghost), ali ih nisam probao. 

Takoder preporucam Multi Companion Mod Enhanced ili Witcher 3 Happy Ending.

Sam istrazuj modove i naci ces puno interesantnih. 

Ja sam se na kraju vise igrao s modovima nego s igrom, kao sto to uvjek bude.

Nadi upute, skini alate, unification patch, script merger, imas dosta informacija po netu. Ja sam vec sve zaboravio. 

I na kraju sretan ti ponovni prelazak. 

      Jedna lasta ne čini proljeće, a kamoli dvije.
      6 godina
      offline
      Re: The Witcher 3
      hrka11 kaže...

      Pozz ekipa...prelazio bi ponovo witchera pa me zanima koji mod da koristim?nisam do sada s modovim igrao pa da probam.

      definitivno fast travel anywhere ili tako nekako se zove, ubiti mozes da uradis fastravel bez da si kod onok znaka, puno mi je to pomoglo kad sam cistio mapu.

       

      good hunting tho ..

      11 godina
      offline
      The Witcher 3

      Halkhogan ultimate mode....toti je za grafiku

       
      0 0 hvala 0
      12 godina
      offline
      The Witcher 3

      od 1 do 10 koliko su dobre nove ekspanzije?

      Prošao sam originalni game čim je izašao i odličan mi je no eto ekspanzije koje su kasnije izišle nisam.. pitam jer sam limitiran sa vremenom pa bih ili witcher 3 ponovo + expanzije ili Red dead redemption 2 krenuti po prvi put.. 

      16 Witcher 3 + exp
      2 RDR2
       
      0 0 hvala 0
      16 godina
      offline
      Re: The Witcher 3
      exeme kaže...

      od 1 do 10 koliko su dobre nove ekspanzije?

      Prošao sam originalni game čim je izašao i odličan mi je no eto ekspanzije koje su kasnije izišle nisam.. pitam jer sam limitiran sa vremenom pa bih ili witcher 3 ponovo + expanzije ili Red dead redemption 2 krenuti po prvi put.. 

       Heart of Stone je jedna od najboljih ekspanzija ikada u ijednoj igri.

      Takoder jedna od najboljih prica, bolja nego main story originala.

       

      Blood and Wine, skoro citava igra za sebe...

      - Psiho246
      9 godina
      offline
      Re: The Witcher 3
      Psiho246 kaže...
      exeme kaže...

      od 1 do 10 koliko su dobre nove ekspanzije?

      Prošao sam originalni game čim je izašao i odličan mi je no eto ekspanzije koje su kasnije izišle nisam.. pitam jer sam limitiran sa vremenom pa bih ili witcher 3 ponovo + expanzije ili Red dead redemption 2 krenuti po prvi put.. 

       Heart of Stone je jedna od najboljih ekspanzija ikada u ijednoj igri.

      Takoder jedna od najboljih prica, bolja nego main story originala.

       

      Blood and Wine, skoro citava igra za sebe...

       

      Heart of Stone, znači to akd kreneš igrat ne možeš pustiti, koja jebena genijalna ekspanzija. Kako se CDPR srozao sa cyberpunkom nabijem ih na k, a bili su apsolutni kraljevi

      15 godina
      offline
      Re: The Witcher 3
      exeme kaže...

      od 1 do 10 koliko su dobre nove ekspanzije

       11

       

      Nemaš sta razmišljati, svaki gamer koji drži do sebe trba odigrati Witcher III skupa sa expanzijama.

      14 godina
      offline
      The Witcher 3

      Ja jedva cekam Ramaster verziju za ovu generaciju konzola, pa da napokon ponovo krenem igrati sve od pocetka, plus expanzije. 

      Moj PC  
      5 0 hvala 0
      11 godina
      offline
      Re: The Witcher 3
      exeme kaže...

      od 1 do 10 koliko su dobre nove ekspanzije?

      Prošao sam originalni game čim je izašao i odličan mi je no eto ekspanzije koje su kasnije izišle nisam.. pitam jer sam limitiran sa vremenom pa bih ili witcher 3 ponovo + expanzije ili Red dead redemption 2 krenuti po prvi put.. 

       Slatke brige.ipak blood and wine je nesto najbolje sto je netko napravio

      14 godina
      offline
      Re: The Witcher 3
      Cansee kaže...

      Kako se CDPR srozao sa cyberpunkom nabijem ih na k, a bili su apsolutni kraljevi

      Ako si picajzla QFT!, no ako voliš žanr Cyberpunk je zakon!
      Završio main quest nakon većine ostalih questova i uživao kao svinjče u blatu.

      Full mi je žao što je gotocvoi jedva čekam DLC-ove.

      Za mene su i dalje kraljevi!

      9 godina
      offline
      Re: The Witcher 3
      Krx kaže...
      Cansee kaže...

      Kako se CDPR srozao sa cyberpunkom nabijem ih na k, a bili su apsolutni kraljevi

      Ako si picajzla QFT!, no ako voliš žanr Cyberpunk je zakon!
      Završio main quest nakon većine ostalih questova i uživao kao svinjče u blatu.

      Full mi je žao što je gotocvoi jedva čekam DLC-ove.

      Za mene su i dalje kraljevi!

       

       ok, super je da si uživao, ali objektivno nisu kraljevi, nego prevaranti. Ja sam pratio razvoj Cyberpunka još od 2012., bio sam jako nabrijan na igru, pratio sam marketing, prednaručio igru, igrao 40ak sati i došao do zaključka da su nas prevarili oko hrpe stvari. A igrao sam igru na odličnom PCu i nisam imao previše problema sa bugovima. Sve primjedbe se mogu sažeti u to da je igra široka kao jezero, a plitka kao bara. 

       

      Ali ako si ti uživao blago tebi, volio bi da sam i ja

      14 godina
      offline
      The Witcher 3

      Isto uživao u cayberpunku i jedva čekam drugi prelazak, ali nikako da dođe na red od liste igara....

      Moj PC  
      1 0 hvala 0
      11 godina
      offline
      The Witcher 3

      Ja volim cp zanr i cp2077 je bila odlicna igra.kad je prosire i josh malo oprave bit ce savrseno.to je pc igra

       
      1 0 hvala 0
      E-mail:
      Lozinka:
       
      vrh stranice