Sim City 5

poruka: 575
|
čitano: 95.218
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Sim City 5
It turns out that SimCity 5 may exist! Scanned images of a feature in German magazine, Gamestar, seem to show lots of concept art and a few early details of a sequel.

According to the feature, picked over by NeoGaf, the next SimCity will be set 20 years after previous entries and feature organic cities that won’t have to stick to America’s regimented block system. There’s also mention of global leaderboards to celebrate the most efficient player metropolis and a new graphics engine to power everything. It’s also supposedly due out next year.

It’s all unconfirmed at the moment, but the timing is good. Maxis are due to announce a new game at GDC next week. Hopefully it’ll turn out to be the SimCity that fans have been waiting for.
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

At Electronic Arts' Game Changers @ GDC event in San Francisco today, the publisher officially announced SimCity 5 for release on Windows PCs in 2013. EA calls the next SimCity a "a true rebirth of the franchise," combining deep city-building simulation "with next generation accessibility and a robust multiplayer mode, giving players the power to change a world together." 

"We’d like to thank the millions of fans who have helped make SimCitysynonymous with the city-building genre. This is a franchise that means the world to us at Maxis and we’re happy to be bringing it back home where we are reimagining it for an entirely new generation of players,” said senior VP of Maxis Lucy Bradshaw in a statement.

"Using our proprietary GlassBox Engine, SimCity for PC will equip players with the tools to play the most sophisticated simulation of its kind. We are dedicated to making sure the experience – no matter the platform – has the fun, flavor and playability that has been intrinsic to the franchise since its birth."

"Everything you see in the world we sim," EA says. Sims have jobs, can buy homes, and contribute or drain the economy of your SimCity. EA stresses the accessibility and cooperative nature of SimCity 5, noting that "Together, players will address real global challenges such as climate change, the search for renewable resources and natural disasters."

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sim City 5

BF3:crna_bandera
16 godina
offline
Sim City 5

Nedavno su srezali gotov sadržaj iz ME3 a sad je već počelo kružiti ovo po internetu.

Nisam provjerio dal je to istina, ne vjerujem baš. Ali ako se pokaže istinitim mogu samo reći da do daljnjega ne mislim kupovati apsolutno ništa što EA ima za ponuditi.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

80eura {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sim City 5

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2012 15:33 (Beno).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sim City 5
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

gameplay trailer

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Gameplay

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2012 8:19 (ANJžnj).
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Bas igram betu po 6 put. Zabavnija je igra nego sto sam mislio. I ima dosta dubine samo je sakrivena posbuda da nebi uplasila casuale...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sim City 5

Imam jedan beta key, samo please napišite ako ste ga iskoristili da znam editirati post da ne zbunjuje ljude:

 

7Z9H-AR2T-YZ3N-6U4R-Y7VT  Key je iskorišten!

 

Key se reedema preko Origina.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 14:28 (Minoza).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sim City 5
Minoza kaže...

Imam jedan beta key, samo please napišite ako ste ga iskoristili da znam editirati post da ne zbunjuje ljude:

 

7Z9H-AR2T-YZ3N-6U4R-Y7VT

 

Key se reedema preko Origina.

Evo ja sam aktivirao. Puno ti hvala{#}

Igra ima 12gb{#}

 

Nego di si dobio taj key?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 13:56 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Sim City 5

Ako netko dobije beta key mi ga moze dati ili da se mijenjamo za nesto. Obozavam SimCity serial pa bi htio i ovo probati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Joj kako ga jedva cekam.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sim City 5
Jack Sparrow kaže...
Minoza kaže...

Nego di si dobio taj key?

ako si se prijavi na njihovoj stranici za betu  ili preko NvidiaGforce

 

Ja osobno nisam zadivljen sa ovom limitiranom demo verzijom.

Prostor za gradnju gradova su mali, DRM je katastrofa cijelo jutro pokušavam ući, jednostavno mi sve izleda po jednostavljeno.

 

 

 

BF3:crna_bandera
12 godina
offline
Sim City 5

Samo sta sam napsio dobio sam beta key. Hvala Wolfu koji se ponudio poslati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sim City 5

Ma prijavio sam se i na službenoj stranici 10 puta i na nvidia, ali ništa. Ali zahvaljujući minozi ipak imam key :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sim City 5
Jack Sparrow kaže...

Evo ja sam aktivirao. Puno ti hvala{#}

Igra ima 12gb{#}

 

Nego di si dobio taj key?

 

Preko Nvidia GeForce.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 14:31 (Minoza).
15 godina
offline
Sim City 5

Po onome što sam vidio na EA-ovom gameplay videu, nije me previše oduševilo... Grafika je tu i sve izgleda jako lijepo, ali su stvari previše pojednostavljene.

Vidi se da EA na staroj slavi Sim Cityja želi napraviti igru za što veću masu ljudi pa su ju pojednostavnili do razine Facebook igara, samo sa ljepšom grafikom.

Vjerojatno će kasnije objaviti i milijun dodataka, kao i za The Sims...

Tko visoko leti, štedi gorivo.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 15:11 (Shamrock).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Sim City 5

Jel to mene oci varaju ili stavno SimCity 5 kosta 60€ i onaj kao deluxe edition 80€... jesu oni normalni ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sim City 5
SimeKZ kaže...

Jel to mene oci varaju ili stavno SimCity 5 kosta 60€ i onaj kao deluxe edition 80€... jesu oni normalni ?

Ne varaju te. I meni je pao mrak na oči kad sam vidio kolko dođe.{#}

14 godina
offline
Sim City 5

imas na base hostu 260kn limited edition.ja mislim uzet. gledajući videose igra mi se svidila

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sim City 5
Kill Frenzy kaže...

imas na base hostu 260kn limited edition.ja mislim uzet. gledajući videose igra mi se svidila

ovdje ti je još jeftinije 

http://cdkeyshere.com/simcity-limited-edition-cd-key.html  236,45 kn

BF3:crna_bandera
14 godina
offline
Sim City 5

bas sad gledam i dosta stvari nedostaje s obzirom na deluxe edition.....izgleda da ce ipak biti skidanje sa torrenta :D

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 19:01 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Kako ovi iz EA pljačkaju ljude.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sim City 5

Probao betu igra mi se jako sviđa, ali pretjerali su s cijenom igre i tim mini DLCovima, a i zaštita je isto tako jedan veliki minus.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sim City 5

Beta mi se svidjela,ali vec vidim hrpu dlceva gdje ce EA pokusati zaraditi sto visi to jest oderati kupce po dzepu.

 

60$ za digitalno izdanje igre?? Ne,hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sim City 5
WItcher kaže...

Kako ovi iz EA pljačkaju ljude.

Gluposti tezeg oblika. 

14 godina
offline
Sim City 5

a deluxe se može uzet samo preko origina :D

dakle nema online trgovina koje daju po dosta povoljnijoj cijeni od samog origina

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice