The Witcher 2

poruka: 1.997
|
čitano: 344.664
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

http://www.hcl.hr/vijesti-the-witcher-2-assassins-of-kings-3427-27.html

 

Napokon dosao i taj dan; jedan od kvalitetnijih igra dobiva nastavak!

 

sama igra izgleda mnogo bolje od originala!

Moj PC  
9 0 hvala 1
15 godina
offline
The Witcher 2

Predobro izgleda.

Još nisam zaigrao jedinicu, izgleda da ću morat.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Dobro je nece biti glas koji je u video prije prikazan; taj video je bio prezentacija za izdavaca! Cool

 

http://www.vg247.com/2009/09/23/witcher-2-geralts-voice-in-leaked-video-is-not-the-final-product/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
The Witcher 2

perfektna igra pit če to opet nabolji RPG za 2010g sto posto stari je bija toliko odličan da san ga igra 4 puta a je se možda zna kad točno izlazi taj novi nastavak

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Jos nisu nasli izdavaca; a kada ga nadju sluzbeno ce ga objaviti igru!

Jer jos uvijek nije objavljena igra a tada bi valjda dosao i datum Izlanuo se 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2009 21:00 (Nitrium).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Odlicno mi izgleda ovo, cak me nagnalo da napokon prođem i prvi dio. Naime probao sam witchera kod frenda i dosao do onog djecaka i kada se on poceo nekaj prenemagat i pricat onim cudnim glasom, rekoh gasi buraz smece ^^

 

Prebrzo sam je prosudio, a svi mi govore da je mrak, pa cu joj dati sansu. Sutra idem u nabavku :P

“Let’s put a smile on that face!” xfire - gabrielgraysylar
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Evo jedan Q&A sa gamespota.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

jos jedan zanimljiv video

 

 

 

Im But the blade in the Crowd [URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/538964006.png[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2009 2:14 (Ner0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

pff, izgleda ko da jest gamplay Witchera 2, ali osim mogucnosti skoka preko ograde ne vidim puno noviteta... ipak ono ogromno cudoviste ne izgleda lose xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Bit ce super kad izade, jedinica je bila super a ovo se cini jos bolje Izlanuo se

[url=http://dragcave.net/view/MvrS][img]http://dragcave.net/image/MvrS.gif[/img][/url] KLIK NA JAJE!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

ma da, ali netko spominje da ce biti naj RPG 2010. mislim da ne bash, izlaze mass effect 2 i diablo 3. i iako je diablo h'n's rpg mislim da ce zasjenit veliku vecinu naslova, a mass effect 2 mi se cini jako dobrim konkurentom takodjer. a to je samo sto znam da izlazi, a jos nije 2010. zapocela i nisam se toliko pozabavio sa onime sto mozemo ocekivati u njoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: The Witcher 2
Diablo 3 tek 2011 izlazi... Za sada kolko mi je poznato Witcher i Mass effect 2 izlaze 2010... Sada oce witcher biti rpg godine tesko je jos raspravljati, ali kandidat ce definitivno biti....
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher 2
Rhodin kaže...

ma da, ali netko spominje da ce biti naj RPG 2010. mislim da ne bash, izlaze mass effect 2 i diablo 3. i iako je diablo h'n's rpg mislim da ce zasjenit veliku vecinu naslova, a mass effect 2 mi se cini jako dobrim konkurentom takodjer. a to je samo sto znam da izlazi, a jos nije 2010. zapocela i nisam se toliko pozabavio sa onime sto mozemo ocekivati u njoj.

  Ako MassEffect 2 bude kao MassEffect onda nema straha da će Witcher biti RPG godine 2010.

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher 2
Rhodin kaže...

ma da, ali netko spominje da ce biti naj RPG 2010. mislim da ne bash, izlaze mass effect 2 i diablo 3. i iako je diablo h'n's rpg mislim da ce zasjenit veliku vecinu naslova, a mass effect 2 mi se cini jako dobrim konkurentom takodjer. a to je samo sto znam da izlazi, a jos nije 2010. zapocela i nisam se toliko pozabavio sa onime sto mozemo ocekivati u njoj.

Po mome mišljenju, ako bi Mass Effect bio kao i prvi dio, Witcher bi trebao pobijediti. Zašto? Priča Witchera mi je dublja i bolja, sam seting u koji je igra smiještena je bolji (ajde, ovo je subjektivno mišljenje što ne bi trebalo uzeti u obzir), grafički kako god Witcher bio napravljen na starom engine-u (Aurora) grafika je ljepša i maštovitija nego grafika Mass Effecta koji je rađen na Unreal3 engine-u. Većinom su ovo subjektivna mišljenja te napominjem da me nije potrebno kritizirati jer i sam prepoznajem greške kod ocjenivanja.

AlterEgo kaže...
Diablo 3 tek 2011 izlazi... Za sada kolko mi je poznato Witcher i Mass effect 2 izlaze 2010... Sada oce witcher biti rpg godine tesko je jos raspravljati, ali kandidat ce definitivno biti....

Mislim da će više trebati da izađe Diablo 3. Ipak je to Blizzard...

 

Zaigrao sam Witchera i bio oduševljen. Trebao bih nabaviti sada Enhanced Edition te ponovo zaigrati pa da vidim prava poboljšanja igre (ipak je enhanced...). Očekuje se nastavak.

15 godina
offline
The Witcher 2

gle, nemojte mene krivo shvatit, nisam tu da pljujem witchera, ja sam ga odigro i fenomenalan mi je, ali i dalje je action rpg sa 1 te istim kombom koji se provlaci kroz cijelu igru i to nemre nikak bit rpg godine, dvojka ce bit ista sa slicnom pricom i novim questovima i pokojim velikim bossom. pardon, moci ce se preskakat ograda

mass effect , kao i njegov nastavak, iako su nesto kao fps/aticon rpg-ovi nude ipak malo vise taktiziranja, uporabe hrpe oruzja, vozila, cinjenicu da se moze slagati team, romanse i slicno, prica nije nista manje slozena od one u witcheru, samo je okruzenje drugacije i svoj glas dao bih njemu 8tj. moro bih vidjet kakvi ce biti nastavci, mozda witcher iznenadi, ME pobaci)

diablo 3 ako izadje u 2010 (a mogo bi jer nema absolutno nikakve informacije kada bi mogo/trebao, buduci su ga neke trgovine imale vec ove godine za preorder vise sam sklon vjerovat da ce izac 2010 nego 2011, sumnjam da su TOLIKO napamet bez ikakve makar poluinformacije mogli ga stavit u preorder ponudu ili da su to ucinili 2 godine unaprijed - primjer) ce zasjeniti bilo koji rpg naslov u toj godini, sto god da blizzard napravi s njim

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

Ma mislim da je taj diablo precjenjen, prešao sam i jedinicu i dvicu, igre jesu dobre, ali ne toliko da se hvale idućih 10 g. igrao sam ga u multiplayeru tako da znam sve "njegove čari".

Mislim da je malo bezveze da igra u kojoj samo mlatiš i mlatiš u izometrijskom pogledu bude igra 2010, mogla je bit prije 10 god. ali sad nikako - izgleda mi ko dvica s boljom grafikom.

Witchera sam igrao i stojim na mišljenju da je i danas najbolji RPG, jednostavno njegova priča, stil borbe, i sve ostale mogućnosti su predobre.

Mislim da će dvica bit igra godine (ako ne bude prokletih bugova ko u jedinici).

Mass Effect nisam nažalost probao (uskoro hoću) pa ne mogu govoriti o njemu.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

opce se ne radi o tome je li diablo zasluzuje ili ne biti igra godine, bit ce naprosto zato sto ima takvu bazu fan-ova

je li wow doista naj MMORPG? vjerojatno nije, ali ga igra preko 11 miliona accounta svaki mjesec i to ga cini najpopularnijim. sprema se paralelno diablo MMORPG (najvjerojatnije, nije nista potvrdjeno, zna se samo da Blizz radi na novom, predpostavka je diablo iako je bilo govora i o nekom SC, ali mislim da su skuzili da bolje idu fantasy tj. sword&magic od neke svemirske borbe) koji mislim da nece biti nista manje uspjesan

tako i godina u kojoj izadje D3 ce biti odlucen RPG godine (a moguce i igra godine) onog trenutka kad izidje jer vec sada ima bazu od nekoliko miliona ljudi koji imaju spremne pare da ga kupe prvi tjedan.

vrlo je jednostavna matematika, blizz samo od wow-a na mjesec digne oko 120-130 miliona $ , nemaju 10% troskova od toga na place i odrzavanje servera diljem svijeta... sve ostalo im osigurava otvorene ruke i neogranicene financije za bilo koji satudio i bilo koju igru i uglavnom nitko nema zamjerku igrama jer se na njima radi godinama i izlaze ne kad prigusti s parama kao kod ostalih studia, vec kad su ziher da im nece narusiti ugled, tj. da su dogurane gotovo do savrsenstva

 

witcher s druge strane ne znam je li uopce imao milionsku zaradu kad se sve zbroji i oduzme, usporedi budete i zakljuci koja ce biti vise ispolirana kad izadje, takodjer mozes bilo koju drugu igru usporedit s bilo kojom blizz-ovom, blizz u startu ima ogromnu prednost, jedini nacin da ne pobere nagradu je da stvarno nesto gadno zaseru, a to si nikako nece dozvolit jer ce prije samog izdavanja debelo istestirat u nekoj beti i mijenjat sve sto nevalja

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

Uff predobro izgleda.

Vec u alpha fazi izgleda vrlo primamljivo

Iako nisam igrao original ovo cu svakako morati Smijeh

Luckyluke!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

Ja sam prije dva dana prešao Witchera Enhanced Edition i igra je kraljevska. Imao sam 80 sati finog gameplaya, i igra mi je pored pokojeg buga i nekih drugih sitnica jedan od najboljih RPG-a koje sam igrao. 

Witcher 2 koliko vidim ima odličnu grafiku, poboljšan sistem borbe itd.

Nadam se da im neće dugo trebati da završe igru, jer jedva čekam da zaigram Witchera 2.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: The Witcher 2
M dipl,nije mass efect za svakoga,meni se nije svidio zbog nepoznavanja jezika ali dvici cu barem dat priliku
Luckyluke!
15 godina
offline
RE: The Witcher 2
Da obje su na engleskom ali ME ima preveliki naglasak na dijalozima a meni to ne pase.neznam zasto vam je zabavan tako...nemojte sad divljat sa TDovima nego bih molio da kazete zasto vam je tako dobar.zahvaljujem!
Luckyluke!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

pa nije cudo ako ne razumijes dijaloge, ali to nije zamjerka igri

to je ko da velis da je knjiga losa jer ne znas citat...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

ma, peri deri igre nikada nisu toliko dobre

witcher ima dobru pricu i atmosferu, da nema ne bi bio po nicemu zapazen....

tko moze jedan te isti kombo radit cijelu igru bez price? mozes samo ugasit igru za 5 minuta,

to je dora strana witchera, prica, ali koliko god dobra bila nema nekih odluka sa posljedicama... mislim ok, ima sidequestova koji ti omogucuju da odaberes stranu, ali su rijetki, mainquest bas i nisam primjetio nesto... svega nekoliko odluka koje nemaju pretjeranog utjecaja na ishod igre kroz cijelu pricu

prvi chapter birate idete li u labos ili branite se od onog velikog kukca... oba puta vode do identicnog zavrsetka, nemate nacina ista promijenit, samo birate protiv koga se zelite borit

onda ona vjestica, moze ju se spasit ili ubit, stogod ucinili beast je mrtav, selo razoreno i idete u slijedeci chapter

udluke nemaju tezinu, to je ono sto mi fali u witcheru da bih ga stavljao u rang ili iznad ostalih rpg-ova

borba se svodi na vec spomenuti kombo... cak i ako se odlucite za spell-oriented witchera koristit cete 1-2 spella i melee i opet ce vas zapast taj kombo

ok, mozete spavat sa brojnim zenama... s druge strane nema teama

alchemy je fora zamisljen, na hard ga nisam skoro uopce koristio, tu i tamo za ono da se vidi u mraku

blacksmith ne sluzi nicemu, kad sam konacno skupio pare  i mterijale za mac vec sam imo bolji i nije mi se nikako isplatilo radit, isto je bilo i sa silver swordom

 

nadam se da ce u dvojci se malo vise potrudit oko takvih stvari, da nije jedina promjena skok preko ogradica i onaj veliki boss koji, moram priznat, izgleda strasno obecavajuce u onom filmicu

grafika je sto se mene tice u potpunosti zadovoljavajuca kakva je bila u jedinici

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: The Witcher 2
Rhodin kaže...

ma, peri deri igre nikada nisu toliko dobre

witcher ima dobru pricu i atmosferu, da nema ne bi bio po nicemu zapazen....

tko moze jedan te isti kombo radit cijelu igru bez price? mozes samo ugasit igru za 5 minuta,

to je dora strana witchera, prica, ali koliko god dobra bila nema nekih odluka sa posljedicama... mislim ok, ima sidequestova koji ti omogucuju da odaberes stranu, ali su rijetki, mainquest bas i nisam primjetio nesto... svega nekoliko odluka koje nemaju pretjeranog utjecaja na ishod igre kroz cijelu pricu

prvi chapter birate idete li u labos ili branite se od onog velikog kukca... oba puta vode do identicnog zavrsetka, nemate nacina ista promijenit, samo birate protiv koga se zelite borit

onda ona vjestica, moze ju se spasit ili ubit, stogod ucinili beast je mrtav, selo razoreno i idete u slijedeci chapter

udluke nemaju tezinu, to je ono sto mi fali u witcheru da bih ga stavljao u rang ili iznad ostalih rpg-ova

borba se svodi na vec spomenuti kombo... cak i ako se odlucite za spell-oriented witchera koristit cete 1-2 spella i melee i opet ce vas zapast taj kombo

ok, mozete spavat sa brojnim zenama... s druge strane nema teama

alchemy je fora zamisljen, na hard ga nisam skoro uopce koristio, tu i tamo za ono da se vidi u mraku

blacksmith ne sluzi nicemu, kad sam konacno skupio pare  i mterijale za mac vec sam imo bolji i nije mi se nikako isplatilo radit, isto je bilo i sa silver swordom

 

nadam se da ce u dvojci se malo vise potrudit oko takvih stvari, da nije jedina promjena skok preko ogradica i onaj veliki boss koji, moram priznat, izgleda strasno obecavajuce u onom filmicu

grafika je sto se mene tice u potpunosti zadovoljavajuca kakva je bila u jedinici

Prije par dana sam prešao Witchera i ja ne znam o čemu ti pričaš? Kako nema odluka sa posljedicama?

Svaka odluka u radnji koja preteže Scoatelima ili Orderu ili si neutralan poteže sa tobom posljedice. Neke su manje vidljive, a neke više, ovisi šta si uradio.

Npr. ja sam u početku dopustio Scoatelima da uzmu pakete pored rijeke i uopće nisam znao, a kasnije sam toga bio svjestan da je tip kojem sam trebo dostaviti neku robu ubijen zbog te odluke, te nisam mogao ispuniti zadatak. Šta je sa Warefolvom ili npr. princezom Adda u Swamp Cementary? Ja sam je pustio da živi i na kraju mi je pomogla u zadnjoj bitci. Pustio sam i Vincenta da živi pa mi je pomogao u onoj krčmi sa svojim vojnicima i mogao sam ispuniti quest da dignem kletvu sa njega. Berengara sam ubio i ne znam šta bi bilo da je ostao živ, ali sam sa njegovim medaljonom "lakše" porazio Azara Javed. Onog malog Alvina sam odveo Triss, a Shani nije htjela komunicirati sa mnom dobar dio igre.

Ja sam dobar dio igre više preferirao Order jer sam imao neke povlastice u gradu, a u onom selu sam ostao neutralan pa sam pred kraj igre morao ubijati i jedne i druge jer su me napadali zato što sam ostao neutralan. Prema tome, odluke imaju težinu i donose posljedice, neke bitno utječu na put prema main questu.

OK za blacksmitha, nisam ni jedan mač uzeo od njega, a i dostupni mačevi nisu baš parirali ovima koje sam imao.

Što se tiče mele bitke ovo nije neki Street Fighter ili Tekken da imaš 100 kombo udaraca. Obje vrste mača (Steel i Silver) imaju po 3 grane razvoja, a svaka grana po V stupnjeva. Teoretski imao si 24+ kombo udarca, ako si se razvijao u tom pravcu. Zatim si imao i nekoliko završnih udaraca ovisno o maču kojeg koristiš.

Ne znam šta očekuješ od igre u tom pogledu, ali ja sam zadovoljan i tom stranom igre.

Igra je sasvim dobra, a jedino što bih joj uzeo za manu je određena linearnost kretanja, nema prostranstava po kojima bi lutao i istraživao. Masa loadinga, malen inventory itd.

It's good to be smart - It's smarter to be good
15 godina
offline
The Witcher 2

Meni je bolji peri-deri nego da kliknem lika i on svu borbu odradi sam, a ja samo povremeno bacim koji spell.

Kako si igrao na hard i nisi koristio i pravio napitke? To je po meni nemoguće, ne koriste se samo napitci za gledanje u mraku.

Combat je super jer nije kao u oblivionu da držiš tipku i on se cijelo vrijeme brani, nego se moraš bacat u stranu i slično.

Jedino što je loše da nemaš baš neki izbor oružja, tj. cijelo vrijeme koristiš ona 2 mača, al nadam se da će sjekire i ostalo oružje bit efikasnije u dvojci.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

Da osvježim temu..

 

Jeli ima koja nova informacija o Witcheru 2?

It's good to be smart - It's smarter to be good
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher 2

Pa napisi na google i vidi

15 godina
offline
RE: The Witcher 2
dedaa kaže...

Pa napisi na google i vidi

Ha Ha, ma bravo majstore...

Skoro sve vijesti su zastarjele i iz prošle godine (Septembar).

 

Jedino novo što sam našao je:

 

All those who cannot wait to learn more about the continued adventures of Geralt of Rivia will be happy to know that in March of this year we will hold a press conference during which we will officially present our newest production: The Witcher 2.

We will also divulge some details about the new technology created by CD Projekt RED for the specific purpose of producing The Witcher 2.

 

 

It's good to be smart - It's smarter to be good
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2
www.gamevirt.co.cc Raj za gamere
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice