Red Alert 3

poruka: 197
|
čitano: 38.979
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Konacno!!!:)))) Veselim se ka malo dite!

To  mi  je  najnajnajdraza  RTS  (  mislim  na  Red  Alert  1)  i  moj  prvi  original  ujedno:)

Sa  Red  Alert  2  su  mi  nekako  totalno  zasr*li,nekako se previse djecja igrica cinila....al  eto  nadam  se  da  ce  RA3  imat  dusu  RA1...

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Alert 3

Puno novih updatea u C&C sceni, sto Tiberium, Kane's Wrath, a sad i Red Alert 3... za nas fanove Bozic :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
daaaa,moje srce nece moc ovo sve podnit :))
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Too, nisam mislio da ćemo ikad dobit RA3.

Kad se sjetim te uživancije...


potpisujem se
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Ko bi rekao Red Alert 3.Jos se sjecam kad sam na PS1 igrao RA1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Jedva čekam!!!Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Željno ga ocekujem ali bojim se da to nece bit kao prije pogotovo prvi nastavak. Iako sam jače zagrijan za Starcraft 2 jer vjerujem da ci biti hit igra ipak je to Blizzard. Igra jednostavno  nemože  ispast  loše  (čitaj  nesmije). Smijeh


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Red Alert 3

Jedinica mi je bila prva igrao koju sam kupio za PC. Prije sam imao Prijateljicu naravno. I prva reakcija koja mi je bija jest WOOOOW.

Kak  je  to  dobro!  A  animacije  fantasticne!  A  cika  Staljin  stari  perverznjak...  :)

Drugi  dio...  hmmm...  pa  ok  kao  igra  al  mi  falio  stimung  jedinice;  Staljin  i  te  fore

16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Meni su RTS-ovi od Westwood studija uvik bili dragi tako da ovu igru sa nestrpljenjen očekujen,mada me ovaj zadnji C&C razočarao,neznam jeli to zbog same igre ili san ja postao prezatjevan.

Pozdrav iz Kaštela.


i cant wait 4 a weekend 2 begin
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Uf... biti ce to zanimljivo... samo da ne ispadne neuravnotezen kao Generals...

16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Jedva čekam Red Alert3 --RTS-ovi su najbolje igre---Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

jel zna ko približan datum tj. mjesec izlaska?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Core2Duo2 kaže...

jel zna ko približan datum tj. mjesec izlaska?

  nije jos objavljeno,samo su rekli da je naslov u izradi! :(
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Hmm.. jedva cekam :D

Naime, radnja je smjestena u periodu 3. svjetskog rata, te se okrsaj ovdi izmedju 3 zaracene sile: saveznici, sovjeti i Imperija; koji predstavlja novitet u odnosu na prosle dijelove. :D

 

Puno ocekujemo, te nadam se da nas nece razocarati. Pretpostavljam da ce se cijela igra odvijati u konceptu Tiberium Warsa, koji je veoma slican RedAlertu, dakle sistem izgradnje+unaprijedjivanja i special skiloovi pojedin9ih jedinica. Pojedini novitet bi se ipak trebao javiti, tako da nam ostaje samo wait and see :D


"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

"Hitler is... out of the way."

"Gradenko, how long did it take the gas to work?"

 

 

Ah, sjećanja.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Red Alert 3

jedva čekam to ču igrat da i noć imam na kompu još i jedinicu

iako grafika ne valja


core 2 quad 2.66Ghz
asus 8800GTX
lampa zarulja 60W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Najnovije informacije najavljuju RA3 krajem godine, negdje za bozic. Naime, na ljeto pocinje BETA testiranje, tako da bi do bozica trebalo biti spremno ;)

Ako je neko zainteresiran, napisao sam neki crash-course-faq za RA3, pa mogu ovdje postati ;)

 

btw.

 

 

Facts & Features

  • Every unit has secondary functions. The allied tank for instance is able to concentrate radar beams to be used as a scouting unit
  • Although not visible on the screens, there's going to be massive damaging in RA3, with weapons carving colossal craters into the ground
  • Most structures are able to be bulit on water for extra cost
  • Ships can only "land"/leave shore on sand, so its crucial to defend these areas
  • The article writer claims that the impressive graphics don't shine through the screens. In his opinion, graphics are much better compared to CnC3, he's especially flabbergasted by the animations
  • The Russians have a submarine called "Akula" which isn't simply deadly against ships, but is able to train divers as well
  • The Bullfrog transport ship doesn't have to set shore, its able to "shoot" out the units it's carrying
  • The Japanese Seawing bomber is able to transform into a submarine simply by falling into the water
  • Sea battles will be crucial in this game
  • The Japanese will have a water based tank called "Tsunami" which is both heavily armoured and powerful, and slower on land than in water
  • The campaign can be co-operatively played with a friend from start to finish. If there's no one to play it with, you can choose between an array of AI allies to fight the war
  • Starcraft 2's lead designer worked on RA3 before he went to Blizzard
  • Gameplay will be much slower, an aspect, along with the beta, that the team concluded from Tiberium Wars. The writer confirms this slowdown.
  • Enemy soldiers freeze upon Allied dogs barking
  • The Mobile V4 is able to swim as well, but its main draw points is the precise and area effective attack.
  • The Russians' submarine, the Stingray Nasad, sports Tesla-launchers, and is a rather small, but fast unit
  • The writer praises the smooth animations, explosion effects and water in general again and again, its crazy!
  • Live action FMVs are back mixed with CGI and outdoor scenes
  • The writer holds that Red Alert 3 wont be as good as Starcraft 2, but damn close, and even better than Red Alert 2
  • No Yuri
  • Atmosphere is top notch
  • Expansion pack is already planned

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Hmm, prasina se jos nije ni spustila oko CnC3, EA vec muze red alert.

 

Interesantno koliko gluposti ima u ovoj listi fakti. Strukture na vodi ? I sta se onda desi kad napravis tank koji nije amphibious. Avion koji se pretvara u podmornicu ? Podmornica sa Tesla coil. Ma daj.


1337
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Ovo je super vijest. Baš sam prije 10 tak dana instalirao C&C 1 na starom laptopu. Igram sa GDI. Prije toga sam odigrao Red Alert 1. Dobre stare stvari, uvijek zanimljive...

16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Da da, bit cezanimljivo. Tiberium Wars je ispao odlicno, nego RA3 samo unaprijede i nemogu fulat a kolko vidim po ovoj listi iznad bit ce i vise nego dobro. Sad treba samo cekat :)


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Jao jao bugovci, skoro me infarkt uhvatio kad sam pricitao naslov na naslovnici....ufff

 

http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=87891

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Što prije to bolje

Red alert 2 sam igrao po 5 sati na dan

a sad RED ALERT 3,vidjet ćemo

Jedva ćekam

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Jeste li culi neko dan je bila vijest da je RA:3 otkazan!!!Viče

Do you not understand? To lose is to die! You may win a thousand fights, but you can only lose one.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Ocito ne citas vijesti, kao ni teme na koje postas.

-----------------

 

Ne znam koliko vas vec zna, ali vec nekoliko tjedana EA je izbacio novu Red Alert 3 stranicu na kojoj svakog novog tjedna ozbacuje detalje o 3 nove jedinice. Do sad su nam poznate spesifikacije od Bullfroga, Sicklea, Natashe, te Savezne pjesadije pod nazivom Peacekeeperi.

Pjesadija mi je precool. Mislim ljudi nose shotgunove, ftw. :D

 

Pored toga, na stranici mozete naci i detalje o samoj igri, video materijale, slike, kao i blog izvrsnog producenta.

www.ea.com/redalert/

 

Ja sam na stranici redovno, te uskoro cu ovdje napisati neke detalje vezane za nadolazeci RA3 za one koji ne zele istrazivati :D

 

Pozdrav,

Adi.

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
offline
Red Alert 3

Izasla je javna beta.

Informacije potrazite na fileplanet.com/promotions/redalert3/

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2008 20:33 (BlackDwarf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Ja sam u beti. Šteta. Da nisam, možda bih kupio igru.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Kakva je igra? Odrasto sam uz westwoodove igre...pa tako i red alert, nisam pratio sta donosi nastavak doduse

16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Engine je isti kao C&C 3... a igra je... za djecu? Sve je pretjerano bloom-ano blješti, sjaji i boje su.. komične.

Same mape su tipično malene, a igra ima potencijal, ali je malo.. ne znam.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Ma ja sam najvise u C&C i Red Alert serijalima uzivao u prici i medju sekvencama, kolko god oni lose odgumljeni bili...Tako da igru igram samo da vidim pricu... :-) Sto se tice gameplaya neznam nekako se uzadnje vrijeme to sve vise i vise pojednostavljuje pocevsi od C&C3...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
mislav_01 kaže...

Ma ja sam najvise u C&C i Red Alert serijalima uzivao u prici i medju sekvencama, kolko god oni lose odgumljeni bili...Tako da igru igram samo da vidim pricu... :-) Sto se tice gameplaya neznam nekako se uzadnje vrijeme to sve vise i vise pojednostavljuje pocevsi od C&C3...

Pa da a to rade kako bi se igra svidjela djeci i oni morb*** od ljudi koji ne znaju razmišljat. 
Samo zaboravljaju da se treba prilagodit staroj populaciiji i starim fanovima a ne ovoj djecurliji ;)

Ja sve nade polazem u Starcraft 2 samo da mi to blizzard ne zaj**** .
Previše se oslanjaju i izvlace na staru slavu :/
 
May The Force be With You DuDe!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice