Problem sa Proevolution sokerom 2013 zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 908
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa PES 2013

Pozdrav, ima problem se Pes 2013. Do neki dan sam bio korisnik XP-a i soker mi je radio prilično solidno na HIGH settings na mojoj staroj kanti koju koristim samo za SOKER. Znači konfiguracija je sljedeća: Pentium IV 3.2 GHz Hiper Threding :-O, 2 GB RAM 800 Mhz, HDD 160 GB i grafa stara Nvidia 8600 GT DDR3 256 MB. Na XP-u soker žanje na High settings na 1280x1024 rezoluciji ( i monitor je loš :-) ) al sad kad sam prebacio na Windows 7 Pro potpuno je nemoguće igrati soker jer igra nenormalno laguje. Znači bez obzira da li stavim 640x 480 rezoluciju i sve na LOW ili na 1280x1024 i sve na High detalje igra ide potpuno isto. Znači malo brže od Slide show-a. Probao sam D3D Overider, mijenjao sve postavke u sokeru, drivere itd. Ništa ne pomaže. :-D. Ako je neko imao sličan problem ili isti molim pomoć. I ako sa postavio temu na pogrešno mjesto izvinjavam se, Hvala i pomagajte :-(

Penchy
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2014 21:18 (Penchy).
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa PES 2013
Zar niko nema nikakvu ideju :-O
Penchy
11 godina
offline
Re: Problem sa PES 2013
Penchy kaže...

Pozdrav, ima problem se Pes 2013. Do neki dan sam bio korisnik XP-a i soker mi je radio prilično solidno na HIGH settings na mojoj staroj kanti koju koristim samo za SOKER. Znači konfiguracija je sljedeća: Pentium IV 3.2 GHz Hiper Threding :-O, 2 GB RAM 800 Mhz, HDD 160 GB i grafa stara Nvidia 8600 GT DDR3 256 MB. Na XP-u soker žanje na High settings na 1280x1024 rezoluciji ( i monitor je loš :-) ) al sad kad sam prebacio na Windows 7 Pro potpuno je nemoguće igrati soker jer igra nenormalno laguje. Znači bez obzira da li stavim 640x 480 rezoluciju i sve na LOW ili na 1280x1024 i sve na High detalje igra ide potpuno isto. Znači malo brže od Slide show-a. Probao sam D3D Overider, mijenjao sve postavke u sokeru, drivere itd. Ništa ne pomaže. :-D. Ako je neko imao sličan problem ili isti molim pomoć. I ako sa postavio temu na pogrešno mjesto izvinjavam se, Hvala i pomagajte :-(

Pokušaj sa isključivanjem svih vizualnih džinđa minđa na sedmici ( aero ždere resurse), jest da će izgledat kao 98 ali možda dobiješ perfomance koje si imo na XP-u. Na slikama imaš kako (sa seven foruma su).

Ovdje odabereš prilagodi za najbolje perfomanse (Adjust for best perfomance). Ovdje odabereš prilagodi za najbolje perfomanse (Adjust for best perfomance).
Kill or be killed.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2014 16:25 (breader).
15 godina
moderator
offline
Problem sa Proevolution sokerom 2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice