Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

poruka: 257
|
čitano: 80.092
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Jeli ima netko za preporuciti nekog managera i formaciju koja je najbolja u igri. Jer sam primjetio da svi igraju isto i da uvijek primam iste glupe golove pa bi htio barem saznati kako igraju i kako da to zaustavim ako je uopce moguce

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

 

Priznajte da glupljeg gola niste skorije vidjeli, imamo Pavarda koji uspješno oduzima loptu pa se odluči ipak ne oduzeti do kraja nego naglo pobjeći kao da ga 100 vragova goni, dolazi Beckenabuer spasiti situaciju uspješno skida loptu sa noge Rummenigeu obojica padaju, Beckenbauer odlučuje se ustati i pobjeći te ostaviti Rummenigea da se digne i zabije gol. Jel ovo realno ljudi moji?

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
BeLLicus kaže...

 

Priznajte da glupljeg gola niste skorije vidjeli, imamo Pavarda koji uspješno oduzima loptu pa se odluči ipak ne oduzeti do kraja nego naglo pobjeći kao da ga 100 vragova goni, dolazi Beckenabuer spasiti situaciju uspješno skida loptu sa noge Rummenigeu obojica padaju, Beckenbauer odlučuje se ustati i pobjeći te ostaviti Rummenigea da se digne i zabije gol. Jel ovo realno ljudi moji?

 Svaki drugi gol koji primim je slican je tome. Igraci uopce ne registriraju loptu i ostale igrace dok kad igram pes11 na ps2 igraci uredno sve prepoznaju i takve stvari se nikad ne desavaju. Ne kuzim kako mogu toliko nazadovati poslije 10 godina

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Neopisivo mi je drago da sam čekao Lite verziju i da se nisam zaletio bacit novce na ovo.

Igra je isti škart kao i ona prije nje.

Da ne bude zabune, igram PES još od doba ISS-a i Wining Elevena, tako da nisam jedan od onih koji su zapeli za Fifu, koja mi je, usput rečeno, još veći škart.

Uglavnom, sačuvan novac u đepu, ja zadovoljan.

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Onaj osjecaj kad tvoj Ronaldo sa 92 finishingom i strelicom u koso prema gore promasi doslovno prazan gol sa 3m udaljenosti a protivnicki Ramos sa 68 finishingom sa 17m pogodi tocno cosak gola da golman ne moze obraniti.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Konačno 10/10 uvijek me sjebe neki neriješeni rezultat kad imam win strike i moram sve ispočetka, za sada sam zadovoljan premda mi i cheateri izlaze kao ludi u zadnje vrijeme zadovoljan sam statistikom, mogao bi preći 1000 prije 150 utakmice što bi bilo odlično. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
BeLLicus kaže...

Konačno 10/10 uvijek me sjebe neki neriješeni rezultat kad imam win strike i moram sve ispočetka, za sada sam zadovoljan premda mi i cheateri izlaze kao ludi u zadnje vrijeme zadovoljan sam statistikom, mogao bi preći 1000 prije 150 utakmice što bi bilo odlično. 

 Hoces podijeliti taktiku i tim koji koristis? Vidim da zabijas prosjecno tri gola po tekmi sto je jako puno jeli mozes dati savjet kako pucas. Imam veliki problem sa pucanjem jako puno tap inova promasujem i 1na1. U 70% slucajeva lopta ili zavrsi pored gola ili u golmana. U napadu imam Messia, Ronalda, Lukakua, Torresa, Dybalu, Salaha. Pokusavam ih uvijek namjestiiti na jacu nogu ali jednostavno opet ne ide jako rijetko pogode gol dok moji protivnici uglavnom nemaju problema meni dati gol skoro svaki udarac ce uglavnom biti gol ili dovesti do gola jako puno primam iz glupih odbijanaca iz daljine. Ne kuzim kako protivnici uspiju tako dobro puknuti iz daljine dok ja pucam iz blizine i to vrlo cesto zavrsi jako lose.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 15:24 (The_K).
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...
BeLLicus kaže...

Konačno 10/10 uvijek me sjebe neki neriješeni rezultat kad imam win strike i moram sve ispočetka, za sada sam zadovoljan premda mi i cheateri izlaze kao ludi u zadnje vrijeme zadovoljan sam statistikom, mogao bi preći 1000 prije 150 utakmice što bi bilo odlično. 

 Hoces podijeliti taktiku i tim koji koristis? Vidim da zabijas prosjecno tri gola po tekmi sto je jako puno jeli mozes dati savjet kako pucas. Imam veliki problem sa pucanjem jako puno tap inova promasujem i 1na1. U 70% slucajeva lopta ili zavrsi pored gola ili u golmana. U napadu imam Messia, Ronalda, Lukakua, Torresa, Dybalu, Salaha. Pokusavam ih uvijek namjestiiti na jacu nogu ali jednostavno opet ne ide jako rijetko pogode gol dok moji protivnici uglavnom nemaju problema meni dati gol skoro svaki udarac ce uglavnom biti gol ili dovesti do gola jako puno primam iz glupih odbijanaca iz daljine. Ne kuzim kako protivnici uspiju tako dobro puknuti iz daljine dok ja pucam iz blizine i to vrlo cesto zavrsi jako lose.

 Zabijam 4 gola po utakmici skoro, evo ti sva taktika, Genesio trener, defensive na Fabinhu i Daviesu, counter na Neymaru i Messiju, i udri miško :D

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
BeLLicus kaže...
The_K kaže...
BeLLicus kaže...

Konačno 10/10 uvijek me sjebe neki neriješeni rezultat kad imam win strike i moram sve ispočetka, za sada sam zadovoljan premda mi i cheateri izlaze kao ludi u zadnje vrijeme zadovoljan sam statistikom, mogao bi preći 1000 prije 150 utakmice što bi bilo odlično. 

 Hoces podijeliti taktiku i tim koji koristis? Vidim da zabijas prosjecno tri gola po tekmi sto je jako puno jeli mozes dati savjet kako pucas. Imam veliki problem sa pucanjem jako puno tap inova promasujem i 1na1. U 70% slucajeva lopta ili zavrsi pored gola ili u golmana. U napadu imam Messia, Ronalda, Lukakua, Torresa, Dybalu, Salaha. Pokusavam ih uvijek namjestiiti na jacu nogu ali jednostavno opet ne ide jako rijetko pogode gol dok moji protivnici uglavnom nemaju problema meni dati gol skoro svaki udarac ce uglavnom biti gol ili dovesti do gola jako puno primam iz glupih odbijanaca iz daljine. Ne kuzim kako protivnici uspiju tako dobro puknuti iz daljine dok ja pucam iz blizine i to vrlo cesto zavrsi jako lose.

 Zabijam 4 gola po utakmici skoro, evo ti sva taktika, Genesio trener, defensive na Fabinhu i Daviesu, counter na Neymaru i Messiju, i udri miško :D

 A kako pucas?

9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

A kako bi pucao u kutove. Sa Messijem volim nakoso R2. To u 99% slučajeva završava pogotkom.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Jako dobar video i preporucujem da ga pogledate. Mislim da je vecina nas ovdje najivise uzivala u pesu sa ps2. Igre su imale ono nesto, dusu, zabavu, realizam. Vec 10 godina frend i ja igramo master ligu na pesu 11. I gameplay je mnogo bolji i kvalitetniji od moderne fife i pesa. U pesu11 moras jako dobro istajmirati through ball da bi to uspio ne mozes napamet samo samo stisnuti trokut do kraja kao u modernom pesu i fifi gdje lopta magicno dodje do igraca, nema uspjesnih dodavanja i pucanja iz okreta ako hoces dodati loptu uspijesno moras normalno usmjeriti igraca u stranu gdje ces dodati a ne kao u modernom pesu i fifi gdje samo dodajes iz prve bez obzira na polozaj igraca ako hoces pucati uspijesno moras namjestiti igraca na jacu nogu i moras ga dobro pozicionirati i u 99% slucajeva dat ces gol nema kao u modernom pesu ili fifi gdje mozes zabiti neke nebuloze ili namjestas igraca na jacu nogu i dobro ga pozicioniras i onda promasis 100% sansu.

 

U pesu 11 taj timing toliko puno znaci ako uspijes sve savrseno istajmirati dat ces gol sigurno. Gameplay je tako rewarding, jako rijetko se dogodi da imas 20 suteva od kojih su bar 10 100% prilike i da imas 0 ili 1 gol samo. Gameplay je jako fluidan, nikad nisam osjecao da mi igraci igraju  sa utegom na nogama u blatu dok u modernim fifama i pesu jesam. Udarci tako lijepo izgledaju na pesu11 nema te umjetne kretnje. Ne znam zasto u modernom pesu i fifi su makli da kad uklizes precizno da i dalje nije sigurno da osvojis loptu, u starom pesu je to kako treba biti high risk high reward jako tesko je istajmirati uklizavanje tocno u pravi trenutak ali kad uspijes to napraviti to je to, ti si osvojio loptu i ne moras se vise brinuti a ne kao u modernim igrama gdje uklizes odlicno i onda se lopta svejedno glupo odbije nazad do protivnika.

 

Ne razumijem gdje je konami toliko sjebao da im je moderna igra toliko losija od igre koje su izbacili prije 10 godina, zasto u igri prije 10 godina igraci registriraju loptu ako prolazi kroz njih ili odmah pored njih dok u modernom pesu igraci vrlo cesto loptu samo ignoriraju, samo prodje kroz njih ili pored njih. Nemojte misliti da ne znam da je pes 11 imao mane, imao je ali te mane su toliko beznacajne sa manama koje se desavaju u modernom pesu. Mane su bili sutci i golmani. Golmani imaju stvarno ponekad jako glupe kretnje i to su uspijeli poboljsati. Ne kuzim zasto su EA i Konami odlucili ici u smjeru randoma puno vise stvari se dogadja random dok u starijim naslovima je jako malo stvari bilo random bilo je napravljeno tako ako napravis nesto dobro onda ces biti nagradjen za to ako pogrijesis bit ces kaznjen sto je po meni posteno i tako treba biti. I da da ne zaboravim jos jednu stvar. Koji je k sa colliderima u modernim fifama i pesu zasto prokleta lopta svako malo prodje kroz stopalo igraca, nogu igraca, prsa, glavu. Toga u pesu 11 nema, nikad to u 10 godina igranja nisam vidio.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Usao sam u dobar niz, 20 vezanih pobjeda. Steta sto zadnje 2 bonus tekme dobivam samo 5 poena umjesto 10. Od juce je gemplej znatno brzi pa je teze odbranu igrati vidimo u cetvrtak kako ce biti. Inace bice ikone Barse, Cruijff prije svega ali ja sam ispuco coinse u pokusajima za Rummenigge-a, na kraju dobio Beckenbauera kojeg imam od pocetka sezone.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...

Jako dobar video i preporucujem da ga pogledate. Mislim da je vecina nas ovdje najivise uzivala u pesu sa ps2. Igre su imale ono nesto, dusu, zabavu, realizam. Vec 10 godina frend i ja igramo master ligu na pesu 11. I gameplay je mnogo bolji i kvalitetniji od moderne fife i pesa. U pesu11 moras jako dobro istajmirati through ball da bi to uspio ne mozes napamet samo samo stisnuti trokut do kraja kao u modernom pesu i fifi gdje lopta magicno dodje do igraca, nema uspjesnih dodavanja i pucanja iz okreta ako hoces dodati loptu uspijesno moras normalno usmjeriti igraca u stranu gdje ces dodati a ne kao u modernom pesu i fifi gdje samo dodajes iz prve bez obzira na polozaj igraca ako hoces pucati uspijesno moras namjestiti igraca na jacu nogu i moras ga dobro pozicionirati i u 99% slucajeva dat ces gol nema kao u modernom pesu ili fifi gdje mozes zabiti neke nebuloze ili namjestas igraca na jacu nogu i dobro ga pozicioniras i onda promasis 100% sansu.

 ocito nisi igrao fifu sa manual controls...kladim se da 99% ovog foruma nebi imalo vise od 20% tocnih dodavanja i 10% udaraca u okvir gola...

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Mortiis kaže...
The_K kaže...

Jako dobar video i preporucujem da ga pogledate. Mislim da je vecina nas ovdje najivise uzivala u pesu sa ps2. Igre su imale ono nesto, dusu, zabavu, realizam. Vec 10 godina frend i ja igramo master ligu na pesu 11. I gameplay je mnogo bolji i kvalitetniji od moderne fife i pesa. U pesu11 moras jako dobro istajmirati through ball da bi to uspio ne mozes napamet samo samo stisnuti trokut do kraja kao u modernom pesu i fifi gdje lopta magicno dodje do igraca, nema uspjesnih dodavanja i pucanja iz okreta ako hoces dodati loptu uspijesno moras normalno usmjeriti igraca u stranu gdje ces dodati a ne kao u modernom pesu i fifi gdje samo dodajes iz prve bez obzira na polozaj igraca ako hoces pucati uspijesno moras namjestiti igraca na jacu nogu i moras ga dobro pozicionirati i u 99% slucajeva dat ces gol nema kao u modernom pesu ili fifi gdje mozes zabiti neke nebuloze ili namjestas igraca na jacu nogu i dobro ga pozicioniras i onda promasis 100% sansu.

 ocito nisi igrao fifu sa manual controls...kladim se da 99% ovog foruma nebi imalo vise od 20% tocnih dodavanja i 10% udaraca u okvir gola...

 Igrao sam je u fifi19 ili fifi 18 ne sjecam se tocno vise. Igrao sam nesto vise od sezone u career modu ali mi je taj njihov career mode postao dosadan pa sam se vratio na fut.

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Meni nije jasna bilo kakva priča o Fifi u ovoj temi.

Fifa je ovdje totalno nebitna, pričamo u PES-u.

PES21 je smeće, kao i PES prije njega.

Suđenje kriminal, ponašanje igrača na terenu kriminal, dodavanja ponekad u najmanju ruku tragikomična itd.itd.

Evo maloprije igram s likom, konekcija ajme majko, zapinje u svih 16.

Druga utakmica, lik dodaje loptu, lopta prolazi kraj 5 mojih igrača, ali 5 igrača.

Onda recimo utakmica, lik krene trčat, meni igraču zastaju wtf.

Ova igra je uvreda za nogomet kao sport.

 

I slažem se, nekad je Konami radio zabavnu igru, igru za društvo i uživanciju.

Ovo nema veze s vezom.

Jedino pozitivno u svemu je to što sam čekao Lite verziju i nisam potrošio ni kune.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 11:45 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...

Usao sam u dobar niz, 20 vezanih pobjeda. Steta sto zadnje 2 bonus tekme dobivam samo 5 poena umjesto 10. Od juce je gemplej znatno brzi pa je teze odbranu igrati vidimo u cetvrtak kako ce biti. Inace bice ikone Barse, Cruijff prije svega ali ja sam ispuco coinse u pokusajima za Rummenigge-a, na kraju dobio Beckenbauera kojeg imam od pocetka sezone.

 I dalje ne vjerujem kako ti i kolega zabijate 4 gola po tekmi uopce mi nije jasno kako. Svaku tekmu promasim barem 3 100% sanse. Gledam tutorial kako pucati frajer govori o tome koliko napunis udarac toliko ce lopta ici jako ako tapnes ide po podu. Ja svaki put tapnem napunim jedva 20% svejedno mi lopta ode preko gola. Uspijem jedino zabijati sa finesse udarcima sa udaljenosti od 5 do 10 m sve dalje i ne pokusavam bas jer nekako mi je logicno ako promasim prazan gol sa 5m ili 1na1 sa 11m zasto bi uopce trazio sansu sa 25m udaljenosti od gola. Kaze u video da se ne puca iz prve vec da se uvijek primi lopta i onda udari to jest da se namjestis ja svaki put namjestim igraca i opet nista opet lopta ode preko ili u golmana ili sa strane. Dok moji protivnici uglavnom nemaju problema sve sto se pukne uglavnom zavrsava u mom golu iz bilo koje udaljenosti i polazaja primio sam hrpu udaraca koji su pucani iz prve bez namjestanja.

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...
erminn kaže...

Usao sam u dobar niz, 20 vezanih pobjeda. Steta sto zadnje 2 bonus tekme dobivam samo 5 poena umjesto 10. Od juce je gemplej znatno brzi pa je teze odbranu igrati vidimo u cetvrtak kako ce biti. Inace bice ikone Barse, Cruijff prije svega ali ja sam ispuco coinse u pokusajima za Rummenigge-a, na kraju dobio Beckenbauera kojeg imam od pocetka sezone.

 I dalje ne vjerujem kako ti i kolega zabijate 4 gola po tekmi uopce mi nije jasno kako. Svaku tekmu promasim barem 3 100% sanse. Gledam tutorial kako pucati frajer govori o tome koliko napunis udarac toliko ce lopta ici jako ako tapnes ide po podu. Ja svaki put tapnem napunim jedva 20% svejedno mi lopta ode preko gola. Uspijem jedino zabijati sa finesse udarcima sa udaljenosti od 5 do 10 m sve dalje i ne pokusavam bas jer nekako mi je logicno ako promasim prazan gol sa 5m ili 1na1 sa 11m zasto bi uopce trazio sansu sa 25m udaljenosti od gola. Kaze u video da se ne puca iz prve vec da se uvijek primi lopta i onda udari to jest da se namjestis ja svaki put namjestim igraca i opet nista opet lopta ode preko ili u golmana ili sa strane. Dok moji protivnici uglavnom nemaju problema sve sto se pukne uglavnom zavrsava u mom golu iz bilo koje udaljenosti i polazaja primio sam hrpu udaraca koji su pucani iz prve bez namjestanja.

 Cudno. Jedino sto ti mogu reci je da koristim R2 u svakoj situaciji 1v1. Bitno je kao sto sam kazes 'namjestiti' se i ne sutirati u nekom raskoraku i slicno.

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...
erminn kaže...

Usao sam u dobar niz, 20 vezanih pobjeda. Steta sto zadnje 2 bonus tekme dobivam samo 5 poena umjesto 10. Od juce je gemplej znatno brzi pa je teze odbranu igrati vidimo u cetvrtak kako ce biti. Inace bice ikone Barse, Cruijff prije svega ali ja sam ispuco coinse u pokusajima za Rummenigge-a, na kraju dobio Beckenbauera kojeg imam od pocetka sezone.

 I dalje ne vjerujem kako ti i kolega zabijate 4 gola po tekmi uopce mi nije jasno kako. Svaku tekmu promasim barem 3 100% sanse. Gledam tutorial kako pucati frajer govori o tome koliko napunis udarac toliko ce lopta ici jako ako tapnes ide po podu. Ja svaki put tapnem napunim jedva 20% svejedno mi lopta ode preko gola. Uspijem jedino zabijati sa finesse udarcima sa udaljenosti od 5 do 10 m sve dalje i ne pokusavam bas jer nekako mi je logicno ako promasim prazan gol sa 5m ili 1na1 sa 11m zasto bi uopce trazio sansu sa 25m udaljenosti od gola. Kaze u video da se ne puca iz prve vec da se uvijek primi lopta i onda udari to jest da se namjestis ja svaki put namjestim igraca i opet nista opet lopta ode preko ili u golmana ili sa strane. Dok moji protivnici uglavnom nemaju problema sve sto se pukne uglavnom zavrsava u mom golu iz bilo koje udaljenosti i polazaja primio sam hrpu udaraca koji su pucani iz prve bez namjestanja.

 Igraš na ps4 ili na pc-u? Imao sam isti problem, dok nisam skužio da mi gamepad ne radi dobro. Pokušao sam u steam-u kalibrirati gamepad i primjetio da mi analogni nekad iako je u srednjem položaju, na računalo šalje input kao da sam ga pomaknuo u lijevo. Sa novim gamepadom mi se više ne dešavaju takve stvari. Doduše ako igra odluči na nećeš zabiti gol, svejedno je koji gamepad iii koliki finishing ima tvoj napadač. Nisam neki igrač, ovo mi je druga sezona u myclub modu: Prošle godine završio sa ratingom 650, a ove sam godine trenutno na 750. 

Jučer izgubim od lika 220 rating. Imam 16 udaraca u okvir (3 ili 4 stative, nez više), zabijem jedan gol, a taj lik ima 3 i zabije 2. Centar je prešao možda 5 puta. Jedino gore od ovoga je kad vodiš protiv lika 1000+ rating, pa kad skuži da će izgubit, desi se : Match abandoned due to unforeseen circumstances. Cheateri na sve strane.

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Frenzy kaže...

 Igraš na ps4 ili na pc-u? Imao sam isti problem, dok nisam skužio da mi gamepad ne radi dobro. Pokušao sam u steam-u kalibrirati gamepad i primjetio da mi analogni nekad iako je u srednjem položaju, na računalo šalje input kao da sam ga pomaknuo u lijevo. Sa novim gamepadom mi se više ne dešavaju takve stvari. Doduše ako igra odluči na nećeš zabiti gol, svejedno je koji gamepad iii koliki finishing ima tvoj napadač. Nisam neki igrač, ovo mi je druga sezona u myclub modu: Prošle godine završio sa ratingom 650, a ove sam godine trenutno na 750. 

Jučer izgubim od lika 220 rating. Imam 16 udaraca u okvir (3 ili 4 stative, nez više), zabijem jedan gol, a taj lik ima 3 i zabije 2. Centar je prešao možda 5 puta. Jedino gore od ovoga je kad vodiš protiv lika 1000+ rating, pa kad skuži da će izgubit, desi se : Match abandoned due to unforeseen circumstances. Cheateri na sve strane.

 Na pc-u. Imam xbox one joystick i igrao sam fifu sa njime do nekog desetog mjeseca i nisam imao problema isto tako igram rocket league nisam primjetio problem. Ali budem svejedno pogledao. A gdje si u steamu to gledao

9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Stao sam na 13 pobjeda za redom i onda me pobjedi neki mamlaz koji je spamao trought ball kao majmun, nisam tako šta vidio još do sada. Izgubih 3:2 tu utakmicu, nakon toga vraćam se pobjedama skupljam 5 za redom i odlazim na 938 bodova, badge je blizu samo treba ostati fokusiran. Vuče me ovaj Crujiff da kupim coinse a opet mi žao davati pare konamiju mrtvom. Razmislit ću još. Crujff je najbolja hole player kartica na igri, i njega imati na AMF poziciji je kao da imaš trećeg napadača for free. Nadam se da će idući četvrtak Legend Scout, i valjda ćemo dobiti 2000 coinsa za Božić od klošara konamija. Nevjerovatno za my club koji je skriptiran do boli ali unazad 20 utakmica jedno 12 njih sam pobjedio sa više od 8 zabijenih golova. Što je abnormalno premda je skripta prisutna kao nikad prije. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Baš trpam 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Jučer kupio igru za PS4 nakon probe Lite verzije. Inače sam igrao Fifu godinu dana i zasitio sam se.
Sviđa mi općenito fizika lopte, realniji nogomet za sad, golovi, grafika. Vidio sam najavu za Unreal engine za Pes 22 pa na vrijeme da se uigram.

Myclub
Dobio uz igru 2000 myclub pointsa, potrošio 1500 na Barcelona agente i dobio: Cruyffa, Messija, Griezmanna, Coutinha i Piquea. Strašan start, s obzirom koje iskustvo imam s FIFA paketima, ovo mi je nevjerojatno.

Molim Vas savjete kako kupiti željene igrače, i kako imati dovoljno GP za produljenje ugovora igrača. Nadalje postoji li brži način za podizanje skilla igrača i koliko je to uopće bitno? Team Chemistry je li ista fora kao i kod FIFE- liga i nacija.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Što me igra časti danas sa 1000 rated protivnicima, zna da sam blizu champion badge pa me kara, evo omršavio sam 2 kile večeras. Sa ovime što ima 1158 bodova, gubim 3:0 vraćam se na 4:2, pa 4:4 pa povedem u 80 5:4 i dobijem gol iz nabaca u 95+ puko sam šakom od stol mislio sam da će mi pući i ruka i stol. I onda ti napravi win strike kad dobivaš igrače 1000+ i to od 7 utakmica 3 puta a i ostali su bili oko 800, ovu ostalu dvojicu sam pobjedio jednog 5:1 drugog 4:3 taman mi je dalo 20 bodova za 5 povezanu pobjedu. Blizu smo, ali sad će tek početi horor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

bok ekipica, igram na kompu, jel se moze kako kad povezem DS4 na pesu namjestit da tipke in game izgledaju kao od ps4, ako me kuzite, i dali mogu nekog dodat kao za frenda pa da igramo, na steamu imam, i kako je vama s online preko kompa, nekako mi latencija zna bit velika, ping mi je uvijek 11 ms pa mozda zato, i koji game mode najvise igrate?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Uhvatio sam malo vremena i nakon dugo vremena odlucio opet kupiti PES, Fifa se uzimala zadnjih par godina, ali nisam ni Fifu ove godine uzeo, jer me svake godine iznova razocara...
S tim da me ne zanima online igranje, treba mi razonoda u ovo slobodno vrijeme, pozelio sam se stare dobre Master Lige :D

 

Ono sto me zanima, koji je trenutno patch najbolji, najstabilniji itd?
Nasao sam ovaj neki Smoke patch, ali prije nego krenem skidati reko da priupitam..

 

Eh da, jel postoji sansa da je mozda cak HNL negdje ubacena ili ipak to ne postoji?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Zasto ja i bratič vise ne mozemo igrat prijateljsku na pesu 2021 sta trebamo napravit da opet mozemo
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
milanji kaže...
 Team Chemistry je li ista fora kao i kod FIFE- liga i nacija.

 Ne, hemija izmedju igraca raste tako sto ekipa igra sto duze zajedno, ne moraju biti iz iste lige ili nacije kao u futu.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Nisam igrao pes negde mesec dana presao na fifu malo i danas kad sam probao igrati auuu tek tad vidis koliko je pas igra u pesu zajebana. U fifi stisnes dugme na dzojstiku i usmeris kome da dodas i doda cak i ako ne gleda u tog igraca kome dodaje, dok ovde je mnogooo to teze za izvesti. Evo nakon 10 tekmi polako mi se vraca osecaj za pas igru u pesu ali da je lako nije bgm.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Skriptovano smece od igre, prepuno bagova o konekciji da ne pricam 3 crtice matchmaking i u pola utakmice padne na 1 i steka ko ludo. Nisam los igrac prosle godine champion badge preko 1000 sam imao rejting ali nemam volje vise igrati ovako sjebanu igru. Nadam se iskreno da ce pes 22 biti daleko iznad ovog sto danas imamo.

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 18:12 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ne znam sto te taj lag toliko handri ja nemam problema sa tim na PC. Ali zato je 50x veci fond cheatera nego na konzolama. Tako da nisam siguran sta je gore. A gemplej ko gemplej je meni ok, bolje nego prosle godine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice